برگزیده های پرشین تولز

معافیت کفالت سربازی؟

aria_irani

Registered User
لایک‌ها
3
با سلام خدمت دوستان عزیز

در رابطه با معافیت کفالت ازتون راهنمایی می خواستم. سن پدر باید چند سال باشه ؟ و اگر پدر دارای حقوق باز نشستگی باشه مثلا از سن 61 سالگی به بعد باز نشستگی بگیره ؟ آیا در گرفتن معافیت کفالت تاثیری داره یا نه؟

با تشکر

آریا;)

babak_b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
59 سال تمام . خیر تاثیری نداره

arashepal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ba salam
mikhastam bebinam kasi midoune az zamani ke madarek ro post mikonin ta zamani ke karte moafiyat miad dame khoune hodoudan cheghad toul mikeshe
moafiyate kefalate pedar 60 sal ro migam

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
ba salam
mikhastam bebinam kasi midoune az zamani ke madarek ro post mikonin ta zamani ke karte moafiyat miad dame khoune hodoudan cheghad toul mikeshe
moafiyate kefalate pedar 60 sal ro migam

حدود 2 هفته!

پیشنهاد میدم قبل از پست کردن مدارک کارهای استشاد محلی رو انجام بده که جلوتر باشی!

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
من تو همچین شرایطی ام
271.gif
یعنی تا چند سال دیگه که دانشگاه ام تموم بشه پدرم از 59 میگذره...
ولی یه بابایی به من میگفت پدر نباید کوچکترین حقوق بازنشستگی ای داشته باشه ولی خیلی ها میگن همچین چیزی نیست و ربطی به بیمه و حقوق بازنشستگی نداره و ... امیدوارم اینطور باشه تا ما هم یه معافی مفت گیرمون بیاد!

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
من تو همچین شرایطی ام
271.gif
یعنی تا چند سال دیگه که دانشگاه ام تموم بشه پدرم از 59 میگذره...
ولی یه بابایی به من میگفت پدر نباید کوچکترین حقوق بازنشستگی ای داشته باشه ولی خیلی ها میگن همچین چیزی نیست و ربطی به بیمه و حقوق بازنشستگی نداره و ... امیدوارم اینطور باشه تا ما هم یه معافی مفت گیرمون بیاد!

زمانی که من کفالتم رو گرفتم پدر بازنشسته بود و حقوق بازنشستگی میگرفت!
از الان تبریک میگم معافیتت رو!

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
Mazerat ke Pinglish minevisam En2Fa dam e dastam nist!
Age 2 ta baradar koochektar too khoone bashe in ghanboon shamel haal ki mishe va chejoori ?

arashepal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حدود 2 هفته!

پیشنهاد میدم قبل از پست کردن مدارک کارهای استشاد محلی رو انجام بده که جلوتر باشی!

rouzbeh jan
mikhastam azat 1soal beporsam
man ke daftarcharo gereftam intor ke motevajjeh shodam bayad 2seri madarek amade kard
1seri ro avval mifresti va serie dovvom ro meske rouze dadgah mibari
mishe mano dar in mored rahnamai koni
1soale dige ham dashtam ounam in boud ke gofte boudi esteshhade mahalli ro amade konam
aya ghabl az inke pedaram 60salesh beshe mitounam in karo bokonam va ya beram kalantari
age momkene mishe mano rahnamai koni ke be tore kholase che madarekiro kei bayad amade konam ke jelo bioftam

Fantasio

Registered User
لایک‌ها
76
بچه ها یه سوالی داشتم؛ واسه اونهایی که تک پسر نیستند و چند تا برادر دارند ولی برادرها همه مستقل شدن و خونه خودشون زندگی می کنند و دورن از پدر و مادر، میشه کاری کرد؟ (یعنی من خودم مثلا بچه کوچیک خونه ام و همه داداش خواهر هام هم رفتن خونه خودشون من موندم و بابا مامانم.)

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
Mazerat ke Pinglish minevisam En2Fa dam e dastam nist!
Age 2 ta baradar koochektar too khoone bashe in ghanboon shamel haal ki mishe va chejoori ?
ترجمه:
اگه 2 تا برادر کوچکتر تو خونه باشه اين قانون شامل حال کی ميشه و چجوری ؟

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
زمانی که من کفالتم رو گرفتم پدر بازنشسته بود و حقوق بازنشستگی میگرفت!

جدی میگی...؟؟!!
177.gif

خدا کنه تا اون موقع قانون ها عوض نشن... یا اینکه جنگ نشه.

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
بچه ها یه سوالی داشتم؛ واسه اونهایی که تک پسر نیستند و چند تا برادر دارند ولی برادرها همه مستقل شدن و خونه خودشون زندگی می کنند و دورن از پدر و مادر، میشه کاری کرد؟ (یعنی من خودم مثلا بچه کوچیک خونه ام و همه داداش خواهر هام هم رفتن خونه خودشون من موندم و بابا مامانم.)

فکر کنم این قانون شامل حال تو هم بشه... چون فقط تو موندی و وقتی پدرت بازنشسته شد تو باید کفیل خانواده شی... برادرات هم که میگی زن دارن. پس اونا هیچی.

web_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
متاسفانه اینطور نیست . طبق قانون پر از نقص کفالت اگر شما برادر داشته باشی معاف نمیشی . خواه برادرت خانواده داشته باشه خواه نداشته باشه ، خارج باشه یا نباشه .

شما باید تنها پسر سالم بالای 18 سال پدرت باشی .

تصورش رو بکنید برادر شما باید زن و بچه رو ول کنه و بیاد از پدرت مراقبت کنه تا شما بری سربازی !!!
تکلیف خانواده برادر چه می شود ؟ خرج زندگی آنها را چه کسی می دهد ؟

اگر شما توجیه منطقی دارید به من هم بگویید .

Fantasio

Registered User
لایک‌ها
76
فکر کنم این قانون شامل حال تو هم بشه... چون فقط تو موندی و وقتی پدرت بازنشسته شد تو باید کفیل خانواده شی... برادرات هم که میگی زن دارن. پس اونا هیچی.

آقا مطمئنی؟ جدی؟

بالا