برگزیده های پرشین تولز

فروش یک دستگاه فرمان بازی لاجیتک Logitech G25 Wheel در حد نو

qwerty1002

Registered User
لایک‌ها
0
فروش یک دستگاه فرمان بازی لاجیتک Logitech G25 Wheel در حد نو
**قیمت آپدیت شد. **

تجربه شخصی:
این دستگاه را دو سه سال پیش خریدم و فقط بخاطر بازی need for speed و هر سال حدود نوامبر یا آبان که نسخه جدید این بازی می آمد ازش استفاده کردم. بقیه مواقع برمی گشت داخل جعبه تا بازی ماشین بعدی یعنی حدود یک ماه از سال ازش استفاده می کردم. از روی عکسها کامل مشخص است که در حد نو است. چون نود و پنج درصد مواقع در جعبه بوده و همانطور که مشخص است چرمش نو است. تمام فلزها آلومینیم بسیار با کیفیتی است. پدالها ضربه ای نیست یعنی هر چه بیشتر پدال گاز را فشار دهید بازی هم گازش بیشتر می دهد ولی با کیبورد، زدن کلید گاز مساوی تخت گاز. دریفتی که با این فرمان حرفه ای می زنید عمراً لذتش را با کیبورد بازی کردن ببرید. اصولا لاجیتک برای همین موضوع بود که این فرمان را ساخت. اگر با بازیی مثل LFS ازش استفاده کنید که خاصاً برای این فرمان میشه گفت ساخته شده از تمام قابلیتهای این فرمان بازی استفاده می کنید که مطمئناً شگفت زده خواهید شد. در چند تا گیم نت هم دیدم که این فرمان بازی را گذاشتند و کلی دارند از حرفه ای بودنش استفاده می کنند. بسیار بادوام ساخته شده چون از فلز است دیگه موقع تعویض دنده نگران نیستید که اگر هیجانی شوید با قدرت عوض کنید، بشکند. شما کلاچ هم دارید و تعویض دنده 6 تا به جلو و یکی عقب، دیگه حدس بزنید که چه محیط واقعی از بازی تجربه خواهید کرد. می توانید از لینکهای زیر اطلاعات خیلی بیشتری کسب کنید. اصلاً مثل فرمانهای دیگر نیست که به چپ بگیرید کل فرمان را در بازی بگیرد به چپ بلکه دقیقاً مثل فرمان واقعی هر چه بیشتر فرمان را بچرخانید بازی هم بیشتر فرمان می گیرد. تمام دست و اندازها روی فرمان تاثیر می گذارد مثلا اگر با سرعت زیاد بروید تو خاکی، حتی فرمان ضربه هایی به دستتان وارد می کند که کنترل فرمان از دستتون خارج می شود. خلاصه تجربه تکرار نشدنی است.

وضعیت : در حد نو، سالم، بدون اشکال فنی، بدون لقی. بدون شکستگی یا پارگی چرمها، چرم کاملاً سالم و بدون خدشه و خش و رنگ رفتگی. کلاً فقط دو ماه خارج از جعبه بوده است. با عنایت به تصاویر که سعی کردم همه را از نزدیک بگیرم می توانید ملاحظه کنید.

دلیل فروش: چند سال پیش با کلی آرزو کار شهرستان را قبول کردم (که نشد تازه) و آن موقع اینو خریدم که بعد از کار، تفریحی که همیشه دوست داشتم یعنی NFS را انجام دهم که هیچ چیز آنطوری که می خواستم نشد منجمله همین بازی با این فرمان.حالا هم که دیگه از سرم کلاً افتاده و پولش هم لازم دارم

قیمت: 800,000 تومان

نحوه فروش: تهران، تحویل در محل و دریافت مبلغ هم در صورت درخواست حضوری می تواند باشد، فقط باید هماهنگی کنیم. در هموطن های در شهرهای دیگر هزینه پست یا تیپاکس با خریدار محترم است و مبلغ را کامل واریز می فرمایید و سپس بسرعت بعد از تایید واریز مبلغ، برایتان ارسال می شود.

چون ذکر شماره تلفن و ایمیل ممنوع است، لطفاً با PM در ارتباط باشید یا در همین تاپیک پست بگذارید.

فایل های ضمیمه

• 1 (16).JPG
    1 (16).JPG
    138.6 KB · نمایش ها: 13
  • 1 (15).JPG
    1 (15).JPG
    138.9 KB · نمایش ها: 13
  • 1 (2).JPG
    1 (2).JPG
    111.7 KB · نمایش ها: 14
  • 1 (3).JPG
    1 (3).JPG
    116.3 KB · نمایش ها: 14
  • 1 (4).JPG
    1 (4).JPG
    132.2 KB · نمایش ها: 14
  • 1 (7).JPG
    1 (7).JPG
    121.8 KB · نمایش ها: 16
  • 1 (8).JPG
    1 (8).JPG
    131.4 KB · نمایش ها: 17
  • 1 (9).JPG
    1 (9).JPG
    99.7 KB · نمایش ها: 13
  • 1 (13).JPG
    1 (13).JPG
    122.3 KB · نمایش ها: 15
  • 1 (14).JPG
    1 (14).JPG
    139 KB · نمایش ها: 11
Last edited:

hadiff

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
دوست خوبم مثل اینکه نرخ قیمتهای روزدستت نیست یه سری به سایت دنیای کامپیوتربزن قیمت فرمون اکبندg27که خیلی ازدستگاه شماحرفه ای ترهستش روهمین الان1040000(یک میلیون وچهل هزارتومن)دارن میفروشن.سایت هم آپدیت لحظه ای هستش خیالت ازبابت آپدیتش راحت باشه . من خودم g27داشتم توسایت لیون کامپیوتریه ماهی میشه فروختمش گفتم قیمت روبهت بدم آگاهی داشته باشی برای فروشش.درضمن موقعی که بادوتافرمون لاجتیک بازی کرده باشی تفاوتهاروخودت احساس میکنی فرق g27باg25خیلی خیلی زیاده نه اینکه بخوایم بگیم کمه ازخیلی هم یه خورده بازبیشتره. نمیدونم چراموقع خریدش بهت گفتن که فرقی باهم نمیکنندمن تجربه جفتشون روهم دارم.موفق باشی

Last edited:

qwerty1002

Registered User
لایک‌ها
0
دوست خوبم مثل اینکه نرخ قیمتهای روزدستت نیست یه سری به سایت دنیای کامپیوتربزن قیمت فرمون اکبندg27که خیلی ازدستگاه شماحرفه ای ترهستش روهمین الان1040000(یک میلیون وچهل هزارتومن)دارن میفروشن.سایت هم آپدیت لحظه ای هستش خیالت ازبابت آپدیتش راحت باشه . من خودم g27داشتم توسایت لیون کامپیوتریه ماهی میشه فروختمش گفتم قیمت روبهت بدم آگاهی داشته باشی برای فروشش.درضمن موقعی که بادوتافرمون لاجتیک بازی کرده باشی تفاوتهاروخودت احساس میکنی فرق g27باg25خیلی خیلی زیاده نه اینکه بخوایم بگیم کمه ازخیلی هم یه خورده بازبیشتره. نمیدونم چراموقع خریدش بهت گفتن که فرقی باهم نمیکنندمن تجربه جفتشون روهم دارم.موفق باشی
دوست عزیز! سایت لیون قیمت g27 را زده 1319 نه 1040!
ضمناً تو همون سایت یه بنده خدایی همین g25 را 800 قیمت داده. لینک،
در هر صورت من عرض کردم که هر قیمت کالای آکبند که داده بشود 30 درصد کمتر. حالا هر چه که باشد. من عرض نکردم این قیمت و لا غیر!
در مورد تفاوت، نمی دونم منظورتون از "حرفه ای تر" دقیقاً چیه؟ داخل سایتهای ویدیو می توانید ببینید که داخل هر دو شبیه هم می باشد و تفاوت جزئی است.

Last edited:

hadiff

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
دوست عزیزمطلبودرست بخون گفتم سایت دنیای کامپیوترزده1040000(یک میلیون وچهل هزارتومن)نه سایت لیون کامپیوتر.گفتم توسایت لیون فرمون g27خودم روفروختم.تازه اگه کسی بخوادازلیون یک وسیصدوخورده ای اینوبخره خیلی اشتباه کرده چون سایت www.chareh.comفرمون g27 روبایه استندی که به تنهایی 400تومن قیمت داره داره میده 1450000تومن .میتونیدمشاهده کنید.تفاوتشون رووقتی باجفتشون بازی کرده باشی متوجه میشی .چرخ دنده هایی که به صورت مارپیچی شدن واون حالت ساده g25روندارن تفاوت روخیلی زیادکرده درضمن دندانه های چرخ دنده هاش خیلی ریزترازg25هستش که باعث تفاوت فاحش قیمت وازاون مهمترعملکردg27شده.موقعی که منg25 روکه داشتم فروختم هیچ ناراحت نبودم ولی بعدازفروختن g27هنوزم حسرت داشتنش رومیخورم

Last edited:

qwerty1002

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیزمطلبودرست بخون گفتم سایت دنیای کامپیوترزده1040000(یک میلیون وچهل هزارتومن)نه سایت لیون کامپیوتر.گفتم توسایت لیون فرمون g27خودم روفروختم.تازه اگه کسی بخوادازلیون یک وسیصدوخورده ای اینوبخره خیلی اشتباه کرده چون سایت www.chareh.comفرمون g27 روبایه استندی که به تنهایی 400تومن قیمت داره داره میده 1450000تومن .میتونیدمشاهده کنید.تفاوتشون رووقتی باجفتشون بازی کرده باشی متوجه میشی .چرخ دنده هایی که به صورت مارپیچی شدن واون حالت ساده g25روندارن تفاوت روخیلی زیادکرده درضمن دندانه های چرخ دنده هاش خیلی ریزترازg25هستش که باعث تفاوت فاحش قیمت وازاون مهمترعملکردg27شده.موقعی که منg25 روکه داشتم فروختم هیچ ناراحت نبودم ولی بعدازفروختن g27هنوزم حسرت داشتنش رومیخورم
راستش نمی دانم که شما چه اصرای دارید که به من بقبولانید که g27 بهتر است. من تاپیک را زده ام برای فروش g25. جای بحث که کدام بهتر است را می گذاریم به تاپیک خودش.
ممنون می شوم که با پست زدن در مورد بهتر یا بدتر بودن هر یک جلوی روال عادی تاپیک را نگیرید.
متشکرم

qwerty1002

Registered User
لایک‌ها
0
هر قیمتی که در بازار باشد، سی درصد زیر آن قیمت قابل تقدیم است.

hadiff

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
دوست عزیزمن هم ازاول اصراری نداشتم که بخوام تفاوتهاشون روبهت توضیح بدم .ناراحتی من به خاطراین بودکه شماداشتیدازلحاظ قیمتی آماراشتباهی وگمراه کننده به مردم میدادید.پسرخوب الان g27 آکبندش رودارن یک میلیون وچهل هزارتومن میفروشن شمااومدی میگی فرمون آکبند g25 الان قیمتش 1500000تومنه.خوب مشخصه آدمی عین من که قیمتای ثانیه ای بازاردستشه ناراحت بشم این حق روبرای اعتراض کردن بابت قیمتش به من بده دوست عزیز.یعنی شمامیگی g25 پانصدهزارتومن ازg27 قیمتش بیشترشده.من جلوی روال عادی تایپکت رونگرفتم فقط خواستم مردم ازلحاظ قیمت آگاه باشن.

qwerty1002

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیزمن هم ازاول اصراری نداشتم که بخوام تفاوتهاشون روبهت توضیح بدم .ناراحتی من به خاطراین بودکه شماداشتیدازلحاظ قیمتی آماراشتباهی وگمراه کننده به مردم میدادید.پسرخوب الان g27 آکبندش رودارن یک میلیون وچهل هزارتومن میفروشن شمااومدی میگی فرمون آکبند g25 الان قیمتش 1500000تومنه.خوب مشخصه آدمی عین من که قیمتای ثانیه ای بازاردستشه ناراحت بشم این حق روبرای اعتراض کردن بابت قیمتش به من بده دوست عزیز.یعنی شمامیگی g25 پانصدهزارتومن ازg27 قیمتش بیشترشده.من جلوی روال عادی تایپکت رونگرفتم فقط خواستم مردم ازلحاظ قیمت آگاه باشن.

توجه شما را به گزیده زیر از پست اول جلب می کنم که ایشالا رفع سو تفاهم بشود به یاری حق!
من یک بار قیمت مورد اعتراض شما را گفتم و سه بار تاکید کردم که قیمت بر مبنای بازار است. حق با خریدار است که استعلام کند و من به این حق خریدار احترام می گذارم. لذا حدس اولیه خودم را زدم و توضیح دادم که این حدس مبنای قیمت گذاری نمی باشد. حالا شما آمدی در تاپیک اعتراض به قیمتی می کنی که سه بار گفته شده حدس است و مبنا نیست. دوست گرامی! اینکار شما باعث می شود خریدار دستگاه من نگران شود این یعنی جلوی روال عادی تاپیک گرفتن.

قیمت: در سایت زیر قیمت یک میلیون و پانصد و پنجاه هزار تومان را داده است که من 30 درصد زیر قیمت بازار می دهم. راستش دیگر تو بازار کم پیدا می شود لذا از چند جا که رفتم نداشتند لذا نمی توانم بگم که قیمت بازار دقیقاً چقدر است. دوستانی که مایل به خرید هستند اگر مغازه ای قیمت کرده اند آدرس بدهند من قیمت بگیرم از آن قیمت 30 درصد کمتر می دهم خدمتتون.

سایت مرجع برای قیمت اولیه: فرمان ماشین لاجیتک مدل G25 Logitech

یک سری سایت هستند که مدتهاست آپدیت نشده اند لطفاً مرجع ندهید که فلان سایت این قیمت را میدهد. مرجع اصلی بازار است لذا اگر لازم باشد می توانید آدرس دهید و من شخصاً قیمت بگیرم. حالا هر قیمتی بود 30 درصد زیر آن قیمت می دهم خدمتتون.

Last edited:

qwerty1002

Registered User
لایک‌ها
0
آپ...

مبنای اصلی قیمت بازار است که سی درصد کمتر از قیمت بازار تقدیم می شود.

qwerty1002

Registered User
لایک‌ها
0
قیمت بروز شد.
قیمت 800 هزار تومان. اگر تا 25 بهمن کسی بخرد هزینه تیپاکس مهمان من و اگر تهرانی باشید که تخفیف می دهم.

qwerty1002

Registered User
لایک‌ها
0
آپ. قیمت پایین می آوریم شد 780000

bluss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خخخخ . فروخته شد . واس اینکه ضایع نشه از دروغ گفت فروخته شده. اکبندش 700 تومانه بعد بری کار کرده بخری 780 !! کسی که بخره با این قیمت از نظر عقلی مشکل داره

بالا