برگزیده های پرشین تولز

نياز مبرم به پروگرام بايوس مادربرد !!!

asa2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
بر اثر بي احتياطي من و ارتقا غلط بايوس مادربرد ATC-6130 مادربرد فوق تعطيل شده است . :wacko:
آيا كسي مركزي را سراغ دارد كه بايوس مادربرد فوق را پروگرام كند ( در تهران ) ؟؟

خيلي فوري ميباشد .
:wacko:

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از asa2000 :
سلام دوستان
بر اثر بي احتياطي من و ارتقا غلط بايوس مادربرد ATC-6130 مادربرد فوق تعطيل شده است . :wacko:

خيلي فوري ميباشد .
آقا من كه جايي رو سراغ ندارم ولي يك بار من يه كم كرم ريختم بعد گرافيكم خاموش شد اون موقع on board بود و هيچي نميتونستم ببينم كه برم درست كنم بعد بردم يك مغازه اون يارو چند تا دكمه نگه داشت بعد Bios به حالت Defult برگشت
اگر كسي بلد باشه و بگه بايد كدوم دكمه هاي كي برد رد نگه داري همه چي حل ميشه

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از asa2000 :
سلام دوستان

خيلي فوري ميباشد .
آقا من درست خوندم؟ ATC-6130 ؟
من فكر ميكنم كه اگه مادربرد رو كلا عوضش كني و يدونه نوشو بگيري (البته اگه گيرت بياد) برات ارزون تر از refresh بايوس تموم بشه.

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
مگه بایاس رو نمیگید ؟ الان مادربورد تعطیل شده یعنی هیچی نمیتونی باهاش کار کنی ؟ سیسنک عامل نداری ؟
یعنی برنامه اش خراب شده یا تنظیماتش بهم ریخته ؟؟ اگر تنظیماتش بهم ریخته دو سر باطری بایاس رو به هم بزنی برمیگرده به حالت دیفالت .
اگر برنامه توش خراب شده باس ببری دوباره لود کنن روش...اگرم مین قدیمیه اکسپلود راست میگه ممکنه سخت گیر بیاد.

asa2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Kako :
مگه بایاس رو نمیگید ؟ الان مادربورد تعطیل شده یعنی هیچی نمیتونی باهاش کار کنی ؟ سیسنک عامل نداری ؟
یعنی برنامه اش خراب شده یا تنظیماتش بهم ریخته ؟؟ اگر تنظیماتش بهم ریخته دو سر باطری بایاس رو به هم بزنی برمیگرده به حالت دیفالت .
اگر برنامه توش خراب شده باس ببری دوباره لود کنن روش...اگرم مین قدیمیه اکسپلود راست میگه ممکنه سخت گیر بیاد.

سيستم اصلا بالا نمي آد تا كاري بشه كرد !

كاكو جان قربون سيبيلات برم نميتونم بي خيال بشم چون سيستم اماني است

ريست باطري هم كه اثري در محتويات بايوس نداره ؟

تو رو خدا جايي رو پيدا كنيد كه بشه بايوس رو دوباره پروگرام كرد . البته از بايوس قبلي بك آپ روي ديسكت دارم .

تنها اميدم به شما دوستان ميباشد . راستي hardware عزيز كجاست ؟ حتما او جايي رو سراغ داره . ;)

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
يعني اصلا سيستم روشن نميشه؟
ديفالت كردن بايوس هيچ تاثيري نداره چون شما بايوس رو اشتباه ريختي
راستي hardware عزيز كجاست ؟
خيلي وقته كه نيست يه مدت رفت دوباره اومد گفت به همه سوالها جواب ميدم اما ديگه نيومد

red hack

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

/دوستم این ایمیله منه hamedlever@yahoo بهم میل بزن بهت بگم چی کارش کنی/درضمن خواشن هرکی علم نداره نظر نزاره الکی سیستمه مردم بدترشه مشکلش یا حل نشه

red hack

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هر کس کانفیگ کردن routerهای سیسکو را خواست من در خدتم یاهر سوالی راجبه سیستم

بالا