برگزیده های پرشین تولز

بهترین لایه بردار صورت چیه ؟

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
سلام دوستان.
سال نو همگی مبارک.
جای بعضی از جوش های دوران نوجوونی رو صورتم مونده. البته تعدادشون زیاد شده به حدی که با اینکه پوستم سفیده ولی با این جوش های زیرپوستی تو افتاب صورتم عین این سرخ پوستا میشه :D
حدودا یک ماهه از ژل دیفرین استفاده میکنم ولی لامصب خیلی گرونه . 35 تومن هر ژلی رو پول میدی بیشتر از 20-25 روز برات نمیره !
بهترین راه ممکن چیه ؟
ایا شما از هیچ ژل لایه برداری استفاده کردین ؟
پیش متخصص پوست هم رفتم همین دیفرین رو بهم داد

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574

Ahmad.Gh74

Registered User
لایک‌ها
31
از ليزر استفاده نكنيد بگزاريد براي آخرين راه ، يه معلم داريم برادرش گريمور سينما هست يه دفعه درباره لايه بردارها صحبت ميكرد من چيزي يادم نمونده ولي ميگفت همين لايه بردار ها رو فرمولشو ميدم از تركيب دو تا دارو از داروخانه بگيريد و استفاده كنيد هم ارزونه هم مفيد
اگه يادم موند از ش ميپرسم ، ولي يه چيزي مثا آلفا هيدروكسي اسيد از حرفاش يادم مونده

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
داداش نگاه کن من خودم سال ها صورتم جوش در مياره الانم در میاره ولی خیلی کم شده.یعنی شما اگر صبر کنی اینا کم ميشن ولی زمانش مشخص نیست حتی دکتر پوست میگه ممکنه تا پیریت هم جوش در بیاد اینا همه بستگی به ژنتیک فرد داره.اگر الان هنوز جوش در میاری که زیاد توجه نکن چون هر کار کنی بازم در میاد من آنتی بیوتیکم خوردم ولی انگار نه انگار! ولی برای رد جوش دکتر 2 تا چیز معرفی کرد گفت 1 روز ذر میون مثلا شنبه کرم یکشنبه ژل بازم دوشنبه کرم ووو همینطوری تا 2 ماه بزنم اگر رد جوشی بازم موند باید لیزر بشه اینم اسمشونه فقط گرونن و آزاد باید بخری جزو بیمه نیست
Acne derm
Pangel
اولی کرمه دومی ژل برای من اثرش خیلی خوب بود.خواستی عکسشو بذارم اشتباه نخری.

Sent from my C6903 using Tapatalk

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
راستی اگر اینا رو استفاده کردی 2 ماه خوب نشد باید لیزر بشه ولی قبلش لایه بردار میده دکتر پوست کلا...

secreter

Registered User
لایک‌ها
683
داداش یه مقدار بیشتر توضیح میدی ؟
من شنیدم خال رو با لیزر برمیدارن تا حالا نشنیده بودم جوش های زیر پوست رو با لیزر بردارن
جوش یا جای جوش؟

سلام دوستان.
سال نو همگی مبارک.
جای بعضی از جوش های دوران نوجوونی رو صورتم مونده. البته تعدادشون زیاد شده به حدی که با اینکه پوستم سفیده ولی با این جوش های زیرپوستی تو افتاب صورتم عین این سرخ پوستا میشه :D
حدودا یک ماهه از ژل دیفرین استفاده میکنم ولی لامصب خیلی گرونه . 35 تومن هر ژلی رو پول میدی بیشتر از 20-25 روز برات نمیره !
بهترین راه ممکن چیه ؟
ایا شما از هیچ ژل لایه برداری استفاده کردین ؟
پیش متخصص پوست هم رفتم همین دیفرین رو بهم داد

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
جای جوش با جوش فرق میکنه جوش با کرم و ژل حل نمیشه حتی اگر صورت جوش در بیاره بخوای رد جوش رو از بین ببری بیهوده هست بنظر من حالا چرا؟ بخاطر اینکه تا میای رد یک جوشو ببری یه جوش دیگه بغلش در میاد وووو همین چرخه ادامه داره

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
ممنون دوستان.
ببینین من دقیقتر بخوام توضیح بدم به این صورته که الان 20 سالمه ولی نسبت به 2-3 سال قبل دیگه خیلی کمتر صورتم جوش میزنه. خیلی خیلی کمتر شده ینی شاید ماهی یه جوش بزنه رو صورتم.
ولی چیزی که الان مونده یه سری نقطه های ریز قرمز رنگ زیرپوستمه که بنظر خودم مربوط به جای جوش های یا جوش های زیرپوستیه.
من پیش متخصص رفتم گفت بهترین چیزی که میتونم بهت بدم همین ژل دیفرینه. الان حدود یک ماهه استفاده میکنم. بهم گفت 6 ماه استفاده کن تا تاثیرش رو ببینی.
من شبا این ژل رو به صورتم میزنم. یه حالتی داره که صبح وقتی بیدار میشی میبینی صورتت اون ناحیه که زدی پوست پوست شده. پیش همون دکتر رفتم گفت نگران نباش اتفاقا این روند طبیعی و خوبه.
ولی با این حال اینجا هم تاپیک زدم تا اگر دوستان مشکل مشابه من رو داشتن راهنمایی کنن.
این لیزر هم فک کنم لامصب خیلی گرونه

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
ممنون دوستان.
ببینین من دقیقتر بخوام توضیح بدم به این صورته که الان 20 سالمه ولی نسبت به 2-3 سال قبل دیگه خیلی کمتر صورتم جوش میزنه. خیلی خیلی کمتر شده ینی شاید ماهی یه جوش بزنه رو صورتم.
ولی چیزی که الان مونده یه سری نقطه های ریز قرمز رنگ زیرپوستمه که بنظر خودم مربوط به جای جوش های یا جوش های زیرپوستیه.
من پیش متخصص رفتم گفت بهترین چیزی که میتونم بهت بدم همین ژل دیفرینه. الان حدود یک ماهه استفاده میکنم. بهم گفت 6 ماه استفاده کن تا تاثیرش رو ببینی.
من شبا این ژل رو به صورتم میزنم. یه حالتی داره که صبح وقتی بیدار میشی میبینی صورتت اون ناحیه که زدی پوست پوست شده. پیش همون دکتر رفتم گفت نگران نباش اتفاقا این روند طبیعی و خوبه.
ولی با این حال اینجا هم تاپیک زدم تا اگر دوستان مشکل مشابه من رو داشتن راهنمایی کنن.
این لیزر هم فک کنم لامصب خیلی گرونه
خوب دیگه پوست پوست شدن خوبه یعنی داره لایه بر میداره ولی اگر احیانا خوب نشه باید بری برای لیزر برای همه رد های جوش کرم و ژل جوابگو نیست

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
خوب دیگه پوست پوست شدن خوبه یعنی داره لایه بر میداره ولی اگر احیانا خوب نشه باید بری برای لیزر برای همه رد های جوش کرم و ژل جوابگو نیست

دقیقا چیکار میکنن ؟ آخه جوش های زیرپوست من ( یا حالا جای جوش ها ) یکی دوتا نیست

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
دقیقا چیکار میکنن ؟ آخه جوش های زیرپوست من ( یا حالا جای جوش ها ) یکی دوتا نیست
رو همون رد ها مگه کرم یا ژل دکترو نمیزنید؟ خوب مشکل کجاست؟ چند وقته دارین استفاده میکنید؟

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
رو همون رد ها مگه کرم یا ژل دکترو نمیزنید؟ خوب مشکل کجاست؟ چند وقته دارین استفاده میکنید؟

چرا رو همون قسمت میزنم
مشکل اینه تابه الان هیچ تغییری ایجاد نشده
حدود 1 ماهم هست استفاده میکنم
تازه صابون شستشوی صورت کاپوس هم استفاده میکنم
این صابون رو هم دکتر تجویز کرده
پیش یه متخصص هم نرفتم پیش دوتا متخصص پوست رفتم
هردوشون دیفرین رو تجویز کردن

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
چرا رو همون قسمت میزنم
مشکل اینه تابه الان هیچ تغییری ایجاد نشده
حدود 1 ماهم هست استفاده میکنم
تازه صابون شستشوی صورت کاپوس هم استفاده میکنم
این صابون رو هم دکتر تجویز کرده
پیش یه متخصص هم نرفتم پیش دوتا متخصص پوست رفتم
هردوشون دیفرین رو تجویز کردن
این کرم هایی که من معرفی کردم رو دوست داشتی امتحان کن ولی احتمالا لیزر میخواد اون رد ها...که هزینشم میگن یکمی زیاده...من وقتشو نداره وگرنه برای لیزر میرفتم کرم و ژل هم 2 هفته زدم دیدم بهتر شد رفتن تو کمد :p

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
لیزر پیشنهاد نمیشه ,
اولا حتما باید دوران جوش زدن تموم شده باشه , اونی هم که شما میگی ماهی یه دونه , به خاطر **** غذایی هست , ممکنه غذایی خورده باشی که تأثییر داشته باشه
مثلا روغن , غذاهای گرمی , واسه بعضیا پیاز و ... واسه بعضیا مشکلات عصبی و استرس و ... باعث میشه با اینکه دوران جوش زدنشون تموم شده بازم جوش بزنن اونم کم
بهترین دکتر خوده آدمه , شما با **** غذایی مناسب متوجه بشی از چی هست علت اون جوش ها , دیگه همون ماهی 1 بار رو هم نمیزنی
لیزر به این دلیل پیشنهاد نمیشه که اولا رو همه اثر نمیکنه , دوما میگن که درد زیادی داره , بعدش هزینه بالایی داره
شما از همین کرم ها و ژل هایه لایه بردار استفاده کن , در دراز مدت 100% تأثییرش رو میبینی , توصیه به این دوستمون آرش هم اینکه وقتی صورت یکم خوب شده درمان رو ول نکنید , حداقل تا تموم شدن ژل و دارو های قبلی درمان رو ادامه بدید
در مورد اینکه چجوری جوش نزنیم یادمه یه کپسول بود به اسم تتراسایکلین هست که برای این کار استفاده میشه
البته موارد مصرف زیادی داره که میتونید توی نت سرچ کنید

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
لیزر پیشنهاد نمیشه ,
اولا حتما باید دوران جوش زدن تموم شده باشه , اونی هم که شما میگی ماهی یه دونه , به خاطر **** غذایی هست , ممکنه غذایی خورده باشی که تأثییر داشته باشه
مثلا روغن , غذاهای گرمی , واسه بعضیا پیاز و ... واسه بعضیا مشکلات عصبی و استرس و ... باعث میشه با اینکه دوران جوش زدنشون تموم شده بازم جوش بزنن اونم کم
بهترین دکتر خوده آدمه , شما با **** غذایی مناسب متوجه بشی از چی هست علت اون جوش ها , دیگه همون ماهی 1 بار رو هم نمیزنی
لیزر به این دلیل پیشنهاد نمیشه که اولا رو همه اثر نمیکنه , دوما میگن که درد زیادی داره , بعدش هزینه بالایی داره
شما از همین کرم ها و ژل هایه لایه بردار استفاده کن , در دراز مدت 100% تأثییرش رو میبینی , توصیه به این دوستمون آرش هم اینکه وقتی صورت یکم خوب شده درمان رو ول نکنید , حداقل تا تموم شدن ژل و دارو های قبلی درمان رو ادامه بدید
در مورد اینکه چجوری جوش نزنیم یادمه یه کپسول بود به اسم تتراسایکلین هست که برای این کار استفاده میشه
منم با نظر ایشون کاملا موافقم

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
لیزر پیشنهاد نمیشه ,
بله دقیقا بخاطر **** غذایی هست
به غذاهای گرم حساسه پوستم البته نه به شدت قبل
مثلا اگر سوسیس و کالباس و درکل فست فود بخورم رو صورتم ممکنه یه جوش بزنه
والا من یه مدتم به تحویز دکتر کپسول داکسی سایکلین خوردم که ضدجوش هست
حالا فعلا داریم از این دیفرین استفاده میکنیم تا ببینیم چی میشه
دیگه غیر از دیفرین چه لایه بردارهایی میتونه خوب باشه؟

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
بله دقیقا بخاطر **** غذایی هست
به غذاهای گرم حساسه پوستم البته نه به شدت قبل
مثلا اگر سوسیس و کالباس و درکل فست فود بخورم رو صورتم ممکنه یه جوش بزنه
والا من یه مدتم به تحویز دکتر کپسول داکسی سایکلین خوردم که ضدجوش هست
حالا فعلا داریم از این دیفرین استفاده میکنیم تا ببینیم چی میشه
دیگه غیر از دیفرین چه لایه بردارهایی میتونه خوب باشه؟
شرکت گلرنگ یه سری لایه بردار زده بود , تبلیغشو دیدم ولی نمیدونم مفید هست یا نه
یه سری مایع های دست ساز هست که دارخونه ها هم خودشون , هم با تجویز دکتر میتونن درست کنن
که به صورت مایع هست و با پنبه روی جاهای جوش مالیده میشه که اونام مفیده هم ارزون تره

oiu

Registered User
لایک‌ها
170
سلام

اول 3 جلسه با فاصله زمانی هر جلسه 1 هفته برو میکرودرم + آب رسانی + ماساژ که هزینه هر جلسه 20 هزار تومن هست

در بیت هر جلسه از ah15 مای استفاده کن هر شب 1 ساعت قبل از خواب بزن

پوسته ریزی که میکنه وقتی میری میکرودرم قشنگ پاکسازی میکنه و بعد از 3 جلسه کامل خوب میشه صورتت

حالا اگر بیشتر هست مشکل صورتت تعداد جلسه هارو بیشتر کن

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
سلام

اول 3 جلسه با فاصله زمانی هر جلسه 1 هفته برو میکرودرم + آب رسانی + ماساژ که هزینه هر جلسه 20 هزار تومن هست

در بیت هر جلسه از ah15 مای استفاده کن هر شب 1 ساعت قبل از خواب بزن

پوسته ریزی که میکنه وقتی میری میکرودرم قشنگ پاکسازی میکنه و بعد از 3 جلسه کامل خوب میشه صورتت

حالا اگر بیشتر هست مشکل صورتت تعداد جلسه هارو بیشتر کن
سلام
تشکر راهنمایی خوبی بود
شما میدونین دقیقا چجوریاس؟
والا من زیرپوستم این مشکل رو دارما
انقد زیادن که رنگ پوستم به سرخی مایل شده!
حالا این میکرودرم و اینا که گفتین چی هست ؟ اگه میشه یه توضیح بدین
ممنون

بالا