برگزیده های پرشین تولز

فروش یک عدد پروپزال

nemesis2005

Registered User
لایک‌ها
270
دوستان یه پروپزال در زمینه حسابداری مالی دارم

مقاله بیس رو براتون ضمیمه کردم می تونید دانلود کنید

پروپزال فارسیش کامله و تازه نوشته شده.

من خودم دانشجوی حسابداری هستم و این پروپزال مربوط به خودمه و از اینترنت تهیه نشده
حالا دلیل اینکه چرا خودم استفاده نمی کنم اینه که بعد از اتمام پروپزال متاسفانه دیر به جلسه پروه حسابداری رسیدم و نتونستم تو آخرین جلسه گروه حسابداری دانشگاهمون بهشون ارائه بدم و همین باعث شد که یه ترم اضافه بشه به ترم های من.

این موضوع رو خیلی عجله ای انتخاب کردم و حالا دیدم که وقت بیشتری دارم تصمیم گرفتم یه موضوع جدید کار کنم.

این نکته رو هم بگم که این پروپزال به تایید استاد راهنما و مشاور رسیده و مشکلی نداره

کسانی که به یک پروپزال آماده و استاندارد و تایید شده نیاز دارن لطفاً پیغام بدن و مبلغ مورد نظرشون رو بگن

در ضمن این پروپزال فقط و فقط به یک نفر فروخته میشه

فایل های ضمیمه

• Proposal.pdf
    153.3 KB · نمایش ها: 40

zermamad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان یه پروپزال در زمینه حسابداری مالی دارم

مقاله بیس رو براتون ضمیمه کردم می تونید دانلود کنید

پروپزال فارسیش کامله و تازه نوشته شده.

من خودم دانشجوی حسابداری هستم و این پروپزال مربوط به خودمه و از اینترنت تهیه نشده
حالا دلیل اینکه چرا خودم استفاده نمی کنم اینه که بعد از اتمام پروپزال متاسفانه دیر به جلسه پروه حسابداری رسیدم و نتونستم تو آخرین جلسه گروه حسابداری دانشگاهمون بهشون ارائه بدم و همین باعث شد که یه ترم اضافه بشه به ترم های من.

این موضوع رو خیلی عجله ای انتخاب کردم و حالا دیدم که وقت بیشتری دارم تصمیم گرفتم یه موضوع جدید کار کنم.

این نکته رو هم بگم که این پروپزال به تایید استاد راهنما و مشاور رسیده و مشکلی نداره

کسانی که به یک پروپزال آماده و استاندارد و تایید شده نیاز دارن لطفاً پیغام بدن و مبلغ مورد نظرشون رو بگن

در ضمن این پروپزال فقط و فقط به یک نفر فروخته میشه
200000 تومان

zermamad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مقالت از چه سایتی است ؟

بالا