برگزیده های پرشین تولز

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
مشکل رو متوجه شدم. مشکل از neo هست. الان یک سایت دیگه تست کردم تسک کازینو داشت ولی neo هیچی نبود.به گمونم neo محدودم کرده.دقت خوبی داری:D

نه ...نئو محدود نمیکنه . الان نئو داره بالاترین پورسانت رو میده و حتی تعداد کاربرای فعالش با کلیک سنس و پروباکس قابل مقایسه نیست برای همین 3 سوت تسک ها تمام میشه . من سایت های دیگه رو هم چک کردم و دیدم مثلا نزدیک 40 تا تسک فیشر بوده ! ولی حتی یکیش هم باز نمیشد ! پیغام there is no task right now میداد ...
پیشنهاد میکنم زیاد با این سایت های ریزه میزه تسک نزنین . چون اولا شما حداکثر تا 10 سایت میتونید با هر اکانت cf تسک بزنید و اینکه با سایت های طرف قرارداد cf اگه کار کنید مثله اینکه بیشتر تحویل میگیرن ! از نظر لول و دقت و ...

دقت اصلا 100% ! وقتی این cf بهمون لول نمیده چه فایده :D

mr3000

Registered User
لایک‌ها
37
لول بندی خیلی به اکیوریسی ریط نداره،باید جاب های اکیوریسی دار انجام بدید.اونهایی که سطح بالا هستن،مثل گرامر اینا یا جاب های پزشکی اگر تو داشبورد روی ایکوریسی ماوس رو نگه دارید مینویسه چندتا تسک درست انجام دادی،حداقل صد تا باید انجام داده باشید از تسک های مهم.من لول دو هستم

Sent from my iPhone using Tapatalk

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
لول بندی خیلی به اکیوریسی ریط نداره،باید جاب های اکیوریسی دار انجام بدید.اونهایی که سطح بالا هستن،مثل گرامر اینا یا جاب های پزشکی اگر تو داشبورد روی ایکوریسی ماوس رو نگه دارید مینویسه چندتا تسک درست انجام دادی،حداقل صد تا باید انجام داده باشید از تسک های مهم.من لول دو هستم

اتفاقا مربوطه دوست عزیز ... اگر همون اطلاعات اکورسی رو بهش دقت کنید نوشته که " جاب های skill test و quiz mode و جاب هایی که اختصاصی cf نیستن در تعیین درصد دقت شما محاسبه نمی شن ! " یعنی باید فقط cf official jobs انجام بدیم که تازه اکورسی دار هم باشه جاب هایی مثل همون فیشر که اکورسی داره که مشالله هفته ای به زور 2-3 تا هم نمیاد
من خودم الان نزدیک 150 جاب اکورسی دار انجام دادم که 144 تاش درست بوده ولی هنوز از لول خبری نیست اکثرا هم بالای 95% زدم ولی یک کاربر با 600 تا تسک و اکورسی 88% لول گرفته ! یه کاربر با 10000 تسک و اکورسی 92% حتی یک لول هم نگرفته !

خداروشکر شما لول گرفتی ...حداقل فهمیدیم به Ip گیر نمیدن .:)
باید بشینیم ببینیم کی نوبتمون میشه

mr3000

Registered User
لایک‌ها
37
خب پس چرا من لول گرفتم؟در راه خدا دادن؟

77267726

Registered User
لایک‌ها
228
نه ...نئو محدود نمیکنه . الان نئو داره بالاترین پورسانت رو میده و حتی تعداد کاربرای فعالش با کلیک سنس و پروباکس قابل مقایسه نیست برای همین 3 سوت تسک ها تمام میشه . من سایت های دیگه رو هم چک کردم و دیدم مثلا نزدیک 40 تا تسک فیشر بوده ! ولی حتی یکیش هم باز نمیشد ! پیغام there is no task right now میداد ...
پیشنهاد میکنم زیاد با این سایت های ریزه میزه تسک نزنین . چون اولا شما حداکثر تا 10 سایت میتونید با هر اکانت cf تسک بزنید و اینکه با سایت های طرف قرارداد cf اگه کار کنید مثله اینکه بیشتر تحویل میگیرن ! از نظر لول و دقت و ...

دقت اصلا 100% ! وقتی این cf بهمون لول نمیده چه فایده :D
امروز عصر تو سایت task4dollar تسک کازینو زدم نزدیک 1 دلار شد. ولی neo هیچ کدوم رو نمیاورد!

@mr3000: به نظرم ربطی به تعداد اکوریسی نداره. من از 100 تا رد کردم. البته 83% هستم

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
الان تو سایت cashada برای من نزدیک 90 تسک فیشر هستش تو neo هم هیچی ! تو کشدا هیچ کدوم رو هم نمیشه زد !! :D
میگه : Thank you so much for your hard work! You've reached the work limit for this particular task. That's great! We hope you find some other tasks to work on!
یعنی شما بابای فیشر رو درآوردی ! فعلا برو غاز بچرون تا بعدا شاید دوباره برات باز بشن ...:D

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
خب پس چرا من لول گرفتم؟در راه خدا دادن؟

نه داداش در راه خدا ندادن ...
اینا دارن دستی حساب ها رو چک میکنن ! شما خوش شانس بودی خیلی زودتر حسابت چک شد و لول گرفتی .
ماها تو نوبت هستیم ... همینم باعث شده صدای کاربرا دراد که چرا اینقدر کند کار میکنن .

k1_24

Registered User
لایک‌ها
24
آقایون من تازه کارم و نمی دونم چه کار کنم
اگه میشه یکی درست راهنمایی کنه منم با کدش ثبت نام کنم

saeedtuborg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
دوستان من میخام واسه مینی جاب توی نئوباکس وی پی ان بگیرم و چند تا سوال داشتم لطفا راهنمایی کنید
1 کدوم وی پی ان اختصاصی بهتره؟
2 هزینه پرداختش رو چجوری باید بدم چون پیپال و ویزا کارت قبول میکنن انگار؟
3 آیا صرف داره که بگیرم چون من بدون وی پی ان با سرور اختصاصی نهایت روزی 1 دلار میزنم
لطفا راهنمایی کنید دوستان

mr3000

Registered User
لایک‌ها
37
اخه اگر طرف بگه از کجا خرید کن کنی مه تسک های خودش رو نمیتونه بزنه!باید بگردی خودت و انتخاب کنی

mahyar0181

Registered User
لایک‌ها
332
دوستان من میخام واسه مینی جاب توی نئوباکس وی پی ان بگیرم و چند تا سوال داشتم لطفا راهنمایی کنید
1 کدوم وی پی ان اختصاصی بهتره؟
2 هزینه پرداختش رو چجوری باید بدم چون پیپال و ویزا کارت قبول میکنن انگار؟
3 آیا صرف داره که بگیرم چون من بدون وی پی ان با سرور اختصاصی نهایت روزی 1 دلار میزنم
لطفا راهنمایی کنید دوستان
1. خودت باید بگردی پیدا کنی . اگه کسی بهت بگه از کجا آی پی میگیره نون خودشو آجر کرده .
2. همه پیپال قبول میکنن ولی بعضی ها پیزا و پرفکت و اگوپی هم قبول می کنن .
3. اگه سرویسی پیدا کنی که آی پی زیاد داشته باشه میصرفه . ( 10 تا 15 دلار هزینه یک ماهه وی پی ** چند سروره هست )

saeedtuborg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
دوستان من میخام یه وی پی ان بخرم ولی حساب پیپال ندارم که کسی میتونه این کا رو برام انجام بده کارمزدش هم میدم بهش

S E C T O R

Registered User
لایک‌ها
306
آقایون من تازه کارم و نمی دونم چه کار کنم
اگه میشه یکی درست راهنمایی کنه منم با کدش ثبت نام کنم

شما این پست رو بخونید یه چیزایی دست گیرتون میشه.بازم سوالی بود بپرسید من یا دوستان پاسخگو هستیم.

S E C T O R

Registered User
لایک‌ها
306
دوستان من میخام یه وی پی ان بخرم ولی حساب پیپال ندارم که کسی میتونه این کا رو برام انجام بده کارمزدش هم میدم بهش
شما این ایدی رو اد کنید برای خرید حساب ... پی ان کارتون رو راه میندازن:
iranvisacart
اگه نیاز به تهیه حساب های خارجی هم دارید آیدی خودم رو اد کنید:
sectol2

saeedtuborg

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
دوستان با دو تا خط اینترنت میشه تسک زد کسی امتحان کرده ؟ منظورم اینه با یکی بزنی بخای با بعدی شروع کنی تسک ها تموم نمیشه ؟

hreza1374

Registered User
لایک‌ها
146
نیاز به دو خط اینترنت نداره فقط باید دو تا سیستم جدا داشته باشی. نه اگه بجنبی دوتاش رو میشه زد

hreza1374

Registered User
لایک‌ها
146
اگه هر دوتاش نئو باشه که نمیشه ولی از یکی نئو استفاده کن یکی هم کش اددا. خود فلاور که کاری نداره

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا