برگزیده های پرشین تولز

وحشتناك ترين بازي كه تا حالا بازي كردين!!!

arash3000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستان نظر خودتون رو در مورد وحشتناك ترين بازي كه تا حالا انجام دادين و خيلي روتون تاثير گذاشته بگين

اول خودم ميگم
سايلنت هيل 4 خيلي ترسناك بود
ضمنا doom 3 هم منو واقعا ترسوند:( :(

Beh_Madonna

Registered User
لایک‌ها
1
من چند سال پیش بازی ولف انشتاین را بازی کردم بازی خیلی توپی بود جدا و بعضی از جاهاش هم واقعا ترسناک بود
خیلی با اون بازی حال کردم
43.gif

free image hosting free image sharing image hosting

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
خوب اين بازيهايی که کرديد رو منم کردم...ولی به هيچ وجه ترسناک نبوده !!!:)
ميخوای ترس به معنی واقعی رو تو بازی احساس کنی؟؟؟
condemned :criminal origins رو حتماً بازی کن...بعد میفهمی اون قبليا برات مضحک بوده..:cool:
سری ساخت اين بازی هم سال 2006 هست

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
ترسيدن تو بازي همون ارتعاش لحظه اي پشت ميز pcيه.نه اينكه واقعا بترسي شب خوابت نبره
181.gif

تو اين بازياي اخير اين وضعيت برام بيشتر تو doom3 اتفاق افتاد
تو سري resident evil هم چند باري تجربشو داشتم تو قسمت 4ش هم يه جاش بد جوري شوكه شدم البته اين يكي ديگه پشت ميز نبود

اين condemned :criminal origins عكساش و كلا محيط بازيش با گرافيك و فيزيك(پاشيده شدن خون
175.gif
) عالي كه داره سبك جديدي تو بازياي ترسناكه...نسخه 360ش كم نفروخت

arash3000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان به نظر من اين موضوع سليقه اي هست
مثلا من از بازي هاي evil dead و alone in the dark ميترسيدم
حالا ممكنه براي يكي مضحك و خنده دار باشه
بد ميگم؟!!:p :p

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
بازیه resident evil 1 خیلی باحال بود بیشتر آدمو قافل گیر میکرد الانم بیشتر فافلگیریه ولی چون بیشتر با این مدل بازی ها آشنا شدیم کمتر قافلگیر میشیم .

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
دوستان به نظر من اين موضوع سليقه اي هست
مثلا من از بازي هاي evil dead و alone in the dark ميترسيدم
حالا ممكنه براي يكي مضحك و خنده دار باشه
بد ميگم؟!!:p :p

درسته هرکی يه سليقه آی داره ولی ممکنه شما بازيهايی که من کردمو نکرده باشيد...
به شما پيشنهاد میکنم اگه کارت گرافيک شما 6600 به بالا هست اين بازيرو
از دست نده...بازيرو انجام بده بد بيا در رابطش توضيح بده.....
هرکی اين بازيو انجام داده به عنوان خشن ترين و ترسناک ترين بازی تا اين لهظه ازش
نام برده....
اين بازی چون شکلو شمايل واقعی داره ترس رو بيشتر به آدم القا میکنه....مثل
بازی doom نيست جونه ورای عجيبو الخلقه بيان جلوت.............تو اين بازی تماماً
با ادمهای ديوانه و خون اشام طرف هستيد !!! و صدا گزاری اين افراد موقع حمله به شما
ترس و استرس رو 2 چندان میکنه !!!!!

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
خوب اين بازيهايی که کرديد رو منم کردم...ولی به هيچ وجه ترسناک نبوده !!!:)
ميخوای ترس به معنی واقعی رو تو بازی احساس کنی؟؟؟
condemned :criminal origins رو حتماً بازی کن...بعد میفهمی اون قبليا برات مضحک بوده..:cool:
سری ساخت اين بازی هم سال 2006 هست
ای بابا ! من اسم تاپیک رو که خوندم اومدم بنویسم Condemned که شما به جای من نوشتی !
27.gif
خدایی جو و حال و هوایی که این بازی داره رو توی هیچ بازی دیگه ای نمیشه دید. من اومدم 7 تومن پول زبون بسته خرج این بازی کردم تا توی 360 با گرافیک درست و حسابی بازی کنم( آخه توی کامپیوتر با 9600Pro نمیشه با بازی حال کرد ! ) ولی 2 ساعت که بازی کردم دیگه پشیمون شدم ! نفسم بند اومده بود از ترس
249.gif

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
ای بابا ! من اسم تاپیک رو که خوندم اومدم بنویسم Condemned که شما به جای من نوشتی !
27.gif
خدایی جو و حال و هوایی که این بازی داره رو توی هیچ بازی دیگه ای نمیشه دید. من اومدم 7 تومن پول زبون بسته خرج این بازی کردم تا توی 360 با گرافیک درست و حسابی بازی کنم( آخه توی کامپیوتر با 9600Pro نمیشه با بازی حال کرد ! ) ولی 2 ساعت که بازی کردم دیگه پشیمون شدم ! نفسم بند اومده بود از ترس
249.gif

تو 360 گرافيکش چطوره؟ اگه معرکست برم سيديشو بگيرم رو 360 هم تمومش
کنم...من condemned رو pc
3 روزه تموم کردم....

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
کنم...من condemned رو pc
3 روزه تموم کردم....
راستش من خودم گرافیک واقعی PC شو ندیدم ولی دوستم که 7900 ( فکر کنم gt ) داره گفت که تقریبآ گرافیکشون یکی هست ولی 360 یه ذره بهتره.تو که توی PC تمومش کردی دیگه نمیخواد برای 360 شو بگیری ! این همه بازی با حال دیگه هست.:)

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
من با اویل 3 خیلی حال کردم

اون موقع هم سن زیادی نداشتیم و کشتن Nemisis خیلی حال می داد

یه بار یادمه دسته جمعی با دوستان می خواستیم این Nemesis را بکشیم...با صدتا جاخالی دادن و مهمات و خون دیدیم افتاد....یه چند ثانیه خوشحال بودیم که دیدیم داره بلند می شه...یکی از دوستام گفت زود باش برو Rocket Louncher یا همون بازوکاشو بردار که من وقتی داشتم دکمه می زدم که مثلا برش داره Nemesis منو بلند کرد و Game Over

همه این خاطرات به کنار یه شب ساعت 3 نصفه شب داشتم بازی می کردم که وقتی Nemesis جلوم ظاهر شد یه حس ترس هی می اومد و می رفت که زمانی بود می خواستم از دستش فرار کنم.....

هیچ بازی به اندازه Evil 3 منو نترسوند.....

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
کنم...من condemned رو pc
3 روزه تموم کردم....

بستگي به كارت گرافيكت تو pc داره اگه بالاي 7800gtx داشته باشي ميتوني رو 1600*1200 با 8x anti aliasing بازي كني كه تصوير بهتري نسبت به 360 ميشه , 360 وضوح بالاتري(روي يه lcd plasma) ميده ولي محدوديت 4x anti aliasing داره
هر چند كه با 360 تو يه صفحه نمايش با وضوح بالا واقعا چيز ديگس

Abolfazl-R

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من هم سليقه اي هست ولي من باز هم با نظر شما موافقم

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
نظرتون در مورد FEAR چيه؟

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
به نظر من که بازیش ترسناک نبود فقط موسیقیه بازی دلهره آور بود بعضی جاهاش که اون دختره ظاهر میشد.

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
بستگي به كارت گرافيكت تو pc داره اگه بالاي 7800gtx داشته باشي ميتوني رو 1600*1200 با 8x anti aliasing بازي كني كه تصوير بهتري نسبت به 360 ميشه , 360 وضوح بالاتري(روي يه lcd plasma) ميده ولي محدوديت 4x anti aliasing داره
هر چند كه با 360 تو يه صفحه نمايش با وضوح بالا واقعا چيز ديگس

من تويه يه مجله خونده بودم که قدرت گرافيک 360 با 7900gt مقايسه کرده بودن...که 360
يه ذره بالاتر بوده....راستی يه سؤال...من اگه 360 رو رويه يه lcd با ورود hd وصل کنم
آيا details بازيم بيشتر میشه؟ يا فقط کيفيت تصوير بالا میره؟

به نظر من که بازیش ترسناک نبود فقط موسیقیه بازی دلهره آور بود بعضی جاهاش که اون دختره ظاهر میشد
باهات موافقم...fear فقط صدا گزاريش عالی بود....کلاً بازيش نه تنها ترسناک نبود بلکه
چنگی به دل هم نزد

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
تنها جايي كه توي F.E.A.R منو ترسوند همون اول بازي توي پشت بود بود كه اون يارو يه دفعه از پشت كولر اومد توي دوربين ! كلآ بازي خوبي بود ولي يه كم بيش از حد تكراري شد آخراش.

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
من تويه يه مجله خونده بودم که قدرت گرافيک 360 با 7900gt مقايسه کرده بودن...که 360
يه ذره بالاتر بوده....راستی يه سؤال...من اگه 360 رو رويه يه lcd با ورود hd وصل کنم
آيا details بازيم بيشتر میشه؟ يا فقط کيفيت تصوير بالا میره؟

360 از يه تراشه گرافيكي ATI به اسم XENOS استفاده ميكنه كه از لحاظ نو اوري و توانايي عملكردي با محصولات گرافيكي directx10 نسل جديد pc مسه geforce 8800 مطابقت ميكنه(به لطف معماري UNIFY SHADER) البته نه اينكه directx10 ساپورت باشه با اينحال ماكروسافت گفته customize API تراشه XENOS چيزي بين directx9.c و directx10 هس
الان 360يي كه تو بازار هست تا ماكزيمم وضوح 720p يا 1280x720 با 4x anti aliasing ساپورت ميكنه كه ظاهرا يه نسخه ثانويه ماكرو ميخواد بده بيرون كه وضوح 1080p يا 1920x1080 هم پشتيباني كنه اما اشاره نشده 4x anti aliasing در رندرينگ تصوير با اين وضوح بكار ميره يا نه؟!

قدرت نمايشي بازيهاي كنسول نسل بعد مسه 360 و ps3 فقط رو يه صفحه نمايش HD خودشو نشون ميده
من اگه بخوام روزي يكي از اين كنسولها رو بخرم سعي ميكنم قبل از خريدشون اول از پس هزينه يه تلويزيون HD بر بيام تا وقتي ميخوام يه چيز خفن مسه condemned بازي كنم فرق يه بازي نسل بعد با نسل قبل حس بشه
181.gif

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
360 از يه تراشه گرافيكي ATI به اسم XENOS استفاده ميكنه كه از لحاظ نو اوري و توانايي عملكردي با محصولات گرافيكي directx10 نسل جديد pc مسه geforce 8800 مطابقت ميكنه(به لطف معماري UNIFY SHADER) البته نه اينكه directx10 ساپورت باشه با اينحال ماكروسافت گفته customize API تراشه XENOS چيزي بين directx9.c و directx10 هس
الان 360يي كه تو بازار هست تا ماكزيمم وضوح 720p يا 1280x720 با 4x anti aliasing ساپورت ميكنه كه ظاهرا يه نسخه ثانويه ماكرو ميخواد بده بيرون كه وضوح 1080p يا 1920x1080 هم پشتيباني كنه اما اشاره نشده 4x anti aliasing در رندرينگ تصوير با اين وضوح بكار ميره يا نه؟!

قدرت نمايشي بازيهاي كنسول نسل بعد مسه 360 و ps3 فقط رو يه صفحه نمايش HD خودشو نشون ميده
من اگه بخوام روزي يكي از اين كنسولها رو بخرم سعي ميكنم قبل از خريدشون اول از پس هزينه يه تلويزيون HD بر بيام تا وقتي ميخوام يه چيز خفن مسه condemned بازي كنم فرق يه بازي نسل بعد با نسل قبل حس بشه
181.gif

ممنون...من الان قصده خريده يه lcd tv با ورودی hdmi هم دارم...البته 360 که 1080p ساپورت
نمیکنه....اميد وارم بعداً مد چيپی چيزی براش بزن که بشه مثل اين مدل جديدش که داره
میآد مام استفاده بکنيم....شما lcd مناسب سراغ داريد؟

بالا