برگزیده های پرشین تولز

تاپیک جامع معرفی نرم افزارهای مولتی مدیا

Preceptor

Registered User
لایک‌ها
106
سلام
ی نرم افزار میخواستم واسه صدا گذاری روی تصویر و ویدئو
قبلا ulead بود الان هنوزم هم ورژن جدید داره ؟
ی برنامه ساده میخوام تو همین مایه ها
سلام دوستم
ببین اگه می خوای با یه برنامه ی حرفه ای کار کنی از لحاظ کیفیت من sony vegas پیشنهاد می کنم.:lol:

novacounter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بچه ها
امروز میخواهم نرم افزاری رو براتون معرفی کنم که با توجه به نسخه جدیدش بینظیره و امسال (در این نسخه) تونسته تمام رقبای خودشو کنار بزنه!
این نرم افزار که برای ویرایش حرفه ای فایل های ویدئویی هستش و در حال حاضر در هیچ وبسایتی کرکش رو پیدا نمیتونید بکنید!!(البته ممکنه ولی مشکله)
چیزی نیست جز cyberlink power director 11.
قابل توجه همه دوستان این نرم افزار نسبت به نیخه های قبل خیلی بهتر شده (با این همه تعریف شاید لازم نباشه بگم که رتبه اول رو به خودش اختصاص داده)
و همینطور با حجم کمی که داره (حدودا 450 مگابایت) مثل یک غول جلوی رقابای خودش یعنی Adobe Premiere Elements و Corel Draw ایستاده
شاید باور کنید شاید هم نکنید ولی این نسخه از نرم افزار از طرف اکثر رسانه ها رتبه نخست رو به خودش اختصاص داده که برای من هم جای تعجب داره!
مثلا سایت
top10reviews
یا مجله معتبر pcmag
و یا مجله pcrpro
و خیلی های دیگه که میتونید از وبسایت خود cyberlink ببیتید
خب دیگه سرتون رو درد نیارم
سریعتر دانلود کنید قبل از اینکه فایل delete بشه ;)

دانلود
خب دیگه امتحان کنید بعد اگر مشکلی بود به من بگید

Last edited by a moderator:

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
سلام بچه ها
امروز میخواهم نرم افزاری رو براتون معرفی کنم که با توجه به نسخه جدیدش بینظیره و امسال (در این نسخه) تونسته تمام رقبای خودشو کنار بزنه!
این نرم افزار که برای ویرایش حرفه ای فایل های ویدئویی هستش و در حال حاضر در هیچ وبسایتی کرکش رو پیدا نمیتونید بکنید!!(البته ممکنه ولی مشکله)
چیزی نیست جز cyberlink power director 11.
قابل توجه همه دوستان این نرم افزار نسبت به نیخه های قبل خیلی بهتر شده (با این همه تعریف شاید لازم نباشه بگم که رتبه اول رو به خودش اختصاص داده)
و همینطور با حجم کمی که داره (حدودا 450 مگابایت) مثل یک غول جلوی رقابای خودش یعنی Adobe Premiere Elements و Corel Draw ایستاده
شاید باور کنید شاید هم نکنید ولی این نسخه از نرم افزار از طرف اکثر رسانه ها رتبه نخست رو به خودش اختصاص داده که برای من هم جای تعجب داره!
مثلا سایت
top10reviews
یا مجله معتبر pcmag
و یا مجله pcrpro
و خیلی های دیگه که میتونید از وبسایت خود cyberlink ببیتید
خب دیگه سرتون رو درد نیارم
سریعتر دانلود کنید قبل از اینکه فایل delete بشه ;)

دانلود

خب دیگه امتحان کنید بعد اگر مشکلی بود به من بگید

استاد این برنامه اتفاقا خیلی هم راحت پیدا میشه. نیازی هم به اون دانلود مستقیم و لینکی که شما گذاشتید نیست. کافیه بصورت تورنت دانلودش کنید. توی سایت isohunt.com چند تا تورنت ازش هست. پاک شدنی هم نیس که بخوای نگرانش باشی که پاکش کنن!
دوستانی که دانلود با تورنت رو بلد باشن نیازی به دانلود مستقیم و سر و کله زدن با دردسرها و مشکلاتش ندارند.
در هر صورت بخاطر معرفی برنامه ممنون

satar1363

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
من یه نرم افزاری میخوام واسه تغییر فرمت صوتی و تصویری و همه فرمت ها را پشتیبانی کنه؟

Tracer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
41
مینونید از برنامه Total Video Converter استفاده کنید:

مبدل فايل هاي ويدئويي از فرمت هاي :
. Real Video .rmvb, .rm
. MPEG4 .mp4
.3gp, 3g2
. Game Psp .psp
. MPEG1 .mpg, mpeg
. MPEG2 PS .mpg, mpeg, vob
. MPEG2 TS DVB Transport Stream
. Ms ASF .asf, .wmv
. Ms AVI .avi
. Macromedia Flash video FLV .flv
. Apple Quicktime .mov
. FLIC format .fli, .flc
. Gif Animation .gif
. DV .dv
. Video Formats Dx9 Directshow can open
به فرمت هاي :
. MPEG4 .mp4
.3gp, 3g2
. Game Psp .psp
. MPEG1 .mpg, mpeg
. NTSC, PAL DVD mpeg
. NTSC, PAL SVCD mpeg
. NTSC, PAL VCD mpeg
. Ms Mpeg4 AVI .avi
. Divx AVI .avi
. Xvid AVI .avi
. H264 AVI .avi
. Mjpeg AVI .avi
. HuffYUV AVI .avi
. Swf Video .swf
. Flv Video .flv
. Gif Animation .gif
. Mpeg4 Mov .mov
. Apple Quicktime .mov
. FLIC format .fli, .flc
. Gif Animation .gif
. DV .dv
مبدل موزيک و فايل هاي صوتي از فرمت هاي :
. Audio CD .cda
. MPEG audio .mp3, mp2
. Real Audio .ra
. Ms WAV .wav
. Ms WMA .wma
. Real Audio .ra
. OGG .ogg
. Amr audio .amr
. AC3 .ac3
. SUN AU format .au
. Macromedia Flash embedded audio .swf
· Audio Formats Dx9 Directshow can open
به فرمت هاي :
. MPEG audio .mp3, mp2
. Ms WAV .wav
. Ms WMA .wma
. OGG .ogg
. Amr audio .amr

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
سلام
درخواست من مثل کسی میمونه که بره میوه فروشی بگه آقا من میوه میخوام. یعنی بدبخت اصلا نمیدونه میوه چی هست و غیره و غیره :confused:
من اصلا نمی فهمم شما دوستان در مورد چی حرف می زنید. ماشاالله چقدر اطلاعات دارید. با این مقدمه، حدس بزنید که این بابا (یعنی بنده) سوادش در حد اکابر هست و به سوالم نخندید.
من میخوام وقتی دارم آنلاین یک برنامهء تلویزیونی رو تو لب تاپم می بینم، بتونم ضبطش کنم. آیا هیچکدوم از ابزار معمول در کامپیوترم، چنین امکانی رو داره؟ بقیه سوال ها بماند برای بعد که عزیزی به من جواب داد.

behnam218

Registered User
لایک‌ها
33
سلام دوستم
ببین اگه می خوای با یه برنامه ی حرفه ای کار کنی از لحاظ کیفیت من sony vegas پیشنهاد می کنم.:lol:
اگه میخوای کیفیت تصویرت پایین نیاد با EDUIS کار کن

behnam218

Registered User
لایک‌ها
33
من یه نرم افزاری میخوام واسه تغییر فرمت صوتی و تصویری و همه فرمت ها را پشتیبانی کنه؟
بهترین و راحت ترین همیون jetAudio هست البته به گفته دوستمون توتال همین عالیه

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
سلام
درخواست من مثل کسی میمونه که بره میوه فروشی بگه آقا من میوه میخوام. یعنی بدبخت اصلا نمیدونه میوه چی هست و غیره و غیره :confused:
من اصلا نمی فهمم شما دوستان در مورد چی حرف می زنید. ماشاالله چقدر اطلاعات دارید. با این مقدمه، حدس بزنید که این بابا (یعنی بنده) سوادش در حد اکابر هست و به سوالم نخندید.
من میخوام وقتی دارم آنلاین یک برنامهء تلویزیونی رو تو لب تاپم می بینم، بتونم ضبطش کنم. آیا هیچکدوم از ابزار معمول در کامپیوترم، چنین امکانی رو داره؟ بقیه سوال ها بماند برای بعد که عزیزی به من جواب داد.

اولا که اصلا اینجوری نفرمایید که ناراحت میشن دوستان! من خودم از همه بیسوادترم. شما استاد ما هستید و ندونستن پاسخ همچین سوالی اصلا دلیل بر خدای نکرده بیسوادی کسی نمیشه. اما در پاسخ به پرسشتون، تا اونجاییکه میدونم باید برای اینکار یه نرم افزار کپچر نصب کنید که تعدادشون هم زیاده و اغلب هم پولی هستند. تنها گزینه رایگان و معروف و دم دستی که من میشناسم، Windows Media Encoder هست که میتونید از سایت خود مایکروسافت دانلود و نصب کنید. استفاده ازش هم چیز سختی نیست. اگر ویندوزتون 7 هست، میتونید از Windows Media Center هم بهره بگیرید، فقط اون پایین دکمه Record رو کافیه بزنید تا همزمان هنگام پخش برنامه رو ضبط کنه.
موفق باشید

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
اولا که اصلا اینجوری نفرمایید که ناراحت میشن دوستان! من خودم از همه بیسوادترم. شما استاد ما هستید و ندونستن پاسخ همچین سوالی اصلا دلیل بر خدای نکرده بیسوادی کسی نمیشه. اما در پاسخ به پرسشتون، تا اونجاییکه میدونم باید برای اینکار یه نرم افزار کپچر نصب کنید که تعدادشون هم زیاده و اغلب هم پولی هستند. تنها گزینه رایگان و معروف و دم دستی که من میشناسم، Windows Media Encoder هست که میتونید از سایت خود مایکروسافت دانلود و نصب کنید. استفاده ازش هم چیز سختی نیست. اگر ویندوزتون 7 هست، میتونید از Windows Media Center هم بهره بگیرید، فقط اون پایین دکمه Record رو کافیه بزنید تا همزمان هنگام پخش برنامه رو ضبط کنه.
موفق باشید
ممنونم دوست عزیز
ویندوزم هفت هست اما همونطور که گفتم خیلی ناشی هستم. یک سوال دیگه ام اینه که این نرم افزار کپچر رو از کجا باید دانلود کرد. بعد هم اینکه من هم مثل اغلب هموطنان از برنامه های دستکاری شده استفاده می کنم ;) تا جایی که شنیدم، اغلب برنامه های اینچنینی مایکروسافت (مثل جینیون) سریعا بعد از نصب شما رو کشف می کنند و بعد برای سیستم اخطار می فرستند و الی آخر. این برنامه هم اینطوریه؟ اگر اینجور باشه، باز هم من به دلیل پیش گفته اصلا بلد نیستم از دستشون در برم.

باز هم ممنون از جوابتون

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
اقا ما یک سری فایلهای ویدئویی با فرمت mpg داریم که قبلا با کارت دی وی بی ضبط کردم . الان هر چی با مدیا پلیر کلاسیک اجراشون میکنم هی ریپ میزنند . تمام کدکهای مدیا پلیر هم نصبه و توی اجرای هیچ فایل دیگه ای مشکل ندارم ... قضیه چیه ؟

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
:confused:

ارسال شده با دست

razi4888

Registered User
لایک‌ها
30
توی این لیست، جای Format Factory خالیه
یه کارخانه کامل تبدیل فرمت ها
صوتی و تصویری

guitar252

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
برای تبدیل فایل ویدیو با فرمت TS به mpeg از چه برنامه ای باید استفاده کنم ؟

FBI_20

کاربر بخش دانلود نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
2,997
1535
Light%20Alloy.jpg
Light Alloy 4.8.8 build 1982 Final
پلیری ساده و رایگان جهت پخش انواع فرمتهای صوتی و ویدئویی می باشد که فارغ از ابزارها و امکانات مختلف خود با رابط کاربری ساده و خوش دست خود توانسته است به یکی از نرم افزارهای پرطرفدار پخش فایل های مالتی مدیا تبدیل شود. سرعت بارگذاری اولیه این نرم افزار بسیار بالاست و نرم افزار در هنگام استفاده مقدار کمی از منابع سیستم شما را اشغال می کند، از جمله قابلیت های دیگر این نرم افزار میتوان به قابلیت گرفتن Screenshot از ویدئوها، پشتیبانی از فیلترهای AVISynth، پوسته های زیبای نرم افزار، Playlist حرفه ای دارای بوکمارک، کنترل ویدئوها از نظر تنظیمات صدا، تصویر و رنگها، پشتیبانی از Drag & Drop، پشتیبانی از زیرنویس های SUB, SRT, SSA، امکان اجرای فایل های AVI نیمه دانلود شده و بسیاری دیگر اشاره کرد، این نرم افزار محصولی از شرکت Vortex Group می باشد .

دانلود با لینک مستقیم و حجم 65 مگابایت ( رایگان )

توضیحــات بیشتـــر
تغییرات نرم افزار در نسخه جدید

سایـت سـازنــده
star7.png
( 4.1/5 )
تصویری از محیط برنامه

پسورد فايل فشرده : soft98.ir ( پسورد را تايپ کنيد )

FBI_20

کاربر فعال
لایک‌ها
2,997
1782
VSO%20ConvertXtoHD.jpg
VSO ConvertXtoHD 1.0.0.23
نرم افزاری مفید و کاربردی جهت تبدیل انواع فایلهای ویدئویی به فرمت HD و رایت آنها بر روی دیسک های DVD و Blu-ray می باشد که با پشتیبانی از اکثر فرمت های ویدئویی این امکان را به کاربران می‌ دهد تا با چند کلیک ساده فیلم خود را برای رایت بر روی دیسک های دی وی دی و بلوری آماده نمایند، این نرم افزار از کیفیت تبدیل بسیار بالایی برخوردار بوده و در هنگام تبدیل فیلم ها کلیه تنظیمات مربوط به خروجی فایل ویدئویی، صدا، زیرنویس و منوی آن را به صورت سفارشی در اختیار شما قرار می دهد. این نرم افزار از تولیدات جدید شرکت VSO Software می باشد .

دانلود با لینک مستقیم با حجم 35 مگابایت به همراه Patch
لینک کمکی ( Mirror Link )
لینک کمکی ( Mirror Link )
لینک کمکی ( Multi Mirror Link )

سایـت سـازنــده
star7.png
( 4.2/5 )
تصویری از محیط کرک شده نرم افزار

FBI_20

کاربر فعال
لایک‌ها
2,997
فرمت به شمار می رود . این برنامه به راحتی هر نوع فرمت ویدیویی را مثل MPG, MPEG, MPEG2, VOB, MOD, MP4, H.264, AVI, WMV را پشتیبانی می کند . تبدیل کننده های کمی هستند که به راحتی و اسودگی برای شما کارهای این مبدل قدرتمند را انجام دهند . همچنین این نرم افزار توانایی استخراج صوت از فیلم و تبدیل آن به فرمت های M4A, MP3, AC3, AAC, WMA, WAV, OGG را دارا می باشد . فایل های تبدیل شده می تواند به به دستگاه های (۳G), iPhone, Zune, Zune 2, Blackberry, Creative Zen, Sony Walkman, iRiver PMP, Archos, PS3, Apple TV, Xbox, iPAQ, Pocket PC, Mobile Phone نیز منتقل شوند یا به فرمت های این دستگاه ها تبدیل شوند.
قابلیت های نرم افزار Tipard Video Converter

• تبدیل متقابل برای تبدیل بین فرمت های ویدیوی/صوتی مورد پشتیبانی
  • تبدیل فرمت های بدون کاهش کیفیت
  • توانایی ویرایش جزئی فایل های تصویری از قبیل : تنظیم روشنایی ، کنتراست تصویر و کیفیت
  • توانایی تریم کردن فیلم ها برای تبدیل فقط قسمتی از فیلم
  • ادغام کردن چند فیلم به یکدیگر برای تبدیل آن به فرمت دیگر
  • تنظیمات سفارشی از قبیل : وضوح ، فریم گذاری ، کیفیت ویدیو
  • استخراج صدا از فیلم تبدیل آن به M4A, MP3, AC3, AAC, WMA, WAV, OGG
  • پشتیبانی از فرمت های صوتی از قبیل MP3, WMA, WAV, AAC و…
  • تبدیل ویدیو به فرمت های iPod, iPhone, PSP, PS3, Xbox, mobile phone, MP4
  • و…

spoiler-plus.gif
فرمت هایی که این نرم افزار برای تبدیل به فرمت های دیگر ساپورت می کند:

spoiler-plus.gif
فرمت هایی که این نرم افزار در خروجی به شما تحویل دهد:

نسخه بدون نياز به نصب ( Portable )
دانلود با لینک مستقیم

star7.png
( 4.0/5 )

تنها با IP ایران قادر به دانلود از سافت 98 هستید

بالا