برگزیده های پرشین تولز

دانشگاه برم یا نه؟ مسئله این است!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
تا حدودی من هم با شما موافقم
این "افتک" خیلی مشکوکه .
اخه کسی که "دکتر مهندس" هست چطور میاد با این جماعت پی تی سر و کله بزنه؟؟
تازه اون هم نه یک بار نه دوبار
فکر کنم 2-3 سالی هست هی بن میشه هی دوباره ثبت نام میکنه

فکر کنم این بحث برای 101 اـ مین باره که مطرح میشه ! مرد حسابی جنابعالی با این حرفت به اولین کسی که توهین میکنی خودتی !!! جماعت پی تی کیه ؟ تویی دیگه !!:p ... داری رسما میگی جماعت پی تی که خودت هم جزوشون هستی لیاقت ندارن که یه دکتر بیاد قاطیشون . من دیگه حرفی برای گفتن ندارم |:D

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
جواب طوطی رو 3 بار ندی ول میکنه...این بنده خدا 10 صفحه و 4 روزه که من جوابشو ندادم ول نمیکنه...:D

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
اما من از شما بدم میاد. رک هم میگم :p ... با اینحال حرف های درستت را تصدیق میکنم و زیرش تشکر میزنم

نخیرم. شما در اشتباهید... اگر واقعا از یک استاد فارسی بپرسی و بیاس اینجا راستش رو بگی ، میفهمم که دهاتی نیستی :D
آه ... تو قلبمو شکستی ...
چطور تونستی با من همچیم کاری بکنی .... شمارتو از تو گوشیم پاک میکنم ...
دیگه اس نده
بای ...
مرد حسابی توهین کدومه ؟!
لیاقت چیه ؟!
من صرفا منظورم این بود که کسی که ادعا میکنه دکتر مهندس هست اینقدر اویزون این سایت فکستنی نمیشه
ظاهرا درک کردن مفهومش سخت نیست ولی شما خودتو زدی به اون راه ...
حالا بیا بگو من برای تفریج میام و ...
منم باور میکنم حتما

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
داداش وقت خودتو تلف نکن . میزان سواد این بابا در صفحه ی 5 همین تاپیک معلومه . شما ببین در جواب استدلال های من یه دونه رفرنس معتبر از علوم ریاضی
یا فیزیک یا زیست شناسی یا فلسفه یا روانشناسی یا تاریخ داده . به قول سعدی :

اگر هست مرد از هنر بهره ور ---------- هنر خود بگوید نه صاحب هنر
اتفاقا تنها چیزی که در کلام شماندیدم استدلال بود. شما جز اون دسته ای هستید که بر حسب عادت یکسری لاطائلات سر هم میکنید اسمش رو میذارید منطق.
بعد هم کلی به خودتون افتخار میکنید...
فحوای کلامتون از ضرب المثلهاتون مشخصه.... میشینید کلی سرچ میکنید برا ضرب المثل اما یه اپسیلون فسفر نمیسوزونید درست میگه یا غلط...
بر حسب این مثل کلا نوشتن اتوبیوگرافی مزخرفترین کار دنیا هست..... 90% مثل های فارسی تاریخ مصرفشن مال دوران پارینه سنگی هست اما دریغ از سواد و اندیشه....
خواهشا خیلی هم کل کل نکنید وگرنه مجبورم بزنم با خاک یکسانتون کنم تا براتون ثابت بشه در هیچ امری اونی نیستید که فکر میکنید....:D
شده قصه هاله نور....

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,473
۳۳ صفحه تاپیک رفته جلو(تپاتاک)
پس کو این همکار جدید؟

Sent from my C5303 using Tapatalk

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
دیگه اس نده
بای ...
مرد حسابی توهین کدومه ؟!
لیاقت چیه ؟!
من صرفا منظورم این بود که کسی که ادعا میکنه دکتر مهندس هست اینقدر اویزون این سایت فکستنی نمیشه
منم باور میکنم حتما
گلم این موضوع به افتک ربطی نداره اما منم میان پی تی به امثال شما میخندم... رک بودنم رو ببخشید..:rolleyes:
.میشه بگید دکتر مهندسا دقیقا آویزون کدون سایت هستند؟ فکر کردید آدم یکم پولدار شد کل سال رو میره جزایر قناری، فراری سوار میشه دور دور میکنه با خانواده؟
بابا اینا کین دیگه.....:general208:

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
گلم این موضوع به افتک ربطی نداره اما منم میان پی تی به امثال شما میخندم... رک بودنم رو ببخشید..:rolleyes:
.میشه بگید دکتر مهندسا دقیقا آویزون کدون سایت هستند؟ فکر کردید آدم یکم پولدار شد کل سال رو میره جزایر قناری، فراری سوار میشه دور دور میکنه با خانواده؟
اتفاقا یکی از این دکتر مهندس های شاخ فامیل نزدیک بنده هست .
نمیگم میرن جزایر قناری 24 ساعت ولی ایمان دارم اینقدر بیکار نیست که رفتاری مشابه رفتار این کاربر بکنن .
در ضمن شما هم برو به پدرت بخند که همچین توله ای پس انداخته که میاد به امثال من میخنده

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
دیگه اس نده
بای ...
مرد حسابی توهین کدومه ؟!
لیاقت چیه ؟!
منم باور میکنم حتما

من واقعا حرفی برای گفتن ندارم :D قضاوت رو میذارم به عهده خواننده

فقط در نظر داشته باش که چون تو آویزون پی تی هستی،دلیل نمیشه که بقیه پی تی هم هیچی نباشن و سایت فکستنی !! باشه. اینجا 203000 تا عضو داره ! همشون که علاف نیستن . توی فیسبوک هم ...آدم علاف عضوه ، استاد نوبل گرفته هم عضوه ! اسمش روشه ...جامعه مجازی ! از هر قشری که در جامعه واقعی باشه اینجا هم هست

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
طبق فرض مسئله گفته بودی تعدادشون بیش از یک نفر هستش و بعد از یکسال به بیمارستان میرند . شما خودت در فرض مسئله گفتی یک سال یعنی 365 روز ( البته
اگه سالش کبیسه نباشه ) . خوب در این حالت میدونیم 365 بر اعداد 0 یا 5 بخشپذیره ( در اعداد و تعداد نفرات دیگه ما با تقسیمش به اعداد اعشاری میرسیم که اونم طبق
فرض مسئله صحیح نیستش ) و از یه طرف طبق فرض مسئله حداقل یکنفر مریض هستش پس جواب صفر حذف میشه . برای یه دنباله ی عددی بین 1 تا 365 و مضرب 5 تنها
در حالت های 5 یا 73 یا خود 365 میتونیم تمام جایگشت ها رو کامل داشته باشیم . به عبارت دیگه تنها در حالت های 5 و 73 و 365 هست که همه افراد با هم تناظر یک به یک
دارند و همه لال ها همدیگه رو رویت کردند .
لال ها همشون همدیگر را شب اول می بینند, نیازی به رویت یک به یک نیست
تو طرح معما گفتم که شبی یکبار کنار میز شام همه همدیگر را می بینند, یعنی اگر 1000 تا لال هم داشته باشیم, هر کدام از آنها 999 تا لال دیگر را هر شب رویت می کند

غیر از آن روش شما را هم اگر در پیش بگیریم باز به این جواب نمی رسیم, به فرض هم که لالها بتوانند همدیگر را یک به یک ببینند, از کجا بفهمند که خودشان بیمار هستند یا نه؟ غیر از آن به لالهای بیمار که نمی توانند بگویند تو بیمار هستی و اینجا را ترک کن

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
اتفاقا یکی از این دکتر مهندس های شاخ فامیل نزدیک بنده هست .
نمیگم میرن جزایر قناری 24 ساعت ولی ایمان دارم اینقدر بیکار نیست که رفتاری مشابه رفتار این کاربر بکنن .

یادم نبود دکترا کراوات میزنن تو خونه زانوهاشو رو روهم میندازن ماهواره نگا میکنن. یعنی اینقدر براتون ثقیله یکی بیاد به چهار تا دربه داغون مشورت بده؟ کلا از نظر شما اینجا جای آدم در پیت هاست دیگه....
باور کنید به خاطر امثال شما من هیچ وقت تو پروفایلم نمینویسم شغلم چیه و درآمد دارم یا نه...
بعد میان تاپیک میزنن کی بالای 20 میلیون در ماه درآمد داره منتظرن یکی بیاد بزنن دهنش رو مسواک کنن...:general304:
جای خوبیه پیتی روان آدم شاد میشه....

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853

هرچی آدم شاخ تو دنیا هست ، فامیل ایشونه...مواظب باش یهو شاخت نزنن

پ.ن: من پارسال چند تا از خاطراتم از کرمانشاه رو گفتم ، این بنده خدا هنوز در صدد تلافیه :D ...

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
در ضمن شما هم برو به پدرت بخند که همچین توله ای پس انداخته که میاد به امثال من میخنده
جدا هر چی میخوام نگم نمیشه....
به حال شما نباید خندید باید گریست... غرق در امکانات اون گوشه برا خودتون نشستید دارید همه رو با خودتون مقایسه میکنید....این لحن صحبت هم حتما اون فامیل دکترتون یاد داد بهتون دیگه....:D
آقا شما هر چی خواستی فحش بده ما اینجا نشستیم داریم پول در میاریم حالشو میبریم بعدشم میاییم پیتی.. ( افکت فیس اومدن):D خودتون با دهنتون صداش رو کامل کنید...
شوما فحش بده اموراتت بگذره من دارم یه مقاله در مورد دهاتیا مینویسم حواسم جای دیگس....:D

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
بنده مثل ما بیکار نیستم دنبال این چیزا باشم
اصلا به خاطر نمیارم همچین چیزی که میگی رو
بیشتر از این هم نمیخوام دهن به دهن شما و افکار کاذب ذهنیتون بشم اقای دکتر خیالی

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
آخه توهین کردن هم بلد نیستن متاسفانه. خودزنی میکنن بدتر :D

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
من اومدم اینطرف بحث ذاره هیجان ناک میشه... کجایید آقایون؟

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
الان متوجه عمق کمبودت شدم که مولتی یوزری میای برای خودت نوشابه باز میکنی !!
خدایا چه درد ها که به جون اینا ننداختی
صد رحمت به سرطان

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
چرا می خند؟ :دی
17951089856949192604.jpg

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا