برگزیده های پرشین تولز

قصد خرید مانیتور ASUS MX299Q رو دارم اکه میشه یه راهنمایی بکنید

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,855
سلام
بنده قصد خرید مانیتور ASUS MX299Q AH-IPS Ultra-wide Monitor رو دارم می خواستم ببینم آیا این مانیتور خوبه بده مشکلی نداره
کارمم 3d ستش (مایا و تری دی مکس ) عکاسی هم میکنم کار چاپ هم انجام میدم میخواستم ببینم این مانیتور به درد من میخوره یا باید یه چیز دیگهایی رو بردارم ممنون

compen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
من این دستگاه رو خودم از نزدیک دیدم و باهاش کار کردم واقعا فوق العادس فقط خیلی عریض هستش که برای افرادی که کار نقشه کشی و گرافیست هستند بسیار مفید است.
سایت ایسوس سنتر یک نقد و بررسی کامل در مورد این مانیتور دوست داشتنی گذاشته
اینم لینک اش: نقد و بررسی مانیتور 29 اینچ ایسوس

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,855
من این دستگاه رو خودم از نزدیک دیدم و باهاش کار کردم واقعا فوق العادس فقط خیلی عریض هستش که برای افرادی که کار نقشه کشی و گرافیست هستند بسیار مفید است.
سایت ایسوس سنتر یک نقد و بررسی کامل در مورد این مانیتور دوست داشتنی گذاشته
اینم لینک اش: نقد و بررسی مانیتور 29 اینچ ایسوس

مرسی عزیز اطلاعاتی راجب چاپ و اینو داری که بدونی بگی رنگاش با رنگ های چاپ و یا مثلا برای کارکردن با عکس و عکاسی این ها در موردش داری

alalalk71

Registered User
لایک‌ها
5,855
آقا من یه سرچی زدم گفتم بیام اینجا هم بگم کسی مثل خودم دنبال کار با کیفیته و می خوا کار طراحی و گرافیکی یا عکاسی کار کنه این مانیتور خیلی خوبه

asus PA248QJ
asus PA279Q
asus PQ321Q

farid95

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
دوست عزیز مانیتور های IPS کیفیت نزدیک به چاپی رو نمایش میدن . مخصوصا مدل انتخابی شما که حرفی رو برای گفتن باقی نمیذاره
فقط یه نکته رو شاید بهتره که متذکر شم ، مانیتور انتخابی شما aspect ratio معمول رو نداره ، به این معنی که اکثر بازی ها و برنامه ها از این رزولوشن با این نسبت ابعاد پشتیبانی نمیکنن
من مدل MX279H رو پیشنهاد میکنم که 16:9 هستش
ناگفته نماند هر دو مدل از یک پنل استفاده میکنن و فرقی در کیفیت ندارن
این رو هم در نظر داشته باشید مدل های موجود در بازار کشور محدودن و هر مدلی رو که پسند کردید به این معنی نیست که بتونید تهیش کنید
حالا تصمیم با شما
موفق باشیم

بالا