برگزیده های پرشین تولز

بیمه عمر نه!!!

شیب منفی

Registered User
لایک‌ها
239
بیمه عمر نه!!!!!
این همه سایت تبلیغ بیمه رو میکنن اما ملت خبر ندارن که بیمه عمر بیشتر شبیه کلاه برداریه
خودم رفتم بیمه عمر بگیرم (که خدا رو شکر نگرفتم) یه چیزایی رو متوجه شدم که اینجا می‌گذارم شاید به درد کسی خورد:
به هیچ وجه تکرار میکنم به هیچ وجه روی جنبه سرمایه گذاری این بیمه ها حساب نکنید اینکه میگن بعد سی سال یه میلیارد میدن مثل این میمونه که تو سال ۶۳ به یکی می‌گفتی بعد سی سال بهت یه میلیون میدیم حالا بین الان با یه میلیون چیکار میشه کرد با یه میلیارد هم سی سال دیگه همون
هیچ وقت هم نگید قراره چند میلیارد بدن چون همش پیش بینیه و اصولا تعهد اجرایی ندارن بیس سی سال دیگه که سونامیه عمل به تعهدات رسید میبینیم که بیمه ها چطور زیرش زدن
تو بیمه نامه ها یه قسمت هست که نوشته مجموع حق بیمه پرداختی اینو اگه با مجموع پولی که قراره بهتون پرداخت بشه نسب ببندید میبینین که سرمایه تون همچین هم زیاد نشده در واقع سودپرداختی بیمه خیلی پاینه
فعلا اینارو داشته باشین تا بقیه رو هم می‌نویسم خوشحال میشم اگه بچه‌های دیگه هم تجربیاتش رو با دیگران درمیان بذارن اما متاسفانه انجمن پر شده از این بازاریابی بیمه که درجا میان رو حرفای ما هزارتا اشکال میگذارند وسیع میکنن بیمه شونوتبلیغ کنن پس مواظب باشین که گول نخورین باور کنین راههای خیلی بهتری برای سرمایه گذاری هس

MAS✪UD

Registered User
لایک‌ها
245
من الان با نرم افزار بیمه عمر حساب کردم اگه 10.000.000 تومن الان بزاری بعد ماهیانه 10.000 تومن هم قسط بدی بعد 20 سال بهت 216.000.000 میدن.
اما اگه همین 10.000.000 رو توی بانک سپرده 5 ساله سود در سر رسید بزاری (180%) دوباره جمع پول هارو یه 5 ساله دیگه بزاری تا 20 سال جمع پولت میشه 614.000.000

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
دوست من 2 ماهه شروع کرده تو نمایندگی بیمه پارسیان دقیقا به همین کار! شده بازاریاب بیمه عمر و دیگر بیمه ها برای مردم!!!! خیلی اصرار کرد که برم خودمو بیمه عمر کنم!!! ماهانه فلان قدر بدم که بعد 30 سال 1 تا 3 میلیارد بیمه یکجا به من میده یا همین قضیه برای بیمه فوت!!! قبول نکردم چون طبق نظر دوستمون آقا مسعود چنین چیزی رو توی بانک بزاریم سودش بیشتره تا دست بیمه بدیم!

شیب منفی

Registered User
لایک‌ها
239
من الان با نرم افزار بیمه عمر حساب کردم اگه 10.000.000 تومن الان بزاری بعد ماهیانه 10.000 تومن هم قسط بدی بعد 20 سال بهت 216.000.000 میدن.
اما اگه همین 10.000.000 رو توی بانک سپرده 5 ساله سود در سر رسید بزاری (180%) دوباره جمع پول هارو یه 5 ساله دیگه بزاری تا 20 سال جمع پولت میشه 614.000.000
یه چیزه دیگه ای که بایداضافه میکردم این بود که محاسبه با نام افزار اصلا ملاک نیس وبا نرخ بیمه نامه فرق داره مثلا من به فروشنده بیمه میگم چرا سرمایه اعلام شده نرم افزار بااینکه تو سند بیمه ذکر شده فرق داره میگه سربازی رفتی? میگم چه ربطی داره ? گفته چون تو سربازی نرفتی احتمال ریسک خطرت بالاخره و بیمه عمر روی همین احتمالات می چرخه اونجا بود که بهشون گفتن حق شماست به قول یاس
"خودم باید دقت میکردم تو انتخابم"

علی ریش نقره ای

Registered User
لایک‌ها
175
دوستان شرایط بیمه عمر پارسیان چگونه هست
بهترینش کدوم هست
شرایط رو ریز بگین ببینم کدوم بهتر هست
نرم افزارش رو هم کسی داره بفرسته
بیمه با بیمه فرق میکنه
این شرایط قراداد نهایی چیجوری هست آدم با آدم فرق میکنه

ارزش داره یا نه
من میخوام برم کلاسهای بازاریابی این بیمه عمر ها
کدوم شرایطش یهتره اونو برم برای شغل جانبی(لااقل به قول شما اگه بد هست اونی که کمترین بدی رو داره به مردم معرفی کنیم)
چی جوری میشه باهاش پول در آورد
کجاها باید کار کنیم

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
من یک دوستی داشتم (بازنشسته آموزش و پرورش حدودا 50 ساله) رفت دنبال کار "بیمه".... سه سال بی وقفه در این حوزه کار کرد... اخرشم جمع کرد! سه سال انرژی گذاشت برای اینکه قراردادهای بیمه ببنده.... اما اخرش کلا زده شد!! میامد پیش من مینالید که چرا سه سال وقتمو پولمو اجاره محل گذاشتم پای این کار....

دوست صمیمی خودم هم یکسال در بیمه (منطقه آزاد تجاری حتی) کار کرد... با اینکه رئیسش خیلی تشویقش میکرد که بیا خودت دفتر بزن اما اون این کارو نکرد و اومد بیرون... میگفت در این کار، زیاد صداقت و .... (!!!) وجود نداره... و چون اهل این کارا نیست نمیتونه به درامدش فکر کنه.

یک مورد هم همسایه ما بود که نماینده بیمه آسیا بود خیلی هم پز کارشو میداد اما چند ماه بعدش کلا رفت گم و گور شد....!

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
رزرو میکنم بعدا بتونم متاپیک رو پیدا کنم و دنبالشو بخونم . نرم افزار محاسبه سود بانکی و بیمه رو هم بذارید لطفا .

شیب منفی

Registered User
لایک‌ها
239
قابل توجه دوست عزیزمان علی نقره ای:
مورد بعدی که باید می‌گفتم اینکه همه بیمه ها سروته یه کرباسن چه دولتی چه خصوصی فقط یه سری چیزای جزیی هستند که روی اونا مانور میدن مثل مشارکت برمنافع ویا سرمایه بیماریهای خاص
مطمئن باش بیمه پارسیان هم هیچ فرقی با اونای دیگه نداره همش تبلیغاته الگوی همه بیمه های عمر براساس همون الگوی اولیه است تو سال ۸۳ توسط بیمه کارآفرین وارد ایران شد
اگه پرس وجو کنی میبینی که تقریبا هیچ کدوم از بازاریابی بیمه خودشون بیمه نیستن اگرم هستن حتما شرکت براشون مفت صادر کرده والا خودشون هیچ وخ نمیان پولاشونو برزین تو حلقوم بیمه ها
درمورد اینی هم که گفتی میخوام بازاریاب بشم از ما می‌شنوی نشو بعد یه مدت شدید پشیمون میشی چون تو این کار اصلا صداقت نیس و درآمدش خیلی بالا پایین داره وکلا نمیشه روش حساب باز کرد لااقل برای افرادی مثل شما که کلاهبرداریو حروم خوری بلد نیستی
درمورد نظرم افرازم یه جوری میگید انگار در حد فتوشاپه یه فایل اکسله که اعدادرو وارد میکنی عین ماشین حساب برات حساب میکنه
تا اینجای داشته باشین ادامه داره
بچه های دیگه هم از نظردادنو تشکر دریغ نکنن

شیب منفی

Registered User
لایک‌ها
239
رزرو میکنم بعدا بتونم متاپیک رو پیدا کنم و دنبالشو بخونم . نرم افزار محاسبه سود بانکی و بیمه رو هم بذارید لطفا .
باعث افتخار که افراد با سابقه ای مثل شما دنبال کننده این تاپیک هستین نرم افزار سامان رو هم براتون میذارم

شیب منفی

Registered User
لایک‌ها
239
نرم افزار بیمه سامان رو براتون گذاشتم فقط فرمتشو مجبور شدم تغییر بدم به zip یه رینیم بزنین و فرمتشو بکنین اکسل xls

فایل های ضمیمه

• jadval-mohasebe-haghe-bimhe_2.zip
    415.5 KB · نمایش ها: 95

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
اگر یه مقدار آینده نگر بودید این تاپیک رو نمیزدید
129fs4468377.gif

شیب منفی

Registered User
لایک‌ها
239
129fs4468377.gif
اتفاقا چون آینده نگریم این تاپیک رو زدیم نمی‌خواهیم بیس سی سال پولمون هدر بره که مثلا سی سال بعد (تجربه نشون داده توایران دوسال دیگه هم قابل پیش بینی نیس چه برسه سی سال بعد) چندرقاز پول که مطمئنم اونم موقع هیچ ارزشی نداره بهمون بدن شما اگه بیمه نامه داری آگاه باش همین الان برو بیمه نامتو ببین زده کل پرداختی یکجا بعد از سی سال چندتا خونه قبلیتر نوشته مجموع حق بیمه پرداختی اونهارو نسبت ببند بیا اینجا بگو تا ببینیم پولت بعد سی سال چند برابر شده منتظرتم بدو

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
آخه کدوم آدم عاقلی که نمیدونه هفته بعدش قیمت ها چجوری میشه، بعد بیاد (ریال) رو میاد 30 سال بده دست یکی دیگه!؟:general210::general710:

MAS✪UD

Registered User
لایک‌ها
245
اتفاقا بازاریابیش چیز خوبیه اگه اهلش باشی اگه اینور اونور شرکتا یا جاهای مختلف افراد مختلفو بشناسی
نه فقط عمر ،عمر دردسره چون کارمزدشو بابت پرداخت هر قسط توسط مشتری ، بهت میدن و اگه مشتری قسطشو پرداخت نکنه کارمزد تو هم واریز نمیشه یا اگه دیر پرداخت کنه میره واسه ماه دیگه کلا عمر رو باید همش پیگیر باشی سر موعد بهشون زنگ بزنی یا خودت بری ازشون پول بگیری قسطاشونو براشون واریز کنی
اما چیزای دیگه مثل ثالث ماشین یا بیمه بدنه یا مسئولیت و اموال و حمل و نقل اینا راحت تره مثلا یدونه ثالث صادر میکنی میشه 900.000 تومن کارمزدشو ماه بعد 70.000 تومن بهت میدن یا اگه بیمه مسئولیت واسه یه شرکت باشه مبلغش هم بالاست کلی کارمزد میگیری
الان میشناسم کسایی که دارن ماهی بیشتر از 20 میلیون فقط کارمزد میگیرن ولی همونطور که گفتم حسابی باید اهلش باشی اهل زبون بازی و دروغ گفتن ، البته بازم یکیو میشناسم تمیز کار میکنه اهل دروغ و تملق هم نیست حدود همین 20 میلیون هم در ماه در میاره
بستگی به آدم داره یکی با تلاش خودش و آشنا شدن با این و اون کار میکنه یکی هم زورش نمیرسه با دروغ و کلاهبرداری کارمزد میگیره

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
129fs4468377.gif
حاجی خوب یکم آینده نگر باشی یه حساب روز شمار باز می کنی و ماه به ماه پولت رو اونجا می ریزی !
قول می دم بعد از 30 سال سرمایه شما 2 - 3 برابر اونی می شه که بیمه ها می خوان بهت می دن !
تنها تفاوتش قسمت عمرش هست ( همون که اگه خدایی نکرده فوت شدی به بازماندگان 20 - 25 تومن می ده ) که اونم دیگه فایده نداره وقتی به رحمت خدا رفتی بعدش به کی پول می دن یا نمی دن ! :D
در نتیجه برای شخص شما ( صاحب بیمه ) به جز ضرر هیچ سودی نداره ! :D
یکی از جالبی های این نوع بیمه ها هم این هست که تا 10 - 15 سال اول ( که قالبا بیشتر افراد سر عقل میان و بی خیال می شن و پول رو بر می دارن ! ) سود نا چیزی در حد 10 - 20 درصد کل پرداختی شما طی این 10 - 15 سال می ده !

این طرح ها خیلی خوب و عالیه برای کشوری با تورم 3 - 4 درصد :)

lion33

Registered User
لایک‌ها
316
بيمه عمر عاليه
مخصوصا دانا

Sent from my MB525 using Tapatalk 2

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
حاجی خوب یکم آینده نگر باشی یه حساب روز شمار باز می کنی و ماه به ماه پولت رو اونجا می ریزی !
قول می دم بعد از 30 سال سرمایه شما 2 - 3 برابر اونی می شه که بیمه ها می خوان بهت می دن !
تنها تفاوتش قسمت عمرش هست ( همون که اگه خدایی نکرده فوت شدی به بازماندگان 20 - 25 تومن می ده ) که اونم دیگه فایده نداره وقتی به رحمت خدا رفتی بعدش به کی پول می دن یا نمی دن ! :D
در نتیجه برای شخص شما ( صاحب بیمه ) به جز ضرر هیچ سودی نداره ! :D
یکی از جالبی های این نوع بیمه ها هم این هست که تا 10 - 15 سال اول ( که قالبا بیشتر افراد سر عقل میان و بی خیال می شن و پول رو بر می دارن ! ) سود نا چیزی در حد 10 - 20 درصد کل پرداختی شما طی این 10 - 15 سال می ده !

این طرح ها خیلی خوب و عالیه برای کشوری با تورم 3 - 4 درصد :)

همه این برنامه ریزی رو ندارن که خودشون مثل بچه آدم پس انداز کنن ، باید زور بالای سرشون باشه :D

__mahdi__

Registered User
لایک‌ها
243
مطمئنا کسایی که در علم ریاضی ضعیف هستند خیلی راحت گول سود بیمه عمر رو می خورند . اگه هم پس انداز اجباریش مد نظر شماست خوب حتی طرحهایی مثل سپرده هدف ملت هم که نوعی پس انداز اجباری هستند بهتر از بیمه عمر هستند .
نظر خود من واسه اینکه پس انداز اجباری داشته باشیم اینه که وام بگیریم . اینجوری مجبوریم هر ماه اول از حقوق قسطا رو کم کنیم و بدیم . بعد بقیه پول رو خرج کنیم .

saeed65

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
493
البته این بیمه مزایای درمانی و فوت و... داره و فقط برای سود نیست

بالا