برگزیده های پرشین تولز

خط و پنل sms از کجا بخرم؟

HSG

Registered User
لایک‌ها
203
به نام خدا

سلام دوستان
من قصد خرید خط sms اینترنتی از این ۳۰۰۰ ، ۲۰۰۰ و اینا دارم.
می خوام برای دریافت پیامک ازش استفاده کنم و به هیچ یک از امکانات ارسال پیامک جنسیتی ، منطقه ای ، نظرسنجی و... نیاز ندارم.
می خوام پنلش ساده و شیک باشه ، api ارسال هم داشته باشه ، ارزون باشه بعد ترجیحا می خوام فقط پول خط بدم و پنلش رایگان باشه ولی حالا پنلم پولی شد اشکال نداره.

خطم دوست دارم تاحدودی کوتاه و رند باشه (اختصاصی نمی خوام فقط یکم رند)‌ و در عین حال قیمت سالانه پایینی داشته باشه یعنی دیگه حداکثر حداکثر ۱۵۰ هزار سالانه باشه که البته این قیمتم به نظرم بالاست که اگر پایین تر بشه خیلی بهتره.

من در این زمینه اطلاعات زیادی ندارم خوشحال میشم کسی که پنل sms داره چند تا سایت ارائه دهنده معرفی کنه.

ممنون.

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
http://www.payam-resan.com
وقتی صحبت از ارسال اس ام اس است ... نام پیام رسان می درخشد :D
خیلی خوبه. پنل رایگان و قیمت خط هم خیلی مناسب نسبت به بقیه. همه چیز هم داره. همه امکانات به صورت رایگان. فقط پول اس ام اس که قراره بفرستی رو می دی. اگه هم فقط دریافتی داری ، فقط یک خط اختصاصی می گیری و مفتی تموم می شه :D
خط اختصاصی هم از 9 تومان شروع می شه تا آخر با توجه به رند بودن ...

پیشاپیش مبارک
( من ربطی به پیام رسان ندارم و فقط یکی از کاربرانش هستم و فقط پیشنهاد می دم )

• Like
Reactions: HSG

HSG

Registered User
لایک‌ها
203
http://www.payam-resan.com
وقتی صحبت از ارسال اس ام اس است ... نام پیام رسان می درخشد :D
خیلی خوبه. پنل رایگان و قیمت خط هم خیلی مناسب نسبت به بقیه. همه چیز هم داره. همه امکانات به صورت رایگان. فقط پول اس ام اس که قراره بفرستی رو می دی. اگه هم فقط دریافتی داری ، فقط یک خط اختصاصی می گیری و مفتی تموم می شه :D
خط اختصاصی هم از 9 تومان شروع می شه تا آخر با توجه به رند بودن ...

پیشاپیش مبارک
( من ربطی به پیام رسان ندارم و فقط یکی از کاربرانش هستم و فقط پیشنهاد می دم )

ممنون همه چیش خوبه فقط یه سوال دارم چرا بعضی از سایت های sms نماد اعتماد میگیرن بعضی هاشون نمیگیرن؟ مگه درگاه پرداخت از اسفند ماه اعلام نشد فقط با نماد میدن؟

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
ممنون همه چیش خوبه فقط یه سوال دارم چرا بعضی از سایت های sms نماد اعتماد میگیرن بعضی هاشون نمیگیرن؟ مگه درگاه پرداخت از اسفند ماه اعلام نشد فقط با نماد میدن؟
راستش دقیقا نمی دونم ؛ بعضی موقع ها برای سایت های معروف نیاز نیست. ( نیاز نمی بینن )
نگاهی به مشتریان پیام رسان بندازید ؛ خیلی ها دولتی هستند.
گفته می شه بعضی از پیامک های نامزد های ریاست جمهوری هم همین سیستم فرستاده ؛ از قدیمی ترین و پرسابقه ترین سیستم ها هست و خیلی وقته کار می کنه. تازه پشتش هم یک شرکت قوی هست ( موج شهر ). پشتیبانی تلفنی داره و همیشه پاسخگو هست.

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
دوست عزیز پنل که معوملا همه جا رایگانه بگرد ببین کدوم یکیشون امکاناتش نسبت بیشتر و هزینه ارسال هر پیام کمتری داشته باشه

rabis

Registered User
لایک‌ها
84
سلام
از گروه انفورماتیک مرصاد در خدمتیم
در ارتباط باشید
02812564966
[email protected]
فروش-پشتیبانی-مشاوره تا ساعت 24

• Like
Reactions: HSG

shopriz

Registered User
لایک‌ها
89
بهترین جائی که تا حالا استفاده کردم سیب اس ام اس و پرند اس ام اس هست عالی هستن

HSG

Registered User
لایک‌ها
203

faridcboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,259
من از دیاکو اس ام اس استفاده میکنم
فقط پول اس ام اس رو میدی
یه خط عمومی داری و اگه خواستی یه خط اختصاصی با قیمت ارزون هم میتونی بگیری

shopriz

Registered User
لایک‌ها
89
همون اسم داده بودی تو گوگل سرچ کردم دیدم خوشم نیامد.با این حال ممنون از پیگیریتون.
خواهش میکنم ولی من راضی ام همه چیشون عالیه فقط پرند اس ام اس کمی امکاناتش کمه

ولی تا به حال تو ارسال ها به مشکل نخوردم

شما اگر جای بهتری پیدا کردید ممنون میشم به منم بگید چون بدم نمیاد برم یه جای بهتر

hrvman

Registered User
لایک‌ها
65
به نام خدا

سلام دوستان
من قصد خرید خط sms اینترنتی از این ۳۰۰۰ ، ۲۰۰۰ و اینا دارم.
می خوام برای دریافت پیامک ازش استفاده کنم و به هیچ یک از امکانات ارسال پیامک جنسیتی ، منطقه ای ، نظرسنجی و... نیاز ندارم.
می خوام پنلش ساده و شیک باشه ، api ارسال هم داشته باشه ، ارزون باشه بعد ترجیحا می خوام فقط پول خط بدم و پنلش رایگان باشه ولی حالا پنلم پولی شد اشکال نداره.

خطم دوست دارم تاحدودی کوتاه و رند باشه (اختصاصی نمی خوام فقط یکم رند)‌ و در عین حال قیمت سالانه پایینی داشته باشه یعنی دیگه حداکثر حداکثر ۱۵۰ هزار سالانه باشه که البته این قیمتم به نظرم بالاست که اگر پایین تر بشه خیلی بهتره.

من در این زمینه اطلاعات زیادی ندارم خوشحال میشم کسی که پنل sms داره چند تا سایت ارائه دهنده معرفی کنه.

ممنون.

سلام1- اول به اینجا سر بزنید ما هنوز رو حرفمون هستیم 2تا جا داریم!:http://forum.persiantools.com/threa...-ریالی-خط-14-رقمی-رایگان.564670/#post-9646365
خط اختصاصی +پنل عیدی میدیم:) عید گذشت اما کسی نخاست اینجا!
بیشتر شوخیه! اگر قدیمی باشی نیاز نیست! ما خودمون هم برا خاطر جمعی گرفتیم! بعد از مهلت دوم حتی! همین ماه گرفتیم:)
راستش دقیقا نمی دونم ؛ بعضی موقع ها برای سایت های معروف نیاز نیست. ( نیاز نمی بینن )
نگاهی به مشتریان پیام رسان بندازید ؛ خیلی ها دولتی هستند.
گفته می شه بعضی از پیامک های نامزد های ریاست جمهوری هم همین سیستم فرستاده ؛ از قدیمی ترین و پرسابقه ترین سیستم ها هست و خیلی وقته کار می کنه. تازه پشتش هم یک شرکت قوی هست ( موج شهر ). پشتیبانی تلفنی داره و همیشه پاسخگو هست.
یک چیز به مشتریان نگاه نکنید! چون همه خیلی چیزا میگن! شما خودت که مشتری راضی هستی بهترین تبلیغی!
و اما در آخر: تو لینکی که دادم پنل +تعرفه 87 ریالی ثابت+ یک خط 14 رقمی اختصاصی هدیه 50001 بصورت رایگان تقدیم میشه!
فقط تو تاپیکش اعلام کنید تو سایت ثبت نام کنید نام کاربری رو اینجا پ خ کنید!
ولی خارج از تاپیک: خط 5001 14 رقمی با قابلیت پرداخت آنلاین و انتخاب توسط شما =7000تومان
خط 50002 14 رقمی با قابلیت انتخاب خط و پرداخت آنلاین هزینه خط =9000!
و پنل رایگان = قیمت ارسال با 50001 =87 ریال و 50002=95 ریال و خطوط 1000 ، 3000، 021 نیز داریم!
دمو: سایت یوزر: pfc پسورد: demo
سوالی بود درخدمتم

HSG

Registered User
لایک‌ها
203
ممنون از همه دوستان که پیشنهاد های عالی خودشون رو ارائه کردن پس از کلی تحقیق و بررسی آخر از پیام رسان معرفی شده توسط جناب cinemaamooz خریداری کردم.از همه به خصوص جناب rabis که گفتگوی زیاد به صورت پیام خصوصی باهاشون داشتم تشکر میکنم.دلیل انتخاب پیام رسان فقط و فقط قیمت ارزان تر خط اختصاصی و پنل رایگان است وگرنه سایت جناب rabis پنل زیباتری داشت ولی چون هم پنلش پولی بود و هم قیمت خط هاش بیشتر بود با جیب بنده سازگار نبود فعلا که راضیم یه شماره رو خودم استعلام گرفتم و با کمترین هزینه ثبت کردم.از جناب cinemaamooz به دلیل معرفی پیام رسان خیلی ممنونم.

hrvman

Registered User
لایک‌ها
65
موفق باشید ولی مطمنید؟ خط کمتر از 7هزارتومان تعرفه کمتر از 87 ریال! پیام رسان!موفق باشید وپیروز

HSG

Registered User
لایک‌ها
203
موفق باشید ولی مطمنید؟ خط کمتر از 7هزارتومان تعرفه کمتر از 87 ریال! پیام رسان!موفق باشید وپیروز
ببخشید نگرفتم منظورتون رو؟ کجا خط کمتر از ۷ هزار تومان هست؟

rabis

Registered User
لایک‌ها
84
مبارک باشه انشالله
مورد داریم خط 2000 تومن!

hrvman

Registered User
لایک‌ها
65
اخه جز مزیاتش فرمودید خط ارزان + تعرفه ارزان! بنده هم عرض کردم کمتراز 7تومنه؟ و تعرفشون کمتراز 87 ریاله تو پنل رایگان؟ فک کنم همه دوستانی که تو پی تی باشند قیمت پیامکشون مناسبتر باشه! و اغلب هم قیمت خطوط!
در هر صورت مبارکتون باشه ان شاالله پیامکش براتون پولساز باشه;) ارزشش بیشتر از این حرفاست:general601:

HSG

Registered User
لایک‌ها
203
اخه جز مزیاتش فرمودید خط ارزان + تعرفه ارزان! بنده هم عرض کردم کمتراز 7تومنه؟ و تعرفشون کمتراز 87 ریاله تو پنل رایگان؟ فک کنم همه دوستانی که تو پی تی باشند قیمت پیامکشون مناسبتر باشه! و اغلب هم قیمت خطوط!
در هر صورت مبارکتون باشه ان شاالله پیامکش براتون پولساز باشه;) ارزشش بیشتر از این حرفاست:general601:

من منظورم فقط قیمت خط بود چون اصلا ارسال پیامک نیاز ندارم فقط جهت دریافت پیامک می خوامش به همین دلیل هر جا خط رو ارزون تر میداد به نظرم بهتر بود.

بالا