برگزیده های پرشین تولز

سیگار فروشی یا موز فروشی ؟

ayma

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
3,581
سلام . من 25 سالمه و بیکارم ، میخوام کنار جاده چادر بزنم ، کنارش موز یا سیگار بفروشم ، خوبی موز فروشی اینکه برای آدم ها ضرری نداره ولی بدی اش اینکه ممکنه نخرن ، خراب شه ، از سیگار فروشی تا این حد می دونم که به این زودی ها خراب شدنی نیست ولی چیزی که اذیتم می کنه اینکه برای ادما ضرر داره ، تو اون چادر جدا از سیگار نرم افزار هایی رو که نوشتم می فروشم ، این فرصت رو هم دارم که داخل چادر مطالعه کنم ، تجربه ای ندارم ، لطفا" راهنمایی کنین موز فروشی بهتره یا سیگار فروشی ؟ یا کالایی هست مث سیگار سود داشته باشه ولی مضر نباشه

Last edited:

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
درود بر شرفتون واقعا درود...
شما تحصیلاتتون چیه؟ کدوم شهر هستید؟

gamer5

Registered User
لایک‌ها
439
والا مضر و ضررشو اینا رو نمیدونم ولی فروش سیگار سود خیلی خوبی داره . شما اگر یه بار یقه یکی از این دکه ای ها رو هم بگیری ازشون بپرسی سود اصلیت تو چیه میگن سیگار

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
معمولاً موز و سیگار رو با هم میفروشن و مشکلی نباید باشه. از مقدار کم موز شروع کن. مثلاً 4-5 کیلو. اگه دیدی مشتری داره و نمیمونه که خراب بشه ادامه بده. وگرنه همون سیگار هم خودش کلی درآمد داره در روز. فکر ضرری که سیگار داره و اینا هم نباش. کسی که سیگاریه از شما نخره میره از یه نفر دیگه میخره بالاخره.

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
داداش اگه شرایطش هست و پولشو داری خو یه دکه مانندی چیزی همون بغل جاده بزن،حالا زیر چادرم باشه اشکالی نداره،میتونی علاوه بر موزیا سیگار خیلی چیزای دیگه هم بفروشی

ayma

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
3,581
درود بر شرفتون واقعا درود...
شما تحصیلاتتون چیه؟ کدوم شهر هستید؟
سلام ، ممنونم ، کارشناسی نرم افزار خوندم ، البته باید عرض کنم هنوز خیلی چیزایی که یه کارشناس نرم افزار باید بدونه یاد نگرفتم (مثل مهندسی نرم اقزار ) ، پارس آباد مغان هستم ؛ ولی دارم مطالعه می کنم

Last edited:

ayma

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
3,581
لز لطف و راهنمایی همه عزیزان ممنونم ، تصمیم گرفتم هم موز رو بفروشم هم سیگار رو
پ ن : عجیبه که پدرم پیدا کردن کار با (پارتی و تمنا ) رو بد نمی دونه ولی موز فروشی رو قبول نداره

aminvet

Registered User
لایک‌ها
310
یاشا جوان
از اینکه میبینم بی پرده بدون ناراحتی از نوع کار دنبال یه کسب حلال هستین خیلی احساس خوبی بهم دست میده:)

lasholoosh

Registered User
لایک‌ها
236
واقعا واستون متاسفم که تا این حد به حقارت تن میدید برید کنار جاده بساط کنید! اما دنبال کار سخت مناسب با رشتتون نگردید
البته فقط شما نیستید نصف بیکارای این فروم دنبال همین دست فروشی ها و این چیزا هستن .. خیلی شانتونو میارید پایین . پس فرق شما با یکی که هیچ درسی نخونده و هیچ سوادی نداره و توی ده کوره های پاکستان و افغانستان دنیا اومده چیه؟
شما جای اینکه هموطن نفهمتو بیش از پیش معتاد به چیزی مثل سیگار کنی یا موز بفروشی:|:| راحت کار متناسب با رشتت و پرسیژت گیر میاری
من فکر کنم این فروم و بیکاراش اقلا 20 نفر روانشناس حرفه ای میخواد که فقط قانعشون بکنه بگه باو شما انقدرا هم که فکر میکنید حقیر و سطح پایین نیستید:|
ببخشید برادر ، اما خیلی زشته این شغلارو طلب میکنی ، ترکای عاشق کار و مستعد تو پول پارو کردن به نظرم راحت تر از اقوام دیگه تو ایران پولدار و صاحب کار میشن!

hossein1376

Registered User
لایک‌ها
2,872
واقعا واستون متاسفم که تا این حد به حقارت تن میدید برید کنار جاده بساط کنید! اما دنبال کار سخت مناسب با رشتتون نگردید
البته فقط شما نیستید نصف بیکارای این فروم دنبال همین دست فروشی ها و این چیزا هستن .. خیلی شانتونو میارید پایین . پس فرق شما با یکی که هیچ درسی نخونده و هیچ سوادی نداره و توی ده کوره های پاکستان و افغانستان دنیا اومده چیه؟
شما جای اینکه هموطن نفهمتو بیش از پیش معتاد به چیزی مثل سیگار کنی یا موز بفروشی:|:| راحت کار متناسب با رشتت و پرسیژت گیر میاری
من فکر کنم این فروم و بیکاراش اقلا 20 نفر روانشناس حرفه ای میخواد که فقط قانعشون بکنه بگه باو شما انقدرا هم که فکر میکنید حقیر و سطح پایین نیستید:|
ببخشید برادر ، اما خیلی زشته این شغلارو طلب میکنی ، ترکای عاشق کار و مستعد تو پول پارو کردن به نظرم راحت تر از اقوام دیگه تو ایران پولدار و صاحب کار میشن!
ایشون درست میگن ولی باید شرایط درست باشه........
من خودم اگه نتونستم بعد از تحصیلات کار پیدا کنم میرم عراق ..........
چون اونجا لااقل به کارگر ساده ماهی از 1 میل تا 1.800 میل میده البته بستگی به شرکتش داره

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
fuuthatshi.png
اگه کسی سیگار خرید به زور یه موز هم بکن تو حلقش که اثرات مضر برای بدنش پاک بشه

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
ایشون درست میگن ولی باید شرایط درست باشه........
من خودم اگه نتونستم بعد از تحصیلات کار پیدا کنم میرم عراق ..........
چون اونجا لااقل به کارگر ساده ماهی از 1 میل تا 1.800 میل میده البته بستگی به شرکتش داره
برو ترکیه راحتتری !! میری عراق با چه زبونی میخوای حرف بزنی ؟
sadtrollface.png

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
مای گاد!!! تا همین دیروز ایران پر بود از کارگرای افغانی و عراقی. حالا ببین کارمون به کجا رسیده که جوان مملکت میخواد بره برای عراقی ها عملگی کنه!!!

lasholoosh

Registered User
لایک‌ها
236
عراقُ کم میبینید! میشه تجارت کرد! بورس الکل ... جک دنیل اونجا به پول ما 30 تومن اینجا سگ صاحاب 200 تومن

hossein1376

Registered User
لایک‌ها
2,872
مای گاد!!! تا همین دیروز ایران پر بود از کارگرای افغانی و عراقی. حالا ببین کارمون به کجا رسیده که جوان مملکت میخواد بره برای عراقی ها عملگی کنه!!!
پس بشینیم اینجا چی کار کنیم؟:general405:
یکی پیدا میشه که بگه بیا کار کن؟
:(

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
sadtrollface.png
عمق فاجعه وقتی بود که کارگرای افغانی گفتن ایران دیگه جای زندگی نیست
Melvin.png

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
عراقُ کم میبینید! میشه تجارت کرد! بورس الکل ... جک دنیل اونجا به پول ما 30 تومن اینجا سگ صاحاب 200 تومن
چطوری حساب کردی شد 30 تومان ؟ دلاری چند ؟
Facepalm.png
جک دنیل یه لیتری 35 یورو قیمتشه !!!

بالا