برگزیده های پرشین تولز

فروش رایانه ایی نیمه حرفه ایی

Mehrab.Sobhani

Registered User
لایک‌ها
6
سلام به همه دوستان

خدمت همه عزیران عرض کنم که رایانه ایی بلا استفاده در منزل هستش که با گرفتن لپ تاپ دیگه ازش استفاده چندانی نشده واسه همین تصمیم به فروش گرفتم که اینطوری هم من با پولش کاری می کنم هم دوستی شاید کارش با این سیستم راه یوفته.

اما مشخصات به شرح زیر می باشد:
hard : 500 sata
VGA : 512 geforce 8600
CPU : Core 2 Duo E7600
Ram : 2 gig kingeston
Case: viera
Mainboard : giga
power : 600w
Dvdrw : liteon
Monitor: LCD 17
قیمت : 450
فروش ترجیح میدم حضوری باشه تا شک و شبهه ایی باقی نمونه

بیانیه شماره 1 :
همه دوستان توجه داشته باشند, که همونطور که نوشتم ترجیح میدم معامله حضوری صورت بگیره, با اینکه کاملا شفاف توضیح داده شده نمی دونم چرا عده ایی در تاپیک و گفتگو بنده رو متهم به این می کنند که قصد بیشتر کردن قیمت رو داری یا میخوای با قیمت بیشتر بفروشی یا چرا به اولین پیشنهاد 450 سیستم رو ندادی و .....
بنده تهران نیستم مشهد هستم اکثر پیشنهادات هم از تهران بوده, اعلام می کنم اگر مشکلی برای ابتدا واریز بعد ارسال رو ندارید در خدمتتون هستم در غیر اینصورت لطفا نه در تاپیک پست بزنید نه گفتگو ایجاد کنید.
و در آخر اینکه منم مثل خیلی دیگه از دوستان اینجا مصرف کننده هستم دلال نیستم که خرید و فروش زیادی داشته باشم امشب یک جنسی بگیرم با هزار تو سره مال زدن و سعی کنم به دلیل نیاز مالی فروشنده جنس رو ارزون بخرم و فرداش بیام همینجا تاپیک کنم و بفروشم امتیازم سر به فلک بزنه هرچی که بوده و نبوده همینه امتیاز من!
با تشکر از همه دوستان
تندرست و پاینده باشید.

DSC004162.jpg 1.jpg

Last edited:

matiomkz

Registered User
لایک‌ها
206
سلام به عنوان اولین پیشنهاد درخدمتم

matiomkz

Registered User
لایک‌ها
206
لطفا عکسا رو اضافه کنید گرامی

Mehrab.Sobhani

Registered User
لایک‌ها
6
عکس قرار داده میشه تا چند مین دیگه

The Destroyer

Registered User
لایک‌ها
1,620
به شرط اول ارسال سپس واریز 470 خریدارم

matiomkz

Registered User
لایک‌ها
206
قیمت هم به اولین پیشنهاد 450 تومن واگذار میشه, کم یا زیاده نمیدونم من اینقدر نیاز دارم, اگه قراره کمتر بفروشم کارم راه نمیوفته خاک بخوره بهتره!
فروش ترجیح میدم حضوری باشه تا شک و شبهه ایی باقی نمونه[/QUOTE]
با توجه به این حرف اولویت با بنده میباشد و 450 خریدارم ولی خوب جنس شماست و مختارید به بالاترین قیمت بفروشید

Mehrab.Sobhani

Registered User
لایک‌ها
6
قیمت هم به اولین پیشنهاد 450 تومن واگذار میشه, کم یا زیاده نمیدونم من اینقدر نیاز دارم, اگه قراره کمتر بفروشم کارم راه نمیوفته خاک بخوره بهتره!
با توجه به این حرف اولویت با بنده میباشد و 450 خریدارم ولی خوب جنس شماست و مختارید به بالاترین قیمت بفروشید[/QUOTE]
راستش اگه میدونستم این پیشنهادات میاد اونو نمیگفتم, ولی حرف زدم
شما کجا هستید ؟

AS_SEPYANI

Registered User
لایک‌ها
70
با توجه به این حرف اولویت با بنده میباشد و 450 خریدارم ولی خوب جنس شماست و مختارید به بالاترین قیمت بفروشید[/QUOTE]

حرفی نیست کلا برای شما
دعوا که نداریم.
هر کسی حق پیشنهاد داره
هر کسی هم حق انتخاب داره

mr surface2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا کسی نخواست من 505 هستم

salimiA

Registered User
لایک‌ها
49
450 هستم
پیغام بده
عصر تحویل بگیریم

matiomkz

Registered User
لایک‌ها
206
سلام گویا از فروش منصرف شدید که جواب پخ رو ندادین در هرحال امیدوارم خوب بفروشید

drpc

Registered User
لایک‌ها
274
دوست عزیز قیمت اخر لطفا

البته اول ارسال سپس واریز

Mehrab.Sobhani

Registered User
لایک‌ها
6
دوست عزیز قیمت اخر لطفا

البته اول ارسال سپس واریز
سلام و عرض ادب
واقعا من دیگه نمی دونم به چه صورت توضیح بدم ؟
آقایون, خانم ها , دوستان , عزیزان ,‌ آشنایان , همه و همه در کجای توضیحاتی که در بالا نوشتم ابهام یا علامت سوالی هست که باز هم در گفتگو و تاپیک این مساله رو مطرح می کنید؟!!!!!
بیانیه شماره 1 :
همه دوستان توجه داشته باشند, که همونطور که نوشتم ترجیح میدم معامله حضوری صورت بگیره, با اینکه کاملا شفاف توضیح داده شده نمی دونم چرا عده ایی در تاپیک و گفتگو بنده رو متهم به این می کنند که قصد بیشتر کردن قیمت رو داری یا میخوای با قیمت بیشتر بفروشی یا چرا به اولین پیشنهاد 450 سیستم رو ندادی و .....
بنده تهران نیستم مشهد هستم اکثر پیشنهادات هم از تهران بوده, اعلام می کنم اگر مشکلی برای ابتدا واریز بعد ارسال رو ندارید در خدمتتون هستم در غیر اینصورت لطفا نه در تاپیک پست بزنید نه گفتگو ایجاد کنید.
با تشکر از همه دوستان
تندرست و پاینده باشید.
من نمیدونم کجای این نامفهومه که باز سوال می پرسید!!!!!!!!! معامله به صورت حضوری انجام میشه امکان اول ارسال نیست حالا میخواد امتیازتون 1000000000000000000000000 باشه

بالا