برگزیده های پرشین تولز

ورودی چقدر باشه خوبه

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
سلام بچه ها یه سوال . اگه یه سایت تفریحی 3 ماه باشه که افتتاح شده باشه و از همون اول توسط سئوکار (امیر حیدری) سئو شده باشه و روی وردپرس باشه و مطالبشم نیمه اختصاصی باشه ( یعنی مطلب کپی ولی با تغییرات زیاد تو متن و عنوان مثلا هر مطلب 10 خط اضافه به صورت اختصاصی نوشته بشه) و هرروز حتی روزای جمعه و تعطیل طبق ساعت خاصی و با تعداد مطلب خاصی آپدیت بشه و تو این 3 ماه بک لینک هم واسش گرفته نشده باشه حتی یه دونه ورودی گوگلش چقدر باشه نرمال و خوبه از نظر شما؟

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
887
من فکر میکنم شانس تاثیرش از همه اینا بیشتره
من یه سایت تفریحی زدم کلا کپی پیست بعد 3 ماه حدود 1500 تا 2500 تا گوگل وبگذر داره که خوب بیشتر از ایناس دقیقش میشه +3000
ولی انصافی بخوایم بگیم بستگی داره مطالبی که گذاشتی گوگل خور باشه یا نه اگر از تفریحی اونی که تو ذهن منه و خودت استاد تگ و عنوان گذاری توپ هستی حدود 5 هزار تا فکر میکنم قابل قبول باشه

siavash20

Registered User
لایک‌ها
3,301
دوست عزیز کاملا به نوع مطلبتون برمیگرده
تو سایت های تفریحی برخی موزیک نیز قرار میدن برخی دیگر مطالب بهداشتی و زناشویی قرار میدن برخی عکس بازیگرا و ..
با توجه به نوع مطلبتون خیلی متفاوت می تونه باشه
اگه خوب کار کرده باشی 10K باید بازدید جمع کرده باشی شایدم بیشتر ..
نرمالش همون 4k ..

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
در سایت تفریحیم هم موزیک قرار داده میشه.هم کلیپ موبایل. هم بازی اندروید.هم قیمت روز طلا و سکه و دلار و خودرو و مطالبمم سعی میکنم مطالب پربازدید را بردارم حالا چقد باشه خوبه؟ البته بازم میگم بدون حتی یکدونه بک لینک

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
887
آدرس بده 4 تا کپی کنم تگ مشتی بزارم بازدید رو عشق کن :general404:

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
باقی دوستان نظرشون چیه

sajjad432100

Registered User
لایک‌ها
122
خب الان شما بازدیدتون چقدره

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
از نظر شما چقدر باشه خوبه

sajjad432100

Registered User
لایک‌ها
122
والا شما بازدیدتونو بگین بچه ها میگن پیشرفتتون چجوریا بوده

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
روزانه 250 تا 300 بازدید گوگلم هست

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
images.php
همچین کــــــــشش میدی ادم فکر میکنه زدی نصف بازدید گوگل رو گرفتی !!

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
خب حالا شما نظرتو بگو

Ho3ein_B

Registered User
لایک‌ها
434
اون دو دوستی عزیز که گفتن تقریبا 4 هزارتا یا 10 هزارتا باید گوگل داشتی باشی . فک کنم جدیدا سایتی نزدن ... الان مثه چند سال پیش نیست سایت بزنی سره سه ماه ورودی گوگل به این مقدار برسه ... گوگل خیلی سخت گیر شده و راحت ورودی نمیده ... چند ماه اول که سایت تو سند باکس هست و ورودی نوسان داره اگه پست اختصاصی خوب بزاری و فعالیتت خوب باشه تازه بعد 3 تا 6 ماه از سندباکس خارج میشی حالا بعد کم کم ورودیت به 3 هزار الی 10 هزار میرسه ...
باید 9 ماه تا یک سال صبر کنی تا به این مقدار برسه ورودیت .

و شما هم الان میانگین 500 تا 1 هزارتا داشته باشید مناسبه ... و صبور باش ایشاله تا چندین ماه دیگه کم کم بیشتر میشه .

omidsmart

Registered User
لایک‌ها
887
اگر از اون دو دوست عزیز منظورت یکیش منم سایت جدیدم رو 3 ماهه زدم شده 5 هزار تا هم گوگل داشتم

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
اون دو دوستی عزیز که گفتن تقریبا 4 هزارتا یا 10 هزارتا باید گوگل داشتی باشی . فک کنم جدیدا سایتی نزدن ... الان مثه چند سال پیش نیست سایت بزنی سره سه ماه ورودی گوگل به این مقدار برسه ... گوگل خیلی سخت گیر شده و راحت ورودی نمیده ... چند ماه اول که سایت تو سند باکس هست و ورودی نوسان داره اگه پست اختصاصی خوب بزاری و فعالیتت خوب باشه تازه بعد 3 تا 6 ماه از سندباکس خارج میشی حالا بعد کم کم ورودیت به 3 هزار الی 10 هزار میرسه ...

و شما هم الان میانگین 500 تا 1 هزارتا داشته باشید مناسبه ... و صبور باش ایشاله تا چندین ماه دیگه کم کم بیشتر میشه .
ورودی الانم 300 تا هستش دقیق بخوام بگم دو ماه و نیم هستش که سایتم افتتاح شده

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
اگر از اون دو دوست عزیز منظورت یکیش منم سایت جدیدم رو 3 ماهه زدم شده 5 هزار تا هم گوگل داشتم
خب چجوری دست پیدا کردی به این ورودی البته بدون بک لینک گرفتن

babapooldar

Registered User
لایک‌ها
1,044

یه چیزی تو همین مایه ها تقریبا درسته البته یکم شانس هم داشته باشی فرق میکنه دیگه گوگلم شانسی شده :general208:

Ho3ein_B

Registered User
لایک‌ها
434
خوب از اون خوش شانسا هستیا D: سایتت موزیک هست؟
ورودی الانم 300 تا هستش دقیق بخوام بگم دو ماه و نیم هستش که سایتم افتتاح شده
خوبه دادا ... باید صبور باشی بعدم بک لینک های خوب بگیری که بیشتر شه ... الان ماشاله سایت های تفریحی خیلی زیاد شده و باید صبر داشته باشی و مدت زمانی زیادی زحمت بکشی تا نتیجه بگیری
یه چیزی تو همین مایه ها تقریبا درسته البته یکم شانس هم داشته باشی فرق میکنه دیگه گوگلم شانسی شده :general208:
اره حرفتو قبول دارم ... خیلی شانسی شده جدیدا ... با هر کی که حال کنه ورودی میده :general711:

Last edited:

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
خوب از اون خوش شانسا هستیا D: سایتت موزیک هست؟

خوبه دادا ... باید صبور باشی بعدم بک لینک های خوب بگیری که بیشتر شه ... الان ماشاله سایت های تفریحی خیلی زیاد شده و باید صبر داشته باشی و مدت زمانی زیادی زحمت بکشی تا نتیجه بگیری

اره حرفتو قبول دارم ... خیلی شانسی شده جدیدا ... با هر کی که حال کنه ورودی میده :general711:

به نظرت ورودی نرماله؟

بالا