برگزیده های پرشین تولز

تبلیغ در شبکـه تبلیغات خوبه؟

hamid_00a

Registered User
لایک‌ها
49
سلام
من میخواستم تو سایتای تبلیغات کمپین تبلیغاتی درست کنم و تبلیغات سایت رو بدم بهشون تا به نمایش در بیارن تو سایتا ایا بنظر شما خوبه؟ تجربه ای دارید؟
میخوام بدم به anetwork حالا بعدا بدم به سایت ها دیگه
ممنون میشم نظرتون رو بگید

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
من تبلیغ خریدم یک قرون بازدهی نداشت

kiyan7fc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
118
اگه واسه فروش میخای اصلا بازدهی نداره

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
نمایش دهندگانش سایت های خوبی نیست من چندین بار کار کردم.. ضمن اینکه کلا شفاف نیستند. من چندین بار تلفنی باهشون صحبت هم کردم کلی بهشون پیشنهاد دادم.... اما در عمل سیاستشون فرقی نکرده...
وقتی کمپین میسازی میبینی توی حداکثر 100 تا وبلاگ و سایت خیلی معمولی نمایش داده میشه.... دیگه به مرحله بازدهی و اینا اصلا نمیشه فکر کرد....

سیستم کسب درآمدش هم کلا جوک محسوب میشه

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
اصلا جواب نداد
کلی هزینه الکی کردیم فقط ...

hamid_00a

Registered User
لایک‌ها
49
خودم تجربش رو نداشتم ولی تا به حال کسی رو ندیدم از خرید تبلیغات در anetwork راضی باشه!

من تبلیغ خریدم یک قرون بازدهی نداشت

اگه واسه فروش میخای اصلا بازدهی نداره

نمایش دهندگانش سایت های خوبی نیست من چندین بار کار کردم.. ضمن اینکه کلا شفاف نیستند. من چندین بار تلفنی باهشون صحبت هم کردم کلی بهشون پیشنهاد دادم.... اما در عمل سیاستشون فرقی نکرده...
وقتی کمپین میسازی میبینی توی حداکثر 100 تا وبلاگ و سایت خیلی معمولی نمایش داده میشه.... دیگه به مرحله بازدهی و اینا اصلا نمیشه فکر کرد....

سیستم کسب درآمدش هم کلا جوک محسوب میشه

اصلا جواب نداد
کلی هزینه الکی کردیم فقط ...

منم خودم تبلیغ دادم ولی واقعا بد بود.

فقط گوگل. باوجود فیلتر اما باز جواب میده

اخه میدونید یه موضوعی هم هست که تبلیغات کلیکی هدفمند ترن یعنی کاربر میاد نسبت به محتوای بنر روش کلیک میکنه پس نشون میده کسی که کلیک رو میزنه دنبال این محتوا هست ، صرفا برای فروش من اینکار رو نمیکنم برای بازدید بیشتر درکل یه این علت میخوام بدم به شبکه تبلیغات تا یکم بین کاربرا شناخته تر بشه
میخوام 500 بدم رو شبکه تبلیغات طلاییش باشم ایا رو اینم نظری دارید؟

بنظر شما ایا در نمایش تبلیغات تقلبی هم میشه؟ یعنی چیزی غیر انسان کلیک کنه؟

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
اگر بخواهی پاپ آپ پشت صفحه به شما میدهم. همه هم میبینند!!!

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
اخه میدونید یه موضوعی هم هست که تبلیغات کلیکی هدفمند ترن یعنی کاربر میاد نسبت به محتوای بنر روش کلیک میکنه پس نشون میده کسی که کلیک رو میزنه دنبال این محتوا هست ، صرفا برای فروش من اینکار رو نمیکنم برای بازدید بیشتر درکل یه این علت میخوام بدم به شبکه تبلیغات تا یکم بین کاربرا شناخته تر بشه
میخوام 500 بدم رو شبکه تبلیغات طلاییش باشم ایا رو اینم نظری دارید؟

بنظر شما ایا در نمایش تبلیغات تقلبی هم میشه؟ یعنی چیزی غیر انسان کلیک کنه؟

آماری که پنلش میده مغایرت داره با کلیک های واقعی.... اینو با counter مثلا histats من چندین بار تست کردم... اون 500 تومن رو برو خرج شکم کن اما به این شبکه نده....

hamid_00a

Registered User
لایک‌ها
49
دوستانی که تبلیغ دادین مبلغی رو هم دادین و محتوای سایت رو هم بگید
اصلا علاقه ای به تبلیغات پاپ اپ ندارم

reza0002

Registered User
لایک‌ها
805
دوستانی که تبلیغ دادین مبلغی رو هم دادین و محتوای سایت رو هم بگید
اصلا علاقه ای به تبلیغات پاپ اپ ندارم
اگه برای تبلیغات کلیلی بخوای تبلیغ ایرانی بهترینه ولی نه اگه برای افزایش بازدید و کاهش رتبه ی الکسا و کلا محبوب شدن سایتت میخوای راه بهتر و با صرفه تر و کم هزینه تر از پاپ آپ سراغ دارم برات http://ipap.ir

hamid_00a

Registered User
لایک‌ها
49
من امروز کمپم رو برای تست 100 تومن شارژ کردم فکر میکنم اونقدرام که شما میگید بد نیست چون داره بازدید واقعی رو به سایت من میاره در صورتی بخواین جواب بده باید بالای 500 تومن شارژ کرد نکنه ای که وجود داره سایت شما داره تو وب سایت های پربازدید به نمایش درمیاد از من هرچی بوده زیره 100 بودن، من فکر میکنم میشه با این شبکه به برند تبدیل شد نه با بودجه 500-100 تومن
نظر شما چیه؟

HSG

Registered User
لایک‌ها
203
سلام
۵۰۰ تومان میدادی به سایت های خیلی معروف رنک دار مثل پی سی دانلود ، دانلود ها و... خیلی بهتر از این بود که بدی به شبکه تبلیغات که من ۶ ماه تبلیغ کلیکیش رو گذاشتم ۵ هزار تومان در آوردم که اونم خواستم برداشت کنم گفت حداقل باید ۱۲ هزار تومان بشه یعنی مطمئن باش سایتت تو وبلاگ ها و سایت های خیلی معمولی که پول خودشون هم ندارن و مجبور شدن برای پول در آوردن تبلیغ کلیکی بگیرن نمایش داده میشه.من خودم چون کسی حاضر نبود بهم تبلیغ بده از anetwork استفاده کردم وگرنه مغز خر نخورده بودم که تبلیغ کلیکی که بعد از ۶ ماه ۵ هزار تومان میده بذارم.

hamid_00a

Registered User
لایک‌ها
49
سلام
۵۰۰ تومان میدادی به سایت های خیلی معروف رنک دار مثل پی سی دانلود ، دانلود ها و... خیلی بهتر از این بود که بدی به شبکه تبلیغات که من ۶ ماه تبلیغ کلیکیش رو گذاشتم ۵ هزار تومان در آوردم که اونم خواستم برداشت کنم گفت حداقل باید ۱۲ هزار تومان بشه یعنی مطمئن باش سایتت تو وبلاگ ها و سایت های خیلی معمولی که پول خودشون هم ندارن و مجبور شدن برای پول در آوردن تبلیغ کلیکی بگیرن نمایش داده میشه.من خودم چون کسی حاضر نبود بهم تبلیغ بده از anetwork استفاده کردم وگرنه مغز خر نخورده بودم که تبلیغ کلیکی که بعد از ۶ ماه ۵ هزار تومان میده بذارم.
شما بحث رو فکر کنم اشتباه متوجه شدین من در مورد اگهی دهندگان دارم صحبت میکنم شما در مورد نمایش دهندگان
امار کلیک ها بصورت زنده داره نشون داده میشه تقریبان 70 % کلیک ها از سایت هایی بود که زیر 50 رتبه دارن بقیه هم تقریبا زیر 1000 بودن خودشون گفتم با توجه به طراحی بنر شانس کلیک میره بالا و ما تو وب سایت های معروفتری میزاریم به نمایش در بیاد نت 2 سایز بنر فلش دادم بصورت حرفه ای طراحی کردن تا به الان عالی نبوده ولی راضی کننده بوده تقریبا

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
من هم تبليغ داده بودم و هيچ بازده اي نداشت و راضي نبودم
تبليغ فقط توي يه سري سايت و بلاگ رنك و رتبه پايين بود كه معلوم بود خود صاحب سايت كليك ميكنه :D
تعداد سايت و بلاگ هايي كه تبليغ توشون نمايش داده ميشد زير 20 تا بود (سر جمع از 20 سايت مختلف به سايت ما اومدن)

uf6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
تبلیغات ارزان در

http://shokrgozari.ir
وب سایت اخبار فناوری و پزشکی

بالا