برگزیده های پرشین تولز

زدن فروشگاه اینترنتی فروش لباس راحتی (زنانه مردانه ..) و امثالهم؟

SiSil1

Registered User
لایک‌ها
135
سلام این کار رو به صرفه هست؟
یه سایتی رو دیدم 5 6 سال پیش که لباس راحتی میفروخت بعد چند سال دیدم نمایندگی ام داده به شهرستانها! و قیمتهاشم برده بالا و کار رو گسترش داده...حسابی کارش گرفته خلاصه
من اگه جدی باشم تو این کار به غیر از سرمایه (داشتن جنس) + سپردن طراحی و کارهای سایت به طراح + بستن قرارداد با اداره پست دیگه چه کارهایی باید انجام بدم؟
اگه طراحی سایت خوب باشه جنسها با کیفیت فروش خوبی خواهم داشت؟؟

لطفا راهنماییم کنید مرسی

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
جنس هات باید چیزی نباشه که در بازار موجوده. یعنی طرح های جدید و خاص بیاری. این تنها نکته برنده شما در بین رقبا برای فروش پوشاک اینترنتی هست.

SiSil1

Registered User
لایک‌ها
135
جنس هات باید چیزی نباشه که در بازار موجوده. یعنی طرح های جدید و خاص بیاری. این تنها نکته برنده شما در بین رقبا برای فروش پوشاک اینترنتی هست.
غیر از خاص بودنش اجناس ترک خوبن به نظرتون؟ یا جنس چینی اما با کیفیت باشه؟ نظرتون در مورد اینکه جنس چینی بدم با برند خودم بیارن چیه؟
من که چشم آب نمیخوره
:general409:

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
من فکر میکنم مشکل فروشگاه های فعلی عدم تنوع کافی محصولاتشون هست. یعنی فقط میخوان جنس ارزون تهیه کنن و بفروشن.. توجه نمیکنن مشتری چی میخواد و سلیقه ش چیه. لباس رو تا کسی خوشش نیاد و
جذاب نباشه حتی اگر مجانی بدن نمی پوشن مخصوصا خانمها.... جنس های ترک واقعا طرح های خوبی دارن.... البته فکر میکنم گرون تر از چینی در بیاد.

من پیشنهاد میکنم تمام سایتهای ایرانی فروشنده ی این حوزه رو چک کن ببین چه جنسایی دارن....(کلا 10 تا نمیشه)... بعد مقایسه کن با طرح هایی که سایتهای خارجی دارن... خودت میگیری منظور من چیه....

SiSil1

Registered User
لایک‌ها
135
من فکر میکنم مشکل فروشگاه های فعلی عدم تنوع کافی محصولاتشون هست. یعنی فقط میخوان جنس ارزون تهیه کنن و بفروشن.. توجه نمیکنن مشتری چی میخواد و سلیقه ش چیه. لباس رو تا کسی خوشش نیاد و
جذاب نباشه حتی اگر مجانی بدن نمی پوشن مخصوصا خانمها.... جنس های ترک واقعا طرح های خوبی دارن.... البته فکر میکنم گرون تر از چینی در بیاد.

من پیشنهاد میکنم تمام سایتهای ایرانی فروشنده ی این حوزه رو چک کن ببین چه جنسایی دارن....(کلا 10 تا نمیشه)... بعد مقایسه کن با طرح هایی که سایتهای خارجی دارن... خودت میگیری منظور من چیه....
یه سر به این سایت بزنید: www.vivafashion.ir
این الان دسته کم 10 تا نمایندگی داده ! در صورتی که من سالهای پیش که دیده بودم سایتشو فقط آگهی داده بود واسه اعطای نمایندگی و هیچی نداشت اون زمان
(پارسال بود فک کنم حتی مدل های ایرانی گرفته بود احتمالا وزارت ارشاد گیر داده عکسارو عوض کرده...)
و نکته مهم تر اون موقع 12000 تومن بود هر ستش و الان .... هرچند زمان خودش عامله ولی نه انقدر
چیزی هم که معلومه از نظر من جنسا داد میزنه چینی هست (ولی برای خودش برند کرده) اما ظاهرا فروشش هم خوبه !

حالا من بخوام سایت بزنم میخوام بدم قالبو ازین قشنگ تر بزنن و اجناس خوب بیارم نه مثل این بنجول + سرویس خوب مشتری مداری :دی
منتظر نظرتون هستم

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
دوست عزیز شما یه سری به سایت های فروش عمده خارجی بزن.مثلا علی بابا که ماله چینه.توی یاهو اگه اشتباه نکنم چند وقت پیش ازش خیلی تعریف کرده بودن.برو توی قسمت البسه،ببین چه چیزایی داره. تو اگه بتونی بعضی از اونا رو بیاری مطمئن باش فروش خوبی پیدا میکنی،جون اکثرا توی بازار ایران نیستن.تنوع یعنی کاری که این تیپ سایتها میکنن. اگه شما هم میتونی این کارو کنی و از این دست جنس ها رو بریزی توی سایتت مطمئن باش کارت میگیره.وگرنه این جنس ها که توی بازار سطح شهر هست با امکان پرو را ملت ول نمیکنن بیان همونو از سایت شما خرید کنن.
موفق باشی...

SiSil1

Registered User
لایک‌ها
135
بعضی از لباس ها امکان پرو ندارن کلا توی مغازه هم مثل لباس زیر و لباسهای خواب و راحتی و لباس نوزاد جوراب و فیری سایز.... (کلا مغازه های لباسهای بدون دکمه تاپ-شلوارک و... دخترونه اکثرا اتاق پرو ندارن) من میخوام فقط روی اینها کار کنم نه مثل مانتو یا لباس مجلسی که حتما طرف باید تن کنه
اگرنه به قول شما طرف ترجیح میده چیزی که بشه پرو کرده رو از مغازه بخره ...حرفی توش نیس

brand2

Registered User
لایک‌ها
657
براي طراحي و پياده سازي فروشگاه خواستيد در خدمتتون هستم

Sent from my iPad using Tapatalk

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
دوست عزیز شما یه سری به سایت های فروش عمده خارجی بزن.مثلا علی بابا که ماله چینه.توی یاهو اگه اشتباه نکنم چند وقت پیش ازش خیلی تعریف کرده بودن.برو توی قسمت البسه،ببین چه چیزایی داره. تو اگه بتونی بعضی از اونا رو بیاری مطمئن باش فروش خوبی پیدا میکنی،جون اکثرا توی بازار ایران نیستن.تنوع یعنی کاری که این تیپ سایتها میکنن. اگه شما هم میتونی این کارو کنی و از این دست جنس ها رو بریزی توی سایتت مطمئن باش کارت میگیره.وگرنه این جنس ها که توی بازار سطح شهر هست با امکان پرو را ملت ول نمیکنن بیان همونو از سایت شما خرید کنن.
موفق باشی...

چه جور لباسایی؟

barool

Registered User
لایک‌ها
2,863
من اگه وقتشو داشتم حتما برنامه میزاشتم جنسای این سایتو میاوردم سایت اینترنتی ایرانی میزدم
www.sammydress.com/
قیمتاش از مفتم مفت تره

بالا