برگزیده های پرشین تولز

براي اولين بار - فروش ليست دامين هايي كه قراره آزاد بشه (روزانه) !

eidazha

Registered User
لایک‌ها
160
فروش ليست كامل دامين هايي كه قراره هر شب آزاد بشه اين ليست (حدود 90%) كل دامين هايي است كه قراره آزاد بشه و اون 10% مربوط به دامنه هاي tld هاي ديگر مثل co.ir و id.ir و .ايران و org.ir و... مي باشد
ليست فوق فقط شامل دامنه هاي .ir مي باشد

فروش فقط به صورت يك روزه
قيمت ليست هر روز 60 هزارتومان

دوستان ميتوانند براي اطمينان بيشتر پ.خ بدن تا 10 تا داميني كه قراره امشب آزاد بشه رو براشون ارسال كنم براي اطمينان بيشتر اين 10 دامين از بدترين نام ها انتخاب خواهد شد.

rezagfa

Registered User
لایک‌ها
295
چند تا سوال !
دامین ها اون زمانی که برای ازاد شدن اعلام میکنید برای ثبت میشه اقدام کرد ؟ چون فکر کنم بعد از ازاد شدن اون دامین تا دو ماه نمیشه ثبتش کرد البته خودم امتحان نکردم و شنیدم
زمان دقیق هست یعنی دقیقه هم ذکر شده ؟

eidazha

Registered User
لایک‌ها
160
نخير لحظه آزاد شدنشو نميشه گفت ، دامين ها هر شب از ساعت 1:56 دقيقه تا 5:56 دقيقه آزاد ميشن

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,304
يك مشكلي اينجا پيش مياد كه اگر ليست همه دامنه ها رو داريد پس دامنه هاي تاپ رو خودتون بر ميداريد ديگه , اون وقت ته بار به ما ميرسه :دي
درست ميگم؟

Poets Of Fall

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
486
يك مشكلي اينجا پيش مياد كه اگر ليست همه دامنه ها رو داريد پس دامنه هاي تاپ رو خودتون بر ميداريد ديگه , اون وقت ته بار به ما ميرسه :دي
درست ميگم؟
خیلی ها هستن که رو هوا میزنن دامنه های تاپ رو ! میتونم بگم برای ثبت هر دامین تاپ بین یک دهم تا نهایت نیم ثانیه از زمان آزاد شدن دامنه ها وقت هست !

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,304
خیلی ها هستن که رو هوا میزنن دامنه های تاپ رو ! میتونم بگم برای ثبت هر دامین تاپ بین یک دهم تا نهایت نیم ثانیه از زمان آزاد شدن دامنه ها وقت هست !

بيشتر صحبت من روي موضوع تاپيك هست , من داشتم فكر ميكردم كه اگر ليست همه 100 % دامنه ها باشه بصرفه هست خريدش
ولي چون دوستمون اعلام كردن 90 % يعني اينكه امكان گلچين شدن دامنه هاي تاپ هست و در اون صورت داشتن و نداشتن ليست فايده اي نداره !
در اين خصوص ميخواستم يكم شفاف سازي بشه

eidazha

Registered User
لایک‌ها
160
درست ميگم؟
نخير دوست عزيز من به هيچ عنوان گلچين نميكنم ليست رو ، شما هنگام خريد خواهيد ديد كه چندتا دامنه تاپ هميشه داخلش خواهد بود
اين براي اون دسته از دوستان مناسبه كه قبل از آزاد سازي دامين ميتونن از لحاظ املايي دامنه ها رو چك كنن و براي خودشون گلچين كنن ، به فرض خيلي براي من پيش اومده كه لحظه ثبت دامين وقت چك كردن صحيح بودن املاي دامنه رو نداشتم و درجا ثبتش كردم و بعدا ديدم مثلا دامنه يك حرف كم داره !

eidazha

Registered User
لایک‌ها
160
اون كه من ميگم 90% چون همانطور كه گفتم ليست بنده فقط دامنه هاي .ir هست ، شما هنگام آزاد سازي ميبينيد بعضي وقتها دامنه هايي با پسوند .ايران ، يا co.ir و ... هم آزاد ميشه اما اين ليست شامل اين دامنه ها نميشه و فقط .ir خواهد بود.

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
گیرم که لیست دارید ، گیرم که میخرید ، با هجوم ناگزیر بک اردر چه میکنید :دی
پ.ن : آقا بفرست ببینم با رویش ناگزیر بک اردر چه کنم :دی

eidazha

Registered User
لایک‌ها
160
اينم ليست ده داميني كه قراره امشب آزاد بشه
panoshsong.ir
ordakgroup.ir
wikipatogh.ir
x2crm.ir
trksport.ir
tarjome-dilmaj.ir
sajadmanteghi.ir
prosthesis-tbzmed.ir
afaringan.ir
ميتونيد از سايت www.whoisfa.ir يا هر سايت ديگه چك كنيد

eidazha

Registered User
لایک‌ها
160
و اينم يه دامين تقريبا خوب كه قراره امشب آزاد بشه :)
bestgames.ir

بالا