برگزیده های پرشین تولز

فروش سایت فیلم

behnamy

Registered User
لایک‌ها
463
دامنه خوبیه. ایشالله خوب بفروشید

lergo

Registered User
لایک‌ها
188
وروودی گوگل طبق آمارگیر چقدره؟

mssp

Registered User
لایک‌ها
44
پاینن صفحه تون نوشتید دانلود فیلم سو** . این روش درستی واسه جذب ورودی گوگل و بادیدکننده نیست دوست عزیز. برش دارید.

farsvideo

Registered User
لایک‌ها
148
پاینن صفحه تون نوشتید دانلود فیلم سو** . این روش درستی واسه جذب ورودی گوگل و بادیدکننده نیست دوست عزیز. برش دارید.
این از حرفه ای گری ما بوده. نکنه در این مورد شما خواستار حفظ حقوق بازدید کننده هستی ؟ چه بسا آدم هایی که با سایت های فیلتر مواجه میشن و به پیوندها ریدایرکت میشن و از اونجا به فارس ویدئو. راستی یادم رفت بگم. فارس ویدئو توی پیوندها هم هست و بین 16 سایت فیلم برتر کشوره. البته رتبه 16 ام لایف اش نیست ! اون ها هم مطمئنن دنبال خلاف بودن. به قول مارمولک راه های رسیدن به خدا به تعداد انسان هاست. این هم یه راهشه. شاید دیگه نرفت دنبال چیز بد. چه مشکلی داره؟ همه چی در اختیارشه توی فارس ویدئو

farsvideo

Registered User
لایک‌ها
148
وروودی گوگل طبق آمارگیر چقدره؟
روزانه 1500 ورودی داره. البته بارها دچار اشتباه شدم و دست به کلمات کلیدی زدم. حتی مدتی نو ایندکس بود از حماقت خودم.

best4dl

Registered User
لایک‌ها
104
این از حرفه ای گری ما بوده. نکنه در این مورد شما خواستار حفظ حقوق بازدید کننده هستی ؟ چه بسا آدم هایی که با سایت های فیلتر مواجه میشن و به پیوندها ریدایرکت میشن و از اونجا به فارس ویدئو. راستی یادم رفت بگم. فارس ویدئو توی پیوندها هم هست و بین 16 سایت فیلم برتر کشوره. البته رتبه 16 ام لایف اش نیست ! اون ها هم مطمئنن دنبال خلاف بودن. به قول مارمولک راه های رسیدن به خدا به تعداد انسان هاست. این هم یه راهشه. شاید دیگه نرفت دنبال چیز بد. چه مشکلی داره؟ همه چی در اختیارشه توی فارس ویدئو
از کجا معلوم میشه که جزو 16 سایت فیلم هست؟

farsvideo

Registered User
لایک‌ها
148
از کجا معلوم میشه که جزو 16 سایت فیلم هست؟

از اینجا :
http://peyvandha.ir/7-4.htm
توی ستون دانلود فیلم و سریال آخرین هستیم. البته سایت هایی که اونجا هست رو بررسی کنید. به جرات میگم هیچکدوم محتوای سایت من رو ندارند. همه پولی هستند. آرشیو فارس ویدئو کامل تر هست
تنها سایت هست که فیلم ها و سریال های رایگان با لینک مستقیم ارائه دادیم و جایگاه آخر بیشتر حقش هست.... ولی خب اعتراض لازم نیست. چون یا باید اول باشی یا آخر. اگر وسط باشی کمتر دیده میشی
رتبه اول هم چون پشتوانه اش آسیا تک بوده و کلا دیگه خودتون میدونید چرا اوله :)
توی گوگل آنالیز 45% بازدید کننده ها ثابت هستند و 55% یونیک. این یعنی نهایت کیفیت. همه پست ها نظارت کامل شده و سعی شده مثل ساختمون های بساز بفروش کار نشه. با تک تک پست ها خاطره دارم. البته مدتی هم نویسنده داشتم ولی از خودمون بوده

farsvideo

Registered User
لایک‌ها
148
ضمنا از دیروز رتبه سایت به 4883 رسیده. با این سیر پیشرفت تا اول تابستون یقینا خیلی پیشرفت خواهد کرد

farsvideo

Registered User
لایک‌ها
148
قسمت آمار سایت به خاطر مشکل در افزونه آماره برداشته شد.

brand2

Registered User
لایک‌ها
657
دليل فروش؟
ميزان درآمد و هدينه ها؟

Sent from my iPad using Tapatalk

farsvideo

Registered User
لایک‌ها
148
در آمد اصلا نداره. دنبال در آمد نبودم تابه حال.
دلیل فروش هم کار بیرون پیدا کردم

بالا