برگزیده های پرشین تولز

فروش و یا معاوضه دوربین 650d همراه با لنز 18-55

pedram sharif

Registered User
لایک‌ها
391
بسم الله الرحمن الرحیم
به سلامتی در خارج از فروم فروخته شد
قصد فروش این دوربین رو دارم
نوضیحات دوربین:
CANON EOS 650D Kit 18-55 III
دوربین کاملا سالمه بدون خط و خش کاملا تمیز و دارای گارانتی (البته ظاهرا هنگام خرید یه اشتباه چاپی بوده که بجای 650دی 600دی در کارت گارانتی درج شده. البته همونطور که می بینید شماره سریال دقیقا با دوربین یکی هست و با شرکت گارانتی دهنده کاملا هماهنگ هست). بدون هیچ گونه مشکلی . حدود 3000 شات زده و این یعنی خیلی کم کارکرد و کاملا در حد آکبند. و همونطور که در یکی از عکس ها می بینید دوربین ساخت ژاپن هست.
کارتن و کلیه متعلقات دوربین از جمله شارژر، کابل یو اس بی، کابل برق، بند ، کاتالوگ ها،کارت گارانتی بدنه و لنز و دفترچه راهنما موجود هست.
قیمت پایه 1700
فروش به بالاترین پیشنهاد
هزینه ارسال با خریدار محترم
دوستان توجه داشته باشن با توجه به اینکه به پولش احتیاج ندارم و هیچ عجله ای برای فروش ندارم و با توجه به اینکه دوستان پیشنهاداتشون واقعا وسوسه انگیزه( مثلا 1500) به هیچ عنوان زیر قیمت پایه فروخته نمیشه . و باتوجه به اینکه غیر از این دوربین، دوربین دیگه ای ندارم تعداد شاتش حتما افزایش پیدا میکنه و شاید حدود یک سال دیگه با قیمت هایی که دوستان پیشنهاد میدن به فروش برسه . بنده هیچ اسراری ندارم که دوستان 1700 بخرن میتونن همون 2200 بدن آکبندشو بخرن .
البته با دوربین های ذیل تعویض هم دارم.
CANON EOS 600D
CANON EOS M چهار تکه یا پنج تکه
عکس ها

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg

Last edited:

pedram sharif

Registered User
لایک‌ها
391
نه دوست عزیز فقط با همون دو مورد که نوشتم تعویض دارم

saasn

Registered User
لایک‌ها
216
قیمت کف کف کف کف کف
کفففففففف چند داداشی

pedram sharif

Registered User
لایک‌ها
391

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
داداش eos m رو خودت تست کردی ؟
منم میخوام بخرمش،اما نمیدونم از نطر کیفیت خروجی با لنز کیت،آیا به پای جی ۱ اکس میرسه ؟ :-(
ممنون میشم اگر اطلاعاتی ازش داری بهم بگی

Sent from my SHW-M380W using Tapatalk

Danitondar

Registered User
لایک‌ها
211
منم میخوام بخرمش،اما نمیدونم از نطر کیفیت خروجی با لنز کیت،آیا به پای جی ۱ اکس میرسه ؟ :-(

به G1X ؟
EOS M یک رده بالاتر از G1X قرار میگیره که البته دلیل نمیشه G1X دوربین مناسبی نباشه.
لنز های موجود EOS M هم کیفیت اپتیکی بسیار خوبی دارند و خروجی به مراتب بهتری از G1X ارائه میدن. منتهی قضیه یک دوربین با لنز ثابت که سبک تر هست متفاوته.
اگر دنبال یک بدنه ی همه کاره هستید G1X مناسب هست که البته G1X Mark II هم فکر کنم وارد بازار شده ، به RX100 سونی هم میتونید فکر کنید.

تازگی ها داخل تاپیک های خرید و فروش بحث اینطوری زیاد پیش میاد البته بد نیست منتهی بنظرم نظم تا حدودی میریزه بهم.
اگر نظر شخصی ایشون رو میخواین بهشون پیغام بدید.
یا حق

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,680
سلام
مگه 650d چه ایرادی داره که میخواید با 600d عوض کنید. در ضمن میدونستید سنسور و پردازنده 650 عینا همونیه که تو eosM استفاده شده؟

pedram sharif

Registered User
لایک‌ها
391

EOS M واقعا خوبه . فقط یه ذره همچین کوچولو موچولوست. ولی الان به این فکر اقتادم که با لنز 22 میلیش میشه همهجا ازش به راحتی استفاده کرد و این واقعا خوبه. به نظر من از G1X بهتره.
سلام
مگه 650d چه ایرادی داره که میخواید با 600d عوض کنید. در ضمن میدونستید سنسور و پردازنده 650 عینا همونیه که تو eosM استفاده شده؟
راستش من 650دی خریدم به خاطر فوکوس اتوماتیک حین فیلمبرداریش ولی حالا به این نتیجه رسیدم که خیلی برام کاربرد نداره و اگه یه بدنه ارزونتر بخرم میتونم یه لنز خوب واسش بگیرم. EOS M هم به خاطر قیمت پایین ترش هست و مهمترینش کوچک بودن اون بهمراه لنز 22 میلش

mey3am2

Registered User
لایک‌ها
1,907

pedram sharif

Registered User
لایک‌ها
391

mamaddoodle

Registered User
لایک‌ها
31
CANON EOS 600D موجوده . واسه منم نهایت ۴۰۰۰ شات خورده . چقدر واسه تفاوتش؟

sunset-man

Registered User
لایک‌ها
766
سلام
دوست عزیز قیمت اخر رو لطف میکنید؟
مرسی

Areno

Registered User
لایک‌ها
778
بسم الله الرحمن الرحیم
قصد فروش این دوربین رو دارم
نوضیحات دوربین:
CANON EOS 650D Kit 18-55 III
دوربین کاملا سالمه بدون خط و خش کاملا تمیز و دارای گارانتی (البته ظاهرا هنگام خرید یه اشتباه چاپی بوده که بجای 650دی 600دی در کارت گارانتی درج شده. البته همونطور که می بینید شماره سریال دقیقا با دوربین یکی هست و با شرکت گارانتی دهنده کاملا هماهنگ هست). بدون هیچ گونه مشکلی . حدود 3000 شات زده و این یعنی خیلی کم کارکرد و کاملا در حد آکبند. و همونطور که در یکی از عکس ها می بینید دوربین ساخت ژاپن هست.
کارتن و کلیه متعلقات دوربین از جمله شارژر، کابل یو اس بی، کابل برق، بند ، کاتالوگ ها،کارت گارانتی بدنه و لنز و دفترچه راهنما موجود هست.
قیمت پایه 1700
فروش به بالاترین پیشنهاد
هزینه ارسال با خریدار محترم
دوستان توجه داشته باشن با توجه به اینکه به پولش احتیاج ندارم و هیچ عجله ای برای فروش ندارم و با توجه به اینکه دوستان پیشنهاداتشون واقعا وسوسه انگیزه( مثلا 1500) به هیچ عنوان زیر قیمت پایه فروخته نمیشه . و باتوجه به اینکه غیر از این دوربین، دوربین دیگه ای ندارم تعداد شاتش حتما افزایش پیدا میکنه و شاید حدود یک سال دیگه با قیمت هایی که دوستان پیشنهاد میدن به فروش برسه . بنده هیچ اسراری ندارم که دوستان 1700 بخرن میتونن همون 2200 بدن آکبندشو بخرن .
البته با دوربین های ذیل تعویض هم دارم.
CANON EOS 600D
CANON EOS M چهار تکه یا پنج تکه
عکس ها

مشاهده پیوست 592797 مشاهده پیوست 592798 مشاهده پیوست 592799 مشاهده پیوست 592800 مشاهده پیوست 592801
سلام
موجوده هنوز؟
قیمت کف کف رو می فرمایید؟!

بالا