برگزیده های پرشین تولز

خرید سایت تا مبلغ 65 میلیون تومان

peymanforceman

Registered User
لایک‌ها
24
با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز پرشین تولز

هرچند که متوجه شدیم که خرید و فروش های آنچنان بزرگی ( بالای 20 میلیون ) در این سیستم کم اتفاق افتاده ولی کسانی که قصد فروش سایت خودشون رو دارند یا شخص سومی رو می شناسند که قصد فروش داره لطفا اگر شرایط زیر رو داره سایت مورد نظر رو برام ارسال کنند.

قصد خرید سایتی خوب با بازدید بالا ( از روزانه 50 هزار تا هر چه بیشتر بهتر ) ، سابقه تاسیس حداقل 1 سال یا بیشتر رو دارم. ورودی های سایت از گوگل باشه یا بازدید مستقیم باشه و از طریق پاپ آپ و سایر روش های نادرست بالا نیومده باشه.
سایت باید رتبه زیر 600 ایران رو داشته باشه یا الکسای زیر 30 هزار جهانی.
سایت های زیر قیمت 15 میلیون پیشنهاد ندین .
قصد راه اندازی یا استارت آپ هیچ فکر یا سیستمی رو از صفر یا هر مرحله ای در صورتی که دارای شرایط بالا نباشه رو ندارم ، پس خواهش میکنم که پیشنهادات به جا و درست بدید.
مبلغ پیشنهادی میتونه کم یا زیاد بشه ، مهم سایتی هستش که بنده پیشنهاد میدید و بررسی ما که ببینیم ارزش داره یا خیر.

موفق و موید باشید.

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
یک سایتی هست ایرانی که 50 درصدشو واگذار میکنه 4 میلیارد تومان.
یعنی 50 50 شریک

peymanforceman

Registered User
لایک‌ها
24
در حال حاضر بیش از 150 میلیون تومان توان سرمایه گذاری نداریم. ولی باز هم اگر دوست داشتید برام بفرستید تا بررسی کنیم.

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881

Shaahin92

Registered User
لایک‌ها
229

soheyl14

Registered User
لایک‌ها
1,239
با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز پرشین تولز

هرچند که متوجه شدیم که خرید و فروش های آنچنان بزرگی ( بالای 20 میلیون ) در این سیستم کم اتفاق افتاده ولی کسانی که قصد فروش سایت خودشون رو دارند یا شخص سومی رو می شناسند که قصد فروش داره لطفا اگر شرایط زیر رو داره سایت مورد نظر رو برام ارسال کنند.

قصد خرید سایتی خوب با بازدید بالا ( از روزانه 50 هزار تا هر چه بیشتر بهتر ) ، سابقه تاسیس حداقل 1 سال یا بیشتر رو دارم. ورودی های سایت از گوگل باشه یا بازدید مستقیم باشه و از طریق پاپ آپ و سایر روش های نادرست بالا نیومده باشه.
سایت باید رتبه زیر 600 ایران رو داشته باشه یا الکسای زیر 30 هزار جهانی.
سایت های زیر قیمت 15 میلیون پیشنهاد ندین .
قصد راه اندازی یا استارت آپ هیچ فکر یا سیستمی رو از صفر یا هر مرحله ای در صورتی که دارای شرایط بالا نباشه رو ندارم ، پس خواهش میکنم که پیشنهادات به جا و درست بدید.
مبلغ پیشنهادی میتونه کم یا زیاد بشه ، مهم سایتی هستش که بنده پیشنهاد میدید و بررسی ما که ببینیم ارزش داره یا خیر.

موفق و موید باشید.
داداش بنظر من سایت دست دو نخر... بنظرم برو ی سایت وارد ایران کن ... سرمایه ی اندکی هم میخواد...

بالا