برگزیده های پرشین تولز

کلاه برداری و و دزدی جدید ، شما هم یاد بگیرید

softpand

Registered User
لایک‌ها
73
دوستان چندی است که شبکه های بسیار بزرگی مبنی بر ارسال پیام های تبلیغاتی به صورت کشوری در حال فعالیت هستند که در هر روز ملیاردی پول به جیب میزنند
این پیام ها شامل برنده شوید ، برنده های قرعه کشی هستش که مطمئن هستم برای خود شما هم ارسال شده
پیام هایی مثل 20 سکه طلا با ارسال فلان عدد به 20253 و اس ام اس های مزخرف و به درد نخور از اشخاصی مثل smsalert
این ها نمونه هایی هستند که پیام برای کلیه کشور ها ارسال میشوند ، چندی پیش هم رواج شده بود که لپ تاپ وایو!! به همه هدیه میدادند
آیا شده است که یک بار ، تنها یک بار برندگان این جوایز معلوم بشه؟ تو تی وی ، روزنامه ها ، مجلات ، اینترنت ، انجمن ها ، یک نفر بیاد بگه من بخاطر این کلمه یک سکه یا لپ تاپ برنده شدم؟
من اطلاع دارم ! شما اطلاع دارید ولی کسی که اصلاً به اینترنت آگاهی نداره و همش هم براش پیغام میداد و 200 تومن از اعتبارش کسر میشه و در به در دنبال قطع کردن اونه و تو هیچ پیامی مبنی از قطع اون پیام گفته نشده آیا کار درستی هستش؟
الان همه دارن به سوی دزدی پیش میرن ، من با قطعیت میگم این کار دزدی حرفه ای هستش
دوست بنده هم با اجاره هفتگی این خط ارسال پیام کرده وقتی ازش پرسیدم گفت هیچوقت جایزه ای در کار نیست ! سودش رو بپا !! خط که مال من نیست
هییییییییییچ احدی هم نمیاد سراغ این رو بگیره و بگه آقا یه ماه پیش اس ام اس دادی کدوم اشخاص برنده شدند؟ یا هم مثل خیلی از کمپانی های بزرگ ایران بگن رضا بهبودی راد ! شماره یا اسمی که هیچوقت وجود نداشته.
وقتی میخواهیم تو فروشگاه یک عکسی بذاریم که به قول دوستان +14 هستش و کمی بدن زن دیده میشه ده ها بار ایمیل و پیامک میاد که آقای فلانی برو اونو ویرایش کن که فیلتر میشی ولی هیچکس مسئول همچین افرادی نیست که سود های ملیاردی به جیب میزنن و متواری میشن
به قول یکی از سایت های اجتماعی بعضی از اپراتور ها سوال اول :آب مایع است یا جامد ! سوال دوم آتش گرم است یا سرد ، سوال آخر ، کاشف هگزامتازون کی بود و روز اختراع در خلوت خودش به چی فکر میکرد !
اینا دیگه رواج داده شده اند و هر روز هر هفته برای ما ارسال میشوند
هستند افرادی که واقعاً فریب همچین اشخاص یا گروه هایی رو میخورند و نفرین پشت نفرین ...
طرف صحبتم با دوستم هستش که تا دیروز میگفت چطور وبلاگ باز کنم؟ الان میگه اپیروس بخرم یا سانتافه ! اونم با پول مردم؛ میتونی این پولو بخوری؟ خوردن داره؟
خواهشاً شما دوستان هم این متن رو رواج بدید و همه بدونند که همچین چیزی هیچوقت وجود نداشه ، هیچ کادویی ، هیچ جایزه ای به هیچ کسی داده نمیشه
پیامکی که برای شخص 72 ریال آب میخوره میاد میده 2000 ریال ! یعنی 28 برابر ، برای من از اس ام اس آلرت تا 350 تومن هم اومده
خواهشاً هیچوقت فریب همچین افرادی را نخورید .....

MAS✪UD

Registered User
لایک‌ها
245
اینا جوری پول در میارن؟
خب مثلا به من اس میدن 20 سکه طلا برنده شوید با ارسال عدد 1234 به فلان شماره
منم مثلا ارسال میکنم
خب بعد چی میشه؟ چجوری اونا از این طریق پول نصیبشون میشه؟

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
چی میگی این اس ام اس ها همه از خود اپراتور میاد و گرنه طرف چطوری میخواد اعتبار شما رو نقد کنه برای من هم ایرانسل تو یه مسابقه شرکت کردم هر روز یه پیامک میفرستاد اما از اعتبار من کم میشد بعد رفتم تو سایتش همه طرح ها لغو کردم دیگه نمیاد

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
اینا جوری پول در میارن؟
خب مثلا به من اس میدن 20 سکه طلا برنده شوید با ارسال عدد 1234 به فلان شماره
منم مثلا ارسال میکنم
خب بعد چی میشه؟ چجوری اونا از این طریق پول نصیبشون میشه؟
هیچی دیگه ، شما اگه سیمکارت اعتباری داشته باشی از شارژت یه مبلغی در ازای هر اس ام اس که برای شرکت در این طرح میفرستی کم میشه، مثلاً 100 تومن. اگر هم سیمکارتت دائمی باشه تو قبضت حساب میشه.

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
اضافه کنم یه سری اس ام اس مزخرف دیگه هم میاد که میگه مثلاً فال روزانه و راهنمای مسائل زندگی و ترفند های آشپزی و ... رو مشترک بشید. تو خیلی از اینا نمیگه که در ازای هم پیام که برای شما ارسال میشه مثلاً فلان قدر پای شما حساب میشه. خیلی ها هم بی اطلاع از این موضوع فکر میکنند که مجانیه و مشترک میشن و ماهی به طور متوسط 60 تا پیام مثلاً دریاف میکنند. هر پیام رو 100 تومن هم اگه حساب کنی میشه ماهی 6000 تومن فقط از یک خط. حالا کافه این بابا 10000 نفر رو اینطوری فریب بده ، ماهش میشه 60 میلیون تومن. نصفش هم بره تو جیب خودش ببینید چه سود سرشاری میشه. البته اینا همه دستشون با اپراتورها تو یه کاسه هستش!

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
eee آینطوری میشه یعنی ؟ اقا خط رو کجا اجاره میدن منم اجاره کنم یکم کار کنم خودمو بگیرم بعد میکشم بیرون .

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,627
حالا اینا به کنار
اس ها تبلیغی ایرانسل رو چجوری غیرفعال کنم
هر روز 10 تا میفرسته :general607:

AMD 99

Registered User
لایک‌ها
2,319

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
با ارسال عدد 1 به شماره 5005 دیگه ایرانسل براتون تبلیغ نمی فرسته اما اگه طرح فعال کردید و از اعتبار شما کم میشه باید رمز با ارسال اس ام اس خالی به شماره 130 دریافت کنید و در سایت ویترین ایرانسل وارد حسابتون بشید و همه طرح ها رو لغو کنید

MAS✪UD

Registered User
لایک‌ها
245
داداش اینا واسه خود اپراتور ایرانسل و همراه اوله دزدی خودشونه
اشخاص که میتونن از شارژ شما کم کنن این حرفا چیه میزنی

poyyesh

Registered User
لایک‌ها
649
واسه همراه ش یط ان
عدد 1 و به 8999 برای قط ع کردن پیامایه ت ب ل ی غ ا ت ی بفرستید

واسه ایرانسل هم
عدد 2 رو به 5005 بفرستید

sevdamanman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
اینا فکر کنم واسه خود اپراتورهاست.اشخاص چجوری میتونن واسه هر پیامک از شارژ مشترک کم کنند و نقد کنند

IBraHiM.f

Registered User
لایک‌ها
699
زیاد بود نخوندم.یکی خلاصشو بگه

sasy23

Registered User
لایک‌ها
116
خب لازم دونستم یک مقدار سطح اطلاعات چیزی که ازش میدونین رو بالا ببرم.
درسته یکسری پیامک ها از طرف خود اپراتور میاد و شرکت ها با اپراتور قرارداد میبندن و سودشون رو میگیرن
اما غافل نشید از اینکه افراد هم میتونن همچین کاری کنن. یکسری پنل های پیامکی وجود داره که سیستم خدمات بر ارزش افزوده هم داره.که شخص مبلغی تعیین میکنه و با پیامی که شما میدید اون مبلغ خدمات به حساب کاربریش اضافه میشه و بعد یه مدت میاد تسویه حساب میکنه.

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,680
یه طرح شیری به اسم ره توشه بود که فال حافظ و از این جور kosشرا برام میفرستاد.اصلا یادم نمیومد چجوری عضوش شدم با هربار فرستادن هم حدود 500 تومن از شارژم کم میشد. از شماره 8282 برام میومد. باور کنید بیشتر از 100 هزارتومن ازم خورد. جوری شده بود که دیگه جرات شارژ کردن نداشتم.
ایرانسل هم که اصلا اجازه نمیداد وارد صفحه ویترین بشم که برش دارم خلاصه با یه بدبختی این طرح رو لغو کردم. باور کنید از عمد این کارو میکردن که کسی نتونه طرحها رو لغو کنه. وقتی میخواستی وارد صفحه ویترین بشم رمز رو میزدم میگفت اشتباست یه پیام خالی به فلان شماره بفرست تا رمز ویترینتون رو براتون بفرستیم وقتی میفرستادم جواب همون رمزی بود که قبلا داشتم. بعد از اینکه چند بار رمز رو زدی میگفت که صفحه شما به دلیل وارد کردن رمز اشتباه تا 6 ماه مسدوده.

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
حالا این بحث sms رو ولش کن... اینو میگم بخندین همه و ایرانسل رو بهتر بشناسید:

جمعه پیش من و دوستم در پارک نشسته بودیم در حال صحبت... حرف به اینجا کشید که من گفتم بابت سرویس 256 نامحدود ماهیانه 34 هزار پول میدم. دوستم گفت ولی من 54 تومن میدم... خلاصه هی اون میگفت چرا الکی میگی هی من گفتم تو چرا خنگ بازی در میاری.... سرتونو بدرد نیارم.... زنگ زدیم ایرانسل روی اسپیکر گذاشتیم: اقا سلام خسته نباشید، سرویس 256 نامحدود چنده؟ گفت کدوم شهر هستید؟ گفتم مشهد: گفت 34 تومن.. پرسیدم پس چرا دوستم 5 ماهه داره 54 تومن میده؟ گفت ایشون کدوم شهره؟ گفتم مشهد..... گفت خب ایشون چون چند مدت تغییر تعرفه نداده، سرویسش با قیمت های جدید (UPDATE) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! نشده.... اگر یکبار تغییر تعرفه بدن (احتمالا) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! درست بشه...
بعد من گفتم خب چرا سیستمتون رو درست نمیکنید که کاربر پول اضافه نده؟؟؟ کاربر از کجا بدونه باید کاری کنه تا پول اضافی نده؟........................(سوال دیگه ای ندارید؟ .... ممنون میشم در نظرسنجی ما شرکت کنید) ... خدانگهدار

لطفا به همه اطلاع رسانی کنید این مساله رو.

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
نگاه کنید اینا قرارداد می بندند با اپراتور ها که می تونند از شارژ شما پول کم کنند, اینجوری نیست که هر کی دلش خواست 10 هزار تا sms بفرسته و حسابتون رو خالی کنه :D
حالا موقع قرارداد شرایطی داره که باید قبول کنند مثلا تو SMS هاشون باید بنویسن هر sms چقدر از شما پول کم می کنه و اینکه چجوری شما به اصطلاح opt out شی
حالا این وسط یه عده کلک می زنند نمی نویسند چجوری شما می تونی دیگه SMS دریافت نکنی ( opt outش کنی )
در این لحظه شما باید به اپراتور تماس بگیری بگی که داستان از این قرار هست
1- این آقا به من نگفت چقدر از شارژ من کم می شه
2- چیزی راجب تعداد sms هایی که دریافت می کنم نگفته
3- نحوه دریافت نکردن sms را هم نگفته (opt out)

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
حالا این بحث sms رو ولش کن... اینو میگم بخندین همه و ایرانسل رو بهتر بشناسید:

جمعه پیش من و دوستم در پارک نشسته بودیم در حال صحبت... حرف به اینجا کشید که من گفتم بابت سرویس 256 نامحدود ماهیانه 34 هزار پول میدم. دوستم گفت ولی من 54 تومن میدم... خلاصه هی اون میگفت چرا الکی میگی هی من گفتم تو چرا خنگ بازی در میاری.... سرتونو بدرد نیارم.... زنگ زدیم ایرانسل روی اسپیکر گذاشتیم: اقا سلام خسته نباشید، سرویس 256 نامحدود چنده؟ گفت کدوم شهر هستید؟ گفتم مشهد: گفت 34 تومن.. پرسیدم پس چرا دوستم 5 ماهه داره 54 تومن میده؟ گفت ایشون کدوم شهره؟ گفتم مشهد..... گفت خب ایشون چون چند مدت تغییر تعرفه نداده، سرویسش با قیمت های جدید (UPDATE) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! نشده.... اگر یکبار تغییر تعرفه بدن (احتمالا) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! درست بشه...
بعد من گفتم خب چرا سیستمتون رو درست نمیکنید که کاربر پول اضافه نده؟؟؟ کاربر از کجا بدونه باید کاری کنه تا پول اضافی نده؟........................(سوال دیگه ای ندارید؟ .... ممنون میشم در نظرسنجی ما شرکت کنید) ... خدانگهدار

لطفا به همه اطلاع رسانی کنید این مساله رو.
تف به ذات بیشرفه پست فطرته بی وجدانشون

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
با ارسال عدد 1 به شماره 5005 دیگه ایرانسل براتون تبلیغ نمی فرسته اما اگه طرح فعال کردید و از اعتبار شما کم میشه باید رمز با ارسال اس ام اس خالی به شماره 130 دریافت کنید و در سایت ویترین ایرانسل وارد حسابتون بشید و همه طرح ها رو لغو کنید
این چجوریه که من تو بلک لیست هستم ولی بازم روزی چند تا اس چرت میاد؟؟؟

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

بالا