برگزیده های پرشین تولز

فروش لایک *** فالو *** بک لینک و هر چیزی که برای ارتقا رتبه سایت تون نیاز دارید

rezafalaki

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
30
دوست عزیزم یه مشاوره در مورد این سایت بدید و در صورت امکان پگیچ ترکیبی پیشنهاد بدید در روزهای اتی برنامه ایی برای تبلیغات لایک داریم

متشکرم

www.gmoradi.ir

Sent from my LG-P880 using Tapatalk

با سلام
دوست عزیز سایت شما طراحی سبک و زیبایی داره و ظاهرا در ابتدای کار هستید
قبل از اینکه من بتونم پیشنهادی به شما بکنم بابت تقویت سایت باید ببینید بودجه خودتون برای این کار چقدر هست
اگر بودجه کم در نظر دارید میتونید لایک فیسبوک و گوگل پلاس بخرید
اگر واقعا نیت شما پیشرفت سایت و رتبه خوب داشتنه میتونید پکیج ها بکلینک بخرید یا ترکیبی از لایک و بک لینک

اگر هم بازدید کننده براتون مهمه میتونم روزی 2000 بازدید کننده واقعی ایرانی براتون بفرستم. (برای ارسال بازدید کننده ار هیچ پروکسی و اسکریپتی استفاده نمیشه)

حالا انتخاب با خودتون
درخدمت تون هستم

porjectone

Registered User
لایک‌ها
67
من خرید کردم و بسیار راضی هستم

farsfa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه هنوز کار میکنید پیام بدید

emperor561

Registered User
لایک‌ها
413
درود.لایکاهمه ایرانیه دیگه؟

farsfa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه هنوز کار میکنید پیام بدید

rezafalaki

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
30
درود.لایکاهمه ایرانیه دیگه؟
با سلام

دوست عزیز قبلا گفته شده . لایک ها از همه جا هستند. ممکنه بینشون ایرانی باشه و ممکن نباشه. هیچ تضمینی نیست که چند تا از لایک ها ایرانی هستند

با تشکر

rezafalaki

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
30
من 5000 فالو و 5000 هزار لایک میخواهم
نحوه پرداخت لطفا
با سلام
دوست عزیز نفرمودید فالوها و لایک ها برای چه حسابی هستند ؟ فیسبوک , گوگل یا ......
و اینکه لایک رو برای پیج سایت میخواهید یا فن پیج؟

بفرمایید تا برآورد قیمت بشه و نتیجه رو به اطلاع برسونم

با تشکر

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
فالو را برای پیج شخصی میخواهم همان پروفایل و لایک ها رو برای پیجی که ساختم(منظورم فیسبوک است)

Rain man1374

Registered User
لایک‌ها
88
جناب تعداد کمی (زیر 500) فالوئر توییتر ایرانی میخوام/در حد 100 تا هم باشه کافی هست
فقط 100 در 100 ایرانی

اگه امکانش هست لطفا پخ بدید

rezafalaki

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
30
جناب تعداد کمی (زیر 500) فالوئر توییتر ایرانی میخوام/در حد 100 تا هم باشه کافی هست
فقط 100 در 100 ایرانی

اگه امکانش هست لطفا پخ بدید
دوست عزیز متاسفانه امکان تضمین ایرانی بودن لایک ها وجود ندارد . اگر مایلید سفارش بدید

rezafalaki

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
30
فالو را برای پیج شخصی میخواهم همان پروفایل و لایک ها رو برای پیجی که ساختم(منظورم فیسبوک است)

دوست عزیز قیمت ها در پست اول هست
هر چه تعداد رو بالاتر ببرید . دست من برای تخفیف دادن بیشتر هست . به عنوان مثال
لایک فیسبوک 4000 عدد میشه 50 تومن 8000 تا 90 تومن و 12000 تاش با تخفیف ویژه 120 هزار تومن
در مورد فالو هم تعداد و قیمت ها همینطور هست

هر چه تعداد بالا تر بره به نفع خودتون هست .
شرایط پرداخت رو براتون خصوصی فرستادم

با تشکر

MMax

Registered User
لایک‌ها
50
خرید بک لینک به تعداد بالا باعث بلک لیست شدن و پنالتی شدن سایت نمی شه؟؟؟ آخه خیلی از اساتید سئو می گن خرید بک لینک به این شیوه صحیح نیست. شما جوابی برای این ادعا دارید؟ اگه جواب قانع کننده باشه من بک لینک می خوام بخرم.

rezafalaki

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
30
خرید بک لینک به تعداد بالا باعث بلک لیست شدن و پنالتی شدن سایت نمی شه؟؟؟ آخه خیلی از اساتید سئو می گن خرید بک لینک به این شیوه صحیح نیست. شما جوابی برای این ادعا دارید؟ اگه جواب قانع کننده باشه من بک لینک می خوام بخرم.

با سلام

دوست عزیز سوال شما بسیار به جا و منطقی است . آن چیزی که واضح هست اینه وقتی شما بک لینک رو میخرید پس برای موتور جست و جو اون بک لینک ارزشی نداره و موتور جستجو فکر میکنه شما دارید سرش کلاه میزارید تا در نتایج بهتر دیده بشید. بخاطر همین نه تنها رنک سایت تون بهتر نمیشه . بلکه بدتر میشید و حتی شامل پنالتی هم میشید.

و اما گوگل چطور متوجه میشه شما بک لینک رو خریداری کردید ؟ خیلی راحت اکثر کسانی که بک لینک میفروشند یک متن ثابت رو در چندین سایت قرار میدهند با یک لینک به سایت شما. و گوگل براحتی متوجه میشه وقتی مثلا 50 تا متن مثل هم در 50 سایت مختلف به یک سایت لینک دادن پس اون بک لینک پولی هست و ارزش نداره.

و اما روش کار من چطوریه ؟ برای جلوگیری از این مثایل و پنالتی . من یک متن حدود 500 کلمه در مورد مطلب سایت شما آماده میکنم و اون رو هر باری که در سایتی که استفاده میکنم تغییر میدم و هر بار هم یک کلمه متفاوت از متن رو لینک میکنم به سایت شما. و این باعث میشه بک لینک واقعی جلوه کنه و شکی توش نباشه

امیدوارم توضیحات مفید بوده باشه.

با تشکر

payamakz

Registered User
لایک‌ها
28
لایک فیس بوک برای یک صفحه ی هنری میخوام. از خارجی بودن لایک ها هم شدیدا استقبال میکنم!

rezafalaki

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
30
لایک فیس بوک برای یک صفحه ی هنری میخوام. از خارجی بودن لایک ها هم شدیدا استقبال میکنم!

مشکلی نیست دوست عزیز هر چندصد هزارتایی که بخواین تقدیم میشه. لینک صفحه رو بفرستید و تعداد مورد نظر تا قیمت برآورد بشه

بالا