برگزیده های پرشین تولز

فروش رم corsair xms3 2000 8gb ddr3

وضعیت
موضوع بسته شده است.

OLD GAMER

Registered User
لایک‌ها
81
سلام و درود خدمت دوستان عزیز
رمهای corsair xms3 2000 8gb ddr3 رو برای فروش میگذارم.

مشخصات
وضعیت گارانتی : یک برچسبی روی رمها هست ولی نمیدونم گارانتی کجاست فقط میدونم تخت جمشید نیست. شما بدون گارانتی حساب کنید.ارسال : پست و تیپاکس مقدوره و هزینه ارسال هم با خریدار گرامی هست.

توضیحات: بعضی از دوستان عنوان میکنن که این رمها رمهای با کیفیتی نیستند و قابلیت اورکلاک هم ندارند. اما این ورژن خاص xm3 هست و ممکنه مدل دیگه ای اینطور اورکلاک نشه
دوتا شات پایین رو نگاه کنید. به راحتی این رمهارو از 2000 به 2400 و 2600 و با تایمینگ مناسب اورکلاک کردم و 30 دقیقه به صورت 90% زیر لود برنامه memtest قرار دادم که بدون خطا تست رو پاس کرده و به صورت 24/7 روی فرکانس 2400mhz استفاده میکنم بدون مشکل.
برای 2600mhz هم وقتی رم زیر لود سنگین میره گرم میشه که بهتره اگر تو این فرکانس استفاده میشه رم رو با فن خنک کرد.

رمهای بسیار خوبی هستند ولی خوب نیازی بهشون ندارم.
و اما بحث شیرین قیمت.
آخرین بار با قیمت 390 هزار تومان در بازار و هم در سایت لیون موجود بود ولی الان دیگه نیست.
اما در سایت newegg هم اکنون با قیمت 120$ موجوده میتونید ببینید : http://www.newegg.com/Product/Produc...82E16820145325

خب حالا 120$ رو به احتساب هر $ 3300 تومن بازار و بدون هزینه حمل میشود 396/000 تومان ناقابل که ارزش بالای این رمهارو نشون میده.
اما من قیمت پایه این رمهارو 270 تومن در نظر میگیرم . فوری 290 هزار و با گام 5 هزار
مدت فروش : 24 ساعت پس از آخرین پیشنهاد

دوستانی که رمهایی بهتر و با قیمت بهتر سراغ دارند لطفا داخل تاپیک پست نگذارند. به پیام خصوصی هم جواب نمیدم.
پیشنهاد شما فقط داخل تاپیک معتبر میباشد.
به سوالات شما در تاپیک پاسخ میدم. 48 ساعت هم مهلت تست از زمان تحویل به خریدار داده خواهد شد تا با خیال راحت استفاده کنند.

و عکس ها :

Last edited:

kakamm

Registered User
لایک‌ها
435
داداش جسارتا 250نقدی،40ت یک هفته بعد.بهمراه مهلت تست. ارسال هم با شما.

OLD GAMER

Registered User
لایک‌ها
81
داداش جسارتا 250نقدی،40ت یک هفته بعد.بهمراه مهلت تست. ارسال هم با شما.
پایه در بازارچه لیون پیشنهاد شده و ارسال هم بر عهده خریدار هست پس در نتیجه باید پیشنهاد بهتری بدید تا لحاظ کنم

kakamm

Registered User
لایک‌ها
435
پایه در بازارچه لیون پیشنهاد شده و ارسال هم بر عهده خریدار هست پس در نتیجه باید پیشنهاد بهتری بدید تا لحاظ کنم
داداش بنده الان پول دستم اومده. بهمراه ارسالش 280 :)

OLD GAMER

Registered User
لایک‌ها
81
500 هستم ارسال هم با خودم
داداش گلم مطمئنی درست پست زدی؟ 290 بهترین پیشنهاده. 500 برای چی میخوای؟ چیو 500 باید به شما بفروشم؟

داداش بنده الان پول دستم اومده. بهمراه ارسالش 280 :)
وضعیت ارسال رو نوشتم که با خریدار محترم هست. چون ممکنه بچه محل بخره و بیاد درب منزل و تحویل بگیره یا ممکنه خریدار جزیره ابوموسی باشه و هزینه هنگفت پست بده. به من ربطی نباید داشته باشه که خریدار کجای ایران زندگی میکنه وگرنه میفروختم به بچه محلای خودم یا همکارام. پس انقدر در مورد ارسالش مطلب نذارید. حالا شما چقدر پیشنهادته؟؟؟

kakamm

Registered User
لایک‌ها
435
وضعیت ارسال رو نوشتم که با خریدار محترم هست. چون ممکنه بچه محل بخره و بیاد درب منزل و تحویل بگیره یا ممکنه خریدار جزیره ابوموسی باشه و هزینه هنگفت پست بده. به من ربطی نباید داشته باشه که خریدار کجای ایران زندگی میکنه وگرنه میفروختم به بچه محلای خودم یا همکارام. پس انقدر در مورد ارسالش مطلب نذارید. حالا شما چقدر پیشنهادته؟؟؟
پولم آمادست.داداش یجوریش کن ک ب منم زیاد نیوفته دیگه.100% خریدارشم. فقط یکم با ما را بیا.شمارم ک داری.

OLD GAMER

Registered User
لایک‌ها
81
پولم آمادست.داداش یجوریش کن ک ب منم زیاد نیوفته دیگه.100% خریدارشم. فقط یکم با ما را بیا.شمارم ک داری.
۳۹۰ قیمت آکبندشه حالا اگر ۲۹۰ زیاده پیشنهاد میکنم یه رم ارزونتر بخری.
تا شب پیشنهاد بهتری نباشه به قیمت پایه در لیون فروخته میشه.

OLD GAMER

Registered User
لایک‌ها
81
۲۷۵ در لیون پیشنهاد شده' بالاتر کسی هست؟

send from my fonepad

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
تاپیک شما به دلیل تخلف از قوانین مزایده بسته شد: #4
مورد تخلف:در صورت وجود تاپیک مزایده‌ای فعال در مورد یک کالا، فروشنده نمی‌تواند فروش خارج از فروم یا در فروم‌های دیگر در مورد آن کالا برگزار کند.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا