برگزیده های پرشین تولز

فهمیدن پسورد wireless

mmiladd

Registered User
لایک‌ها
510
سلام

دوستان بهترین راه برای فهمیدن پسورد مودم چیه ؟

من الان با lp وصل میشم

خونه یکی از دوستان یه بار پسورد رو زدم الان می خوام بدونم چیه با گوشی هم بیام :دی

دوستم نفهمه ولی

roadcloud

Registered User
لایک‌ها
61
این سوالات رو باید تو آشیانه بپرسید . اینجا انجمن هک و امنیت نیست !!!! :cool:

mmiladd

Registered User
لایک‌ها
510
8

............................

MOHAMMAD026

Registered User
لایک‌ها
1,870
با مجازی ساز،‌ لینوکس بک ترک نصب کن
بعد از نصب،‌پ.خ بده بهت بگم چطوری هک کنی رمزش رو

abbas joon

Registered User
لایک‌ها
218
اگه الان با لبتاب به نتشون وصلی
برو رو اسم وایرلسشون راست کلیک پروپرتیس
خودت دیگه اونجاشو میبینیو میفهمی

MOHAMMAD026

Registered User
لایک‌ها
1,870
بیشتر راهنمایی میکنید؟
والا همونطور که خبر دارید
لینوکس بک ترک سیستم عامل محبوب هکرا هست
شما ابتدا نرم افزار VMware Workstation رو نصب کنید (مجازی ساز)
با این نرم افزار میتونید چندین سیستم عامل مجزا در ویندوز داشته باشید.

mob-charge.ir

Registered User
لایک‌ها
80
اگه پسوردش توی لپتاپ زده شده به راحتی میتونی روی اسم وایرلس کلیک راست کنی و بعد پراپرتیس و بعد هم شو کارکتر.
اگر هم پسورد رو نداری ببین اگه نوع رمز نگاری wepهست راحت میتونی با بکترک هکش کنی. من کمتر از 10 دقیقه این نوع رمز نگاری رو هک میکنم. فقط باید میزان انتن دهیش خوب باشه و وایرلس لپتاپت هم قابلیت ارسال پکت رو داشته باشه! وگرنه باید صبر کنی خودش وصل بشه به اینترنت تا پکت برات جمع بشه!

MOHAMMAD026

Registered User
لایک‌ها
1,870
اگه پسوردش توی لپتاپ زده شده به راحتی میتونی روی اسم وایرلس کلیک راست کنی و بعد پراپرتیس و بعد هم شو کارکتر.
اگر هم پسورد رو نداری ببین اگه نوع رمز نگاری wepهست راحت میتونی با بکترک هکش کنی. من کمتر از 10 دقیقه این نوع رمز نگاری رو هک میکنم. فقط باید میزان انتن دهیش خوب باشه و وایرلس لپتاپت هم قابلیت ارسال پکت رو داشته باشه! وگرنه باید صبر کنی خودش وصل بشه به اینترنت تا پکت برات جمع بشه!
درسته
البته اگه WPA2 یا ... هم باشه، بازم هک میشه ;)

mob-charge.ir

Registered User
لایک‌ها
80
اره میشه ولی زمان بر هست و توی ایران زیاد کاربرد نداره! چون اون فایلی که رمزهای مختلف رو توش داره و از اون یکی یکی میخونه و تست میکنه(نصفه شبه هرچی فک کردم یادم نیومد چیه! :دی)با کلمات ایرانی سازگار نیست و اونا رو نداره! مثلا اگه توی رمز نوشته باشی salam ,و یا خیلی چیزای فینگلیش دیگه عمرا بتونه پیدا کنه رمز رو! ولی من یه مورد زدم که رمزش mac و بعدش شماره موبایلش بود!
بکترک هم لازم نیست نصب کنید! بریزید رو سی دی و لایو اجرا کنید. من برا wep همیشه همین کار رو میکنم. و زمان ارسال پکت هم بعضی وقتا قاطی میکنه و پکت نمیفرسته! از ای پی مودم و ای پی طرف مقابل هم برا ارسال پکت استفاده میکنم! و بلعخره جواب میده!

HSG

Registered User
لایک‌ها
203
سلام
اگر مالک مودم موارد زیر را در تنظیمات آن اعمال کنه هیچ کس دیگه به هیچ وجه من الوجود نمی تونه بدون اجازه خودش متصل بشه.

۱.تغییر SSID و مخفی سازی آن
۲.ایجاد محدودیت اتصال حداکثر چند دستگاه
۳.محدود سازی کانکشن فقط به MacID کامپیوتر و موبایل و دستگاه های خودش یا بلاک کردن MacID شخصی خاص
۳.آپدیت منظم فریم ویر مودم چون هم امکاناتی بهش اضافه میشه هم باگ هاش رو رفع میکنه.

من الان خودم مودم D-Link 2730U دارم که هم SSID مانند رمز عبور چیز سختی است و هم مخفی است و هم محدودیت ۳ کانشکن همزمان و محدودیت MacID فقط دستگاه های خودم و کسانی که تایید میکنم را گذاشتم.فریم ویر مودم هم آپدیت کردم یه FireWall داخلی روی خودش اضافه شد که تاثیر بسزایی در جلوگیری از حملات مختلف داره.

mob-charge.ir

Registered User
لایک‌ها
80
اون ssid رو هم میشه بدستش اورد. توی محیط بکترک و با نرم افزارهای موجود خودش و اموزشش که تو اینترنت هست.
کلا این همه کار هم لازم نیست!شما همینکه رمز نگاری رو روی wpa2 بزاری و یه رمز عدد و حروف بدون معنی بزاری به این راحتی ها هک نمیشه!چون اون رمزی که شما گذاشتید توی بهترین و کامل ترین دیشکنری های موجود هم نیست! اون دیشکنری ها بیشتر مربوط به کلمات انگلیسی هست. البته عدد رو میتونه پیدا کنه ولی یه کلمه فینگلیش شده رو فک نکنم!
خیلی ها هنوز دارن از رمز نگاری wep استفاده میکنن، بعد شما توقع داری بیان این کارهایی رو که شما گفتید رو انجام بدن!
یکی از همسایه های ما از شاتل اشتراک گرفته بود و یه چند روزی مودمش رمز نداشت! من دیر فهمیدم و وقتی از توی تنظیمات مودمش یوزر و پسورد اشتراکش رو برداشتم و توی شاتل زدم (توی صبانت و مخابرات هم چک کردم)فهمیدم کیه! و حدود 10 گیگش هم مصرف شده بود.وقتی موضوع رو بهشون گفتم اصلا نمیدونستن باید رمز بزارن! و مهم تر از اون نمیدونست ترافیک مصرفی چیه؟!
حتی من کسی رو میشناسم که حدود 10 ساله کارش فروش کامپیوتر و لپتاپ و این چیزاس و اون هم با مفهموم ترافیک اشنا نیست! با گوشیش شبکه ماهواره نگاه میکنه(البته با اینترنت بقیه!) و وقتی بهش میگی حجم رو تموم کردی،میگه من که دانلود نکردم و فقط دارم نگاه میکنم!

mmiladd

Registered User
لایک‌ها
510
دوستان راهنمایی می کنید چه طوری باید محدودیت تعریف کرد برای ssid

که فقط 3 کانکشن دانلود کنن..؟

ممنون

در ضمن من می تونم از خود تنظیمات مودم

نوع رمز نگاری رو عوض کنم ؟

مشکلی پیش نمیاد ؟

بالا