برگزیده های پرشین تولز

نظرتون راجع به رفیق نا باب چیه؟

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
شاید شما هم خیلی شنیدین که وقتی با کسایی که به هر دلیلی تو زندگیشون موفق نبودن صحبت میشه یکی از دلایل ناموفق بودنشونو رفیق ناباب معرفی میکنن

من به شخصه با این حرف کاملا مخالفم به نظر من رفیق ناباب نقش عمده ای در بدبخت شدن آدم نداره کسایی که نمیخوان به اشتباهاتشون اعتراف کنن یا از اعتراف به گناهکاری خودشون فرار میکنن تمامشو گردن رفیق ناباب میندازن در صورتی که اگر دقت کنید میبینید در امور مختلف تصمیم گیرنده نهایی خود انسان هست میتونه با یک کلمه "نه" همه چیزو تموم کنه رفیق ناباب میتونه در نهایت یک زمینه ای رو برای به انحراف کشاندن ایجاد کنه ....من فکر میکنم بالا ترین نقشی که یک رفیق نا باب بازی میکنه همینه و در نهایت میخوام بگم چیزی به عنوان رفیق نا باب وجود خارجی نداره رفیق ناباب واقعی نفس خود آدمه....

نظر شما چیه؟

akhe chera

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آخ گل گفتي كه رفيق ناباب اصلي همون هواهاي نفساني
حداقل من كه اسيرشم خوب درك ميكنم اين قضيه رو
و تا وقتي هم كه نتونستم ترك كنم اين مساله به قوت خودش باقيه

Times Master

Registered User
لایک‌ها
1
شاید شما هم خیلی شنیدین که وقتی با کسایی که به هر دلیلی تو زندگیشون موفق نبودن صحبت میشه یکی از دلایل ناموفق بودنشونو رفیق ناباب معرفی میکنن

من به شخصه با این حرف کاملا مخالفم به نظر من رفیق ناباب نقش عمده ای در بدبخت شدن آدم نداره کسایی که نمیخوان به اشتباهاتشون اعتراف کنن یا از اعتراف به گناهکاری خودشون فرار میکنن تمامشو گردن رفیق ناباب میندازن در صورتی که اگر دقت کنید میبینید در امور مختلف تصمیم گیرنده نهایی خود انسان هست میتونه با یک کلمه "نه" همه چیزو تموم کنه رفیق ناباب میتونه در نهایت یک زمینه ای رو برای به انحراف کشاندن ایجاد کنه ....من فکر میکنم بالا ترین نقشی که یک رفیق نا باب بازی میکنه همینه و در نهایت میخوام بگم چیزی به عنوان رفیق نا باب وجود خارجی نداره رفیق ناباب واقعی نفس خود آدمه....

نظر شما چیه؟

ایول منم باهات موافقم .
آدم یاید خودش عاقل باشه.

sina86

Registered User
لایک‌ها
35
به نظرم ادم اگه صد تا دوست ناباب هم داشته باشه اگه خودش نخواد به راه خلاف کشیده نمیشه.
من یکی از صمیمیترین دوستام که 2 ساله با هم رفیقیم کاملا بی دین هست و کلا دین و مذهب و همه چی رو مسخره می کنه و بهشون توهین می کنه و خیلی هم می خواد منو تحت تاثیر قرار بده ولی من کوچکترین اثری ازش نگرفتم.

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
....یادش به خیر چه تاپیکهایی میزدیم!!!!!!!

بالا