برگزیده های پرشین تولز

کمک در انتخاب موضوع سایت

کدوم یک برای موضوع یک سایت مناسب تر است؟

• بازی آنلاین

Votes: 1 20.0%
  • دانلود سنتر بازی

Votes: 4 80.0%

• Total voters
    5

sony game

Registered User
لایک‌ها
10
سلام من میخوام یه سایت بازی بزنم ولی تو این دو موضوع موندم
1. سایت بازی آنلاین که هزینه متوسط میخواد
2. سایت دانلود بازی که هزینه زیاد میخواد
3.سایت نقد و برسی
به نظرتون توی کدوم موفق ترم و چطوری؟(بنویسید)

Last edited:

sony game

Registered User
لایک‌ها
10
البته بگم برای شروع نمی تونم بازی های حجیم بزارم بنابر این بازی های IOS , Android رو همراه با بازی های کم حجم pc میزارم که خودش بازم کلی هزینه داره چطوره؟

Others70

Registered User
لایک‌ها
1,664
با درود با توجه به تجربه ای که بنده دارم اگر بصورت اختصاصی سایت دانلود بازی بزنید بعد از 4 الی 5 ماه میایید بالا ، ( اختصاصی ) . فرقش اینه که شما تک هستید .

sony game

Registered User
لایک‌ها
10
آخه سایت دانلود بازی نیاز به سرمایه خیلی زیاد داره اگه میشه بیشتر توضیح بدید بعضی ها میگن دانلود بازی هم بدرد نمی خوره. چه بازی هایی؟ بیشتر هدفم ساختم اینه که یه دامین درحد Google مختص بازی دارم کلا به نظر خودم بهترین دامینه بازیه.

Others70

Registered User
لایک‌ها
1,664
واقعیتش بازی های آنلاین این روزها بصورت اختصاصی بالا میرن ، وگر نه صبر کنید تا هزینه های سایت رو در بیارید بعد بیایید کار رو شروع کنید.

sony game

Registered User
لایک‌ها
10
میشه بیشتر توضیح بدید با سرمایه روی یه سایت دانلود بازی نهایتا الکسام چند میشه؟ می ارزه این همه پول . از طرفی هم سایت بازی آنلاین توی ایران به خاطر این که یک اسکریپ خوب داره Onarcade اونم خیلی گرون در میاد چون سایت ایرانیش خیلی گرون بقیه چیزاش رو میده. موندم...

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
شما برای اینکه بدونی سایت بازی در ایران جواب میده یا نه در الکسا چک کن ببین تا رتبه 1000 ایران اصلا سایت بازی چند تا وجود داره؟ اگر بیشتر از 5 تا بود
یعنی کار خوبیه...

چون سرعت اینترنت پایینه به نظر من سایت بازی طرفدار نداره در ایران.... چون بازی ها هم بومی نیست. در نهایت امر بازم همون فروش اینترنتی سیدی خوبه. اگرچه از بازار خریدن هم همونه و الان دیگه جدیدترین بازی ها رو میشه تهیه کرد....

barool

Registered User
لایک‌ها
2,863
هیچ کدوم از این دو ایدت پبشرفت زیادی نمبکنن مگر اینکه تفاوتی بزرگ با سایتهای بزرگ مشابه داشته باشن

sony game

Registered User
لایک‌ها
10
الان یه سایت هست که رتبش 350 است و البته فقط بازی های مینی رو میزاره و زیاد هم به روز نیست، سئوش هم خوب نیست بیشتر همین رتبه منو ترقیب میکنه. خب بگید کدوم بهتره کلا برای یه دامین بازی...

sony game

Registered User
لایک‌ها
10
آقا من موندم چیکار کنم؟ رو بازی آنلاین سرمایه بزارم چجوری به درآمد میره؟ اصلا میرسه؟

Last edited:

farshad-fr4

Registered User
لایک‌ها
743
آقا من موندم چیکار کنم؟ رو بازی آنلاین سرمایه بزارم چجوری به درآمد میره؟ اصلا میرسه؟
برای درآمد از بازی انلاین اول باید کاربر زیادی داشته باشی (زیاد تبلیغ کنی برای سایت)
درآمد هم بیشتر از خرید سکه و امتیاز درون بازی بدست میاد

الان بنظر من بازی انلاین هایی که جوایز هم میدن بازدید و رتبه و درآمد بهتری از اونایی که جایزه نمیدن هستش(چون کاربر به هوس اینکه جایزه رو برنده بشه ترقیب میشه که سکه یا امتیاز بخره تا بتونه ببرره)

اسکزیپت داری خودت یا میخوای بخری؟یا طراحی کنی؟
چجور بازی انلاینی هستش؟

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
به فکر یه ایده ی جدید باش

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

sony game

Registered User
لایک‌ها
10
برای درآمد از بازی انلاین اول باید کاربر زیادی داشته باشی (زیاد تبلیغ کنی برای سایت)
درآمد هم بیشتر از خرید سکه و امتیاز درون بازی بدست میاد

الان بنظر من بازی انلاین هایی که جوایز هم میدن بازدید و رتبه و درآمد بهتری از اونایی که جایزه نمیدن هستش(چون کاربر به هوس اینکه جایزه رو برنده بشه ترقیب میشه که سکه یا امتیاز بخره تا بتونه ببرره)

اسکزیپت داری خودت یا میخوای بخری؟یا طراحی کنی؟
چجور بازی انلاینی هستش؟
منظورم تراوین و اینا نیست منظورم بازی های آنلاین گروهی هست
به فکر یه ایده ی جدید باش

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk
خب شما میگه ایده حداقل بگو چه ایده ای

MAHDIGHADIMI

Registered User
لایک‌ها
385
سایت دانلود نزن چون خیلی خرج داره
اگرم زدی از همون پایه حرفه ای کار کن

sony game

Registered User
لایک‌ها
10
منظور اصلی بنده اینه که اگر مثلا روی سایت بازی آنلاین گروهی سرمایه بزارم میتونه سایت های بزرگ رو شکست بده؟و درآمد زایی کنه همچنین سایت هایی مثل mygame.ir چقدر در آمد دارند؟ با توجه به اینکه دامینی تاپ با بیش از 6 سال سابقه داره. راستی سابقه دامین هم اهمیت داره؟

MAHDIGHADIMI

Registered User
لایک‌ها
385
نمی دونم اینا رو ولی اگه پشت کار داشته باشی هر کاری رو می تونی انجام بدی و من این رو بهت بگم که تا دو سال اول هیچ در آمد چشم گیری از سایت گیرت نمی آد اگه سایت دانلود هم بزنی همینطور ولی برای سایت دانلود هزینه ی بیشتری می کنی تو این دو سال

sony game

Registered User
لایک‌ها
10
+ نقد و برسی و اخبار بازی ها اضافه شد.

بالا