برگزیده های پرشین تولز

خریدار پردازنده ی AMD Phenom II X6

Poori_CAPITAL

Registered User
لایک‌ها
100
سلام به همه ی دوستان عزیز، همون طور که از عنوان تاپیک معلومه خریدار یه پردازنده ی AMD Phenom II X6 هستم. :cool:
ترجیحاً مدل 1100T ولی اگه دوستان مدل مشابه هم داشتن، پیشنهاد بدن. در صورتی که ظرف مدت زمان مورد نظر 1100T پیدا نشد، حتماً به پیشنهاد های دیگه ی دوستان رسیدگی میشه.:oops:
در ضمن ترجیحاً پردازنده ی بدون کولر میخوام، چون کولر حرفه ای جداگانه تهیه شده. :general406:
اولویت با دوستان عزیز تهرانی و خرید حضوری؛ تاپیک در لیون کامپیوتر هم دنبال میشه. (لینک)
منتظر پیشنهاد هاتون هستم. ;)

Paraziiit

Registered User
لایک‌ها
115
داداش شما دنبال یک cpu خیلی کمیاب می گردی اون موقع که تولید میشد هم کم وارد ایران شد . الان هم شما بخواین بخیرید دور ور 400 تومن پولشه . اگه برا اور می خواید که 100% همین طوره مدل 1090 هم خوبه به راحتی میشه باهاش 3.8 رو زد باهاش .

امیدوارم پیدا کنید .

hossein_esmaeeli

Registered User
لایک‌ها
527
1090t دارم با قیمت مناسب .
همراه فن اورجینالش 380 بدون فن 365
تهران هم حضوری تحویل میم.

Last edited:

matiomkz

Registered User
لایک‌ها
206
1055t box موجوده کم کارکرد بدون اور 350 تقدیم میشه تهرانم

Poori_CAPITAL

Registered User
لایک‌ها
100
داداش شما دنبال یک cpu خیلی کمیاب می گردی اون موقع که تولید میشد هم کم وارد ایران شد . الان هم شما بخواین بخیرید دور ور 400 تومن پولشه . اگه برا اور می خواید که 100% همین طوره مدل 1090 هم خوبه به راحتی میشه باهاش 3.8 رو زد باهاش .

امیدوارم پیدا کنید .
اتفاقاً بودجه ی من هم حدود 400 تومنه. :cool: برای اور میخوام، ولی نه سنگین، یه کولر DeepCool GammaXX 300 دارم که فکر نمیکنم خیلی بشه باهاش مانور داد. ;)
خیلی ممنون از اطلاعاتی که دادین. :general601:
1090t دارم با قیمت مناسب .
همراه فن اورجینالش 380 بدون فن 365
خیلی ممنون از پیشنهادتون؛ اگه تا 4 - 5 روز دیگه 1100T تو تهران پیدا نکنم حتماً پیام میدم خدمتتون. :rolleyes:
1055t box موجوده کم کارکرد بدون اور 350 تقدیم میشه تهرانم
خیلی ممنون از پیشنهادتون، ولی یه مقدار برای کاری که میخوام ضعیفه. :( بیشتر مدل 1100T یا 1090T مدنظرم هست.

Paraziiit

Registered User
لایک‌ها
115
دوست عزیز شما بهتره یه فن دیگه روی کولر بندازی چون cpu 125w یکم تو مدت کارکرد زیاد داغ می کنه {{ وحشتناک :) }} و این کولر یکم براش کمه .

Poori_CAPITAL

Registered User
لایک‌ها
100
دوست عزیز شما بهتره یه فن دیگه روی کولر بندازی چون cpu 125w یکم تو مدت کارکرد زیاد داغ می کنه {{ وحشتناک :) }} و این کولر یکم براش کمه .
این کولر براش کمه؟ :eek: ولی توی سایت DeepCool که چک کردم، GammaXX 300 تا 125W پاسخگو بود که! o_O
البته فعلاً قصد اور خیلی چشم گیر ندارم. :rolleyes:

Paraziiit

Registered User
لایک‌ها
115
این کولر براش کمه؟ :eek: ولی توی سایت DeepCool که چک کردم، GammaXX 300 تا 125W پاسخگو بود که! o_O
البته فعلاً قصد اور خیلی چشم گیر ندارم. :rolleyes:

با یک فن یکم کم میاره شما به چیزهایی که تو سایت ها می نویسن توجه نکنید کولر باید خودش رو تو تست نشون بده شما از کولر 70 تومنی چقدر انتظار دارید بهتره یه فن دیگه بهش اضافه
کنید همراه یه خمیر خوب تا cpu زیر فشار تقش در نیاد :)

Poori_CAPITAL

Registered User
لایک‌ها
100
فک نکنم بشه بهش فن اضافه کرد. :( حتی اگه فن و کلیپس هاش رو هم گیر بیارم؛ فضای جلوی فن پاور رو اشغال میکنه. :oops:
خمیر DeepCool Z5 خوبه؟؟
اگه اور نزنم هم جواب نمیده؟؟ :general505:

Paraziiit

Registered User
لایک‌ها
115
دوست عزیز اگه شما می خوای یه cpu با قدرت 1100 یا 1090 تهیه کنی نیاز به یک خنک کننده خوب داری کولری کهه شما گرفتی بد نیست ولی واقعیت برای اینکه اور کنی کولرت جواب نمی ده
و همین طور نباید با این کولر مدت زمان زیادی کولر رو اور باشه چون اصلا دیگه جواب نمی ده ولی اگه بخواید به صورت معمولی استفاده کنید خوبه .. ولی اگه یه فن دیگه بگیر ولی کوچیک تر با سیم به کولر ببند :)
حالا می تونی با خیال راحت استفاده کنی فقط انتظار از کولر نداشته باش که دما رو تا 34 درجه بیاره پایین تا 50 نهایت 46 با دو فن می تونه نگه داره نه بیشتر تازه بازم بستگی به کارتون داره .
z5 خمیر خوبی هست برای کارهای معمولی ولی اگه اور سنگین خواستین انجام بدید جواب نمی ده :general208:

Poori_CAPITAL

Registered User
لایک‌ها
100
دوست عزیز اگه شما می خوای یه cpu با قدرت 1100 یا 1090 تهیه کنی نیاز به یک خنک کننده خوب داری کولری کهه شما گرفتی بد نیست ولی واقعیت برای اینکه اور کنی کولرت جواب نمی ده
و همین طور نباید با این کولر مدت زمان زیادی کولر رو اور باشه چون اصلا دیگه جواب نمی ده ولی اگه بخواید به صورت معمولی استفاده کنید خوبه .. ولی اگه یه فن دیگه بگیر ولی کوچیک تر با سیم به کولر ببند :)
حالا می تونی با خیال راحت استفاده کنی فقط انتظار از کولر نداشته باش که دما رو تا 34 درجه بیاره پایین تا 50 نهایت 46 با دو فن می تونه نگه داره نه بیشتر تازه بازم بستگی به کارتون داره .
z5 خمیر خوبی هست برای کارهای معمولی ولی اگه اور سنگین خواستین انجام بدید جواب نمی ده :general208:
ممنون از راهنماییتون، تصمیمم رو عوض کردم و دارم یه کولر Green Transformers 3 آکبند میخرم. :cool: فعلاً هم اصلاً قصد اور ندارم!!! ;)

Poori_CAPITAL

Registered User
لایک‌ها
100
در حال مذاکره برای خرید یه 1100T توی تهران . . . :cool:

Poori_CAPITAL

Registered User
لایک‌ها
100
همچنان خریدارم! :)
یه کولر Thermal Right True Sprit 120M BW هم خریدم! ;)

ferdosi.ipod

Registered User
لایک‌ها
245
سلام داداش
اگر کولر خوب واس اور میخوای یه سر به امضام بزن
باش ۹۵۵ روی 4ghz با دمای ۴۵ راحت استیبل شد
البته اینم بگم که این کار تو هوای گرم خوزستان شده که البته تو تهران خیلی بهتر جواب میده و با ۲ فنی که الان روش هست از خیلی کولرهای شاخ بازار مثل d14 قویتره
خواستی در خدمتم

Poori_CAPITAL

Registered User
لایک‌ها
100
مورد من هنوز موجوده.
گفتید میتونید تهران تحویل بدین؟ اگه بله تماس بگیرم خدمتتون. :)
1055t 340 تقدیم میشه
ممنون از پیشنهادتون، ولی برای کار من یه مقدار ضعیفه. :general505:
سلام داداش
اگر کولر خوب واس اور میخوای یه سر به امضام بزن
باش ۹۵۵ روی 4ghz با دمای ۴۵ راحت استیبل شد
البته اینم بگم که این کار تو هوای گرم خوزستان شده که البته تو تهران خیلی بهتر جواب میده و با ۲ فنی که الان روش هست از خیلی کولرهای شاخ بازار مثل d14 قویتره
خواستی در خدمتم
خیلی ممنون از پیشنهادتون، ولی کولر آکبند تهیه شده. :general406:

بالا