برگزیده های پرشین تولز

نحوه فروش اسکریپت در خارج ایران ؟؟

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
سلام

یک راهنمایی لازم دارم دوستانیکه تجربه دارند لطفا راهنمایی کنند

من برنامه نویس هستم و پروژه های PHP انجام میدم بعضی از اسکریپت هایی که مینویسم اسکریپت های خوبی هستند و خریدار دارند مثلا اخیرا اسکریپت راه اندازی سایت شبیه گلدکوئست را نوشتم که کار تمیز و حرفه ای هستش .

قصد دارم اسکریپت هام را که به زبان انگلیسی هستند بفروشم لطفا در مورد نحوه دریافت وجه کمکم کنید ؟
در سایر مواردش میتوانم سایت راه اندازی کنم و تبلیغات و سایر مواردش را انجام بدم و اسکریپت ها انلاین بعد از دریافت وجه قابل دانلود خواهد بود فقط لطفا بهترین راه دریافت وجه و راه های مطمئن که میتوانم استفاده کنم را معرفی کنید .

پ.ن: من ایران هستم و در خارج کسی را ندارم.

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
سلام

من برنامه نویس هستم و پروژه های PHP انجام میدم بعضی از اسکریپت هایی که مینویسم اسکریپت های خوبی هستند و خریدار دارند مثلا اخیرا اسکریپت راه اندازی سایت شبیه گلدکوئست را نوشتم که کار تمیز و حرفه ای هستش .

قصد دارم اسکریپت هام را که به زبان انگلیسی هستند بفروشم لطفا در مورد نحوه دریافت وجه کمکم کنید ؟
در سایر مواردش میتوانم سایت راه اندازی کنم و تبلیغات و سایر مواردش را انجام بدم و اسکریپت ها انلاین بعد از دریافت وجه قابل دانلود خواهد بود فقط لطفا بهترین راه دریافت وجه و راه های مطمئن که میتوانم استفاده کنم را معرفی کنید .

از طریق Paypal ( یا مثلا ایگلد ) یا ویزا کارت و مستر کارت...
اگه نداری با کسی که داره میتونی هماهنگ کنی...;)

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
سلام

بهترین راه که 90 درصد سایتهایی که اسکریپت میفروشن استفاده میکنن پی پال هست من تقریبا 2.5 ساله که نرم افزار خودم رو دارم میفروشم اگر بخوای میتونم برات پروژه بگیرم و مبلغش رو بهت انتقال بدم ریالی و هم اکانت مطمئن پی پال وریفای شده از آمریکا در اختیارت بزارم یک درصدی البته برای نقل و انتقال میگیرم.

فقط اگر میخوای روی قسمت پروژه کار کنی باید اکثر اوقات آنلاین باشی و در دسترس اگر توضیحات بیشتر خواستی هم pm.

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
درسته
سایت getafreelancer خیلی عالیه
من خودم هم با این سایت کار میکنم
از هر طریق هم که بخوای میتونی پول رو دریافت کنی(ایگولد، پیپال، مانی بوکرز و...)
شما در این سایت حوزه کاریتو مشخص میکنی ( مثلا PHP)
این سایت هم هر روز پروژه هایی که در رابطه با PHP هست رو به ایمیل شما ارسال میکنه و شما هر کدوم رو که بخوای انتخاب میکنی و پیشنهاد همکاری و قیمت میدی
در صورت تایید از طرف سفارش دهنده پروژه شما میتونی کارتو با مشتریت شروع کنی

HADEE16

Registered User
لایک‌ها
22
آقا چه جوری باید تواینجا کار کرد
من میخوام یه پروژه رو بنویسم
حالا باید چی کار کنم
رجیستر کردم . باید بید بدم دیگه
هی گیر میده . میگه آپگرید کن
چی کار کنم . ممنون

بالا