برگزیده های پرشین تولز

مشاوره بهینه سازی و فروش و امور استارت آپ سایتهای موزیک - سرگرمی - فیلم - فروشگاهی - خبری و ...

hpsarvari

Registered User
لایک‌ها
143
درود،
با توجه به درخواستهای مکرر دوستان وب مستر و نیز با توجه به نیاز شدیدی که احساس میشود وبمستران گرامی برای بالا بردن رتبه و ورودی گوگل و نیز فروش و کسب درآمد دارند تصمیم به معرفی خدماتی که میتوانم به دوستان ارائه دهم گرفتم.
سرویس یک : راه اندازی و استارت آپ سایت و طرح شما:
  • نصب و کانفیگ وردپرس
  • طراحی قالب انعطاف پذیر(برای موبایل + تبلت) به همراه یک logo
  • انجام امور بهینه سازی شامل ولید کردن کدها 100% - نصب سیستم های کشینگ - نصب سیستم های تشخیص دیوایس - نصب پلاگینهای حرفه ای سئو و نیز کانفیگ در بهترین شرایط اجرایی - گوگل مپ و ...
  • خرید بک لینک 10 دامنه با رنک بالای 3 گوگل
  • آموزش کامل ارسال مطلب - ساخت تگ - آپلود تصویر - موزیک - فیلم
  • نصب سیستم های قوی آمارگیر و معرفی ابزارهای دقیق آنالیز سایت به همراه آموزش
  • معرفی هاستینگ - وی پی اس - وارز
  • راهنمایی انتخاب دامنه مناسب و در صورت ممکن خرید دامنه های رنک دار برای مشتری
  • مشاوره و راهنمایی مشتری به مدت دو ماه
قیمت این سرویس 300 هزار تومان می باشد.
سرویس دو : انجام امور بهینه سازی و افزایش بازدید گوگل سایت شما:
  • انجام امور بهینه سازی شامل ولید کردن کدها 100% - نصب سیستم های کشینگ - نصب سیستم های تشخیص دیوایس - نصب پلاگینهای حرفه ای سئو و نیز کانفیگ در بهترین شرایط اجرایی - گوگل مپ و ...
  • مشاوره خرید بک لینک از سایتهای معتبر با گرفتن تخفیف ویژه
  • مشاوره و آموزش نحوه ارسال درست مطالب و تگ در سایت برای ایندکس بهتر
  • نصب سیستم های قوی آمارگیر و معرفی ابزارهای دقیق آنالیز سایت به همراه آموزش
  • تنظیم برنامه پلکانی برای بک لینک و آموزش دقیق استفاده از سیستمهای مانیتورینگ وب سایت شامل وبمستر تولز و ...
  • گزارش گیری دقیق سایت شما بر اساس کلمات کلیدی مورد نظر و انجام امور بالا بردن کلیک ها و ورودی گوگل
  • آوردن سایت شما در 3 جمله کلیدی در صفحه اول گوگل (چند کلمه ای)
  • مشاوره و راهنمایی به مدت دو ماه با ارائه آموزش های قوی و معرفی مقالات و فیلمهای مفید برای وبمسترها
  • شرکت دادن شما در کنفرانسهای آنلاین وب مستران
قیمت این سرویس 200 هزار تومان می باشد.
سرویس شماره سه: مشاوره امور مارکتینگ و افزایش درآمد سایت شما:
  • مشاوره و معرفی راهکارهای کسب درآمد و افزایش فروش محصول و خدمات سایت شما
  • معرفی بهترین راهکارهای تبلیغاتی و افزایش تبلیغات سایت شما
  • مشاوره و انجام طرح های قوی برای استفاده بهینه از آیپی ها ورودی سایت شما و کسب درآمد
  • آموزش روشهای ارتباط با مشتری CRM و آموزش روشهای کاربر پذیری و جذب مخاطب بیشتر برای سایت
  • راه اندازی سیستمهای فروش و معرفی بهترینها برای کسب درآمد از فروش محصولات
  • آموزش نحوه فروش محصولات و ارسال محصول به نقاط مختلف ایران
  • مشاوره برای پیاده سازی درگاه های آنلاین
  • تضمین افزایش فروش محصولات و نیز درآمد سایت شما
  • مشاوره و راهنمایی و معرفی مقالات و کتاب های مفید و فیلمهای مفید به مدت دو ماه
  • شرکت دادن شما در کنفرانسهای آنلاین با وبمستران بزرگ ایران
قیمت این سرویس 100 هزار تومان می باشد.
برخی نمونه کارهای انجام شده توسط اینجانب :
سایت download-music.in با رتبه اول در کلمه کلیدی آهنگ - رتبه سوم کلمه کلیدی دانلود آهنگ جدید - رتبه چهارم کلمه کلیدی دانلود آهنگ
سایت Upload7.ir با رتبه دوم در کلمه کلیدی آپلود عکس - آپلود - آپلود فایل
لازم به توضیح هست برای بالا ماندن کیفیت کار در ماه فقط تعداد محدودی سفارش انجام می گردد.
{ سفارشهای جدید از روز دوشنبه پذیرفته می شود }
برای ارتباط با بنده میتوانید از طریق آیدی یاهو : IranHps و یا شماره همراه : 09368400164 تماس و یا در پیام خصوصی پیگیر سفارش باشید.
ممنون از مطالعه این صفحه

Last edited:

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
فقط بالا اوردن کلمات فروشگاه ، فروشگاه اینترنتی چند ؟

hpsarvari

Registered User
لایک‌ها
143
@patteerr
شما آدرس و اطلاعات دقیق سایت و آمار بازدید رو برام پ.خ کن بعد از بررسی هزینه این کار و زمان رو برات میفرستم. اول باید دید فروشگاه یا سایتت این پتانسیل رو داره یا نه!

lergo

Registered User
لایک‌ها
188
واسه سایت دانلود موزیک.قالب خودمون داریم.
قیمت چند و مدت زمان بالا اومدن سایت؟
تضمین اسپم نشدن میدید؟

hpsarvari

Registered User
لایک‌ها
143
@lergo برای مشاوره از سمت من سرویس دو پیشنهاد میشه و باید اینو عرض کنم من بر اساس بودجه شما سایت شمارو بالا میارم و کارهایی که تو سرویس دو انجام میدم راهکارهایی هست که اسپم نشید و از سیستم پلکانی برای جذب کراولر های گوگل استفاده میکنم که به قولی یه روزه بالا نیایید دو روزه پایین بکشید تو گوگل.
ببینید الان مثلا دانلود آهنگ جدید روزی معمولا صد هزار تا جستجو داره از گوگل و طبق آمار 65 درصد ورودی ها به لینک اول میان و 20 درصد لینک دوم و 8 درصد لینک سوم و باقی لینکهای 4 به بعد... حالا کاری که من انجام میدم اینه که شمارو سعی میکنم به ورودی بالا برسونم و سرعت ایندکستونو بالا ببرم و که گوگل خوشش بیاد و بیارتتون بالا
بهینه سازی فقط بک لینک و درست کردن کد و اینا نیست دیگه باید با آمارها کار کرد و از آنالیزور های حرفه ای باید برای سایت مشاوره گرفت.
موفق باشید.

hpsarvari

Registered User
لایک‌ها
143
مشاهده کرده ام که دوستانی میان و از سایتهای بزرگ بک لینک میخرند با این طرز فکر که بالا خواهند آمد و بازدید و رنک الکسایشان تغییر خواهد کرد ولی باید بگم مثلا شما که میایید مبلغ بالایی برای بک لینک میپردازید بهتر نیست از یک فرد مشاوره بگیرید؟ و به جای اینکه فقط در یک سایت بزرگ آن هم به صورت یکدفعه بک لینک خریداری کنید از چندین سایت رنک بالا و مرتبط اینکارو بکنید!!! دوستان شما فکر کنید سایتی که درصفحه مثلا 5 گوگل هست وقتی بازدید کمی داشته باشه و محتوی کمی داشته باشه وقتی یکدفعه در چند هزار صفحه لینک بشه خطر بسیار زیادی برای پنالتی شدن خواهد داشت و اینکه در صورتی که ماههای بعد یهو حذف بشه ضربه سختی به سایت خواهد خورد. سوال شده مشاوره شما در چه موردی هست باید بگم بنده با توجه به مطالب و لغات کلیدی سایت زمان مشخصی را برنامه ریزی خواهم کرد که به صورت آرام آرام سایت شما در رتبه های بهتر گوگل قرار بگیرد و ثبات جایگاه داشته باشد نه اینکه یک روز صفحه اول بیاید و روز بعد به صفحه سوم نقل مکان کند لینک سایت.

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
بچه ها منم میخام مشاوره بگیرم!
:D

hpsarvari

Registered User
لایک‌ها
143
دوستان تا پنجشنبه سفارشات شروع به کار میشه و تا دو هفته دیگه سفارشی گرفته نمیشه. کیفیت رو نباید فدای تعداد بیشتر کار گرفتن کرد در حد توان بنده فقط ده سایت بوده و بعد از به ثمر رسوندن انشالله کارهای بعدی انجام خواهد شد و در صورت اجازه مدیران در تایپک اطلاع رسانی میگردد.

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
داداش اگه میشه این ده سایتی که ازت سرویس گرفتن رو معرفی کن تا شاهد رشد و شکوفاییشون باشیم

hpsarvari

Registered User
لایک‌ها
143
@tak3azir دو تا از این شکوفایی ها رو معرفی کردم دیگری نوین پاتوق - یک سایت فیلم - یک سایت موزیک - یک سایت اس ام اس و... شما هم خودت مشتری میشی از من انتظار نداشته باش بیام آمار مشتریهایی که اعتماد کردن رو تو انجمن بزارم. در ضمن باید خدمت شما عرض کنم که اگر من دنبال بازار گرمی باشم پست نمیزنم که تا دو سه هفته سفارشی انجام نمیشه!!!
با دوستانی که سفارش سئو دادن صحبت خواهم کرد که در صورت رضایت به امید خدا خودشون گزارش کار رو تو این صفحه اعلام کنند و کسانی که تو این زمینه فعالیت میکنند میدونن که سئو صحبت یکی دو روز نیست و نتیجه زمان بر هست و کسی نمیتونه بیاد بگه آقا یه روزه سایت من اومد صفحه اول مگر اینکه سایتی مثل ثبت نام یارانه باشه که چند میلیون ورودی تو چند روز داشته باشه
:general312:

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
راستی چرا نمونه کار برترتون یعنی آپلود 7 ساسپند شده؟

hpsarvari

Registered User
لایک‌ها
143
چون که ایشون از لینک باکس استفاده کردن و سر همین مورد مسدودش کردن که به زودی دو باره راه می افته به امید خدا. شما هم باز بگرد تو آرشیو مغزت ببین سوالی میتونی کنی منو زیر سوال ببری؟!

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
چون که ایشون از لینک باکس استفاده کردن و سر همین مورد مسدودش کردن که به زودی دو باره راه می افته به امید خدا. شما هم باز بگرد تو آرشیو مغزت ببین سوالی میتونی کنی منو زیر سوال ببری؟!

راستش ی برسی انجام دادم سوالی نبود فقط خواستم بگم شماره کارتتون را لطف کنید بدید

nishzanbor1

Registered User
لایک‌ها
20
سلام
من سایت موزیک دارم
میخوام این سایت رو بیارم صفحه اول گوگل.خیلی دنبال سئو کارها گشتم ولی نظرم رو جلب نکردن
البته به صورت تضمینی
لطفا شرایط و کل هزینه هایی که باید بکنم رو ارسال کنید.
آدرس توی امضام هست.

hpsarvari

Registered User
لایک‌ها
143
سلام
من سایت موزیک دارم
میخوام این سایت رو بیارم صفحه اول گوگل.خیلی دنبال سئو کارها گشتم ولی نظرم رو جلب نکردن
البته به صورت تضمینی
لطفا شرایط و کل هزینه هایی که باید بکنم رو ارسال کنید.
آدرس توی امضام هست.
سلام، سایتهایی که نیاز به شروع از صفر رو ندارن سرویس دوم پیشنهاد میشه که هزینه مشاوره و کارهای بالا 150 هزار تومان بوده و هر هفته تعدادی بک لینک به مشتری پیشنهاد خواهد شد که با توجه به بودجه ایشان کارها انجام میگردد. بنده مشتری دارم که دو میلیون هزینه میکند و مشتری دارم که 300 هزار تومان این بستگی به کار شما و بودجه شما دارد. سایتهایی که در صفحه اول گوگل میبینید بدونید هزینه کرده اند من در متن هم نوشته ام آوردن شما در صفحه اول گوگل ولی با یک سری لغات خاص. لغاتی که کلیک خورهای زیادی مثل همین دانلود آهنگ جدید دارند برای شروع کار شما با توجه به هزینه مشاوره باید بالای 400 هزار تومان هزینه کنید. موفق باشید.

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203

عجب!

شما مطمئنید که آپلود7 رو خودتون در گوگل بالا آورده بودید ؟

Last edited:

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
ما نفهمیدیم اخر آپلود هفت رو کی سئو کرده

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
ما نفهمیدیم اخر آپلود هفت رو کی سئو کرده

زمانی که در رتبه اول بود من و فراسئو آورده بودیمش بالا

نمیدونم بر چه اساسی اپلود7 رو گذاشتن تو کارنامه کاریشون !

البته شاید منظورشون این بوده که سقوط اپلود7 از رتبه اول به رتبه دوم کار ایشون بوده

بالا