برگزیده های پرشین تولز

ایراد در دوربین کنن

Arman_BTC

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام به دوستان عزیز

دوربینم کنن a620 هست . فیلمی رو که باهاش گرفتم و حدود 4 دقیقه است رو نمیتونم روی هارد کامپیوتر منتقل کنم و هر کاری می کنم پیغام زیر میاد و فیلم روی هارد کپی نمیشه .

اگه ممکنه خیلی متشکر میشم راهنمایی بفرمایید .

bK4hOAuy.JPG

موفق باشید.

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
با سلام به دوستان عزیز

دوربینم کنن a620 هست . فیلمی رو که باهاش گرفتم و حدود 4 دقیقه است رو نمیتونم روی هارد کامپیوتر منتقل کنم و هر کاری می کنم پیغام زیر میاد و فیلم روی هارد کپی نمیشه .

اگه ممکنه خیلی متشکر میشم راهنمایی بفرمایید .

موفق باشید.

دوست عزیز ...

3 حالت برای این اتفاق در نظر بگیرید :

1- دوربین شما در حالت Auto Power Down (خاموش اتوماتیک ) باشه و زمان آن کمتر از زمان کپی شدن فایل شما باشد که با خاموش شدن دروبین عمل کپی متوقف می شود و پیغام خطا میدهد.

2- باتری دوربین شما ضعیف باشد یا خالی باشد که نتواند در مدت زمان کپی فایل دوربین رو روشن نگه دارد که عمل بالا تکرار میشود ( خاموش شدن دوربین)

3- فایل شما در دوربین Protected File باشه ... ( حالتی که به صورت تنظیم دستی روی فایلها دوربین ایجاد میکند .

حالتهای دیگه ای هم که ممکنه اتفاق بیفته نیاز به توضیحات بیشتر داره ...:blush:

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
اما فکر میکنم مربوط به سیستم عامل باشه تا دوربین.
I/O opration

روی سیستم دیگه اگر بتونید تست کنید ببینید باز هم مشکل دارید یا خیر.

Arman_BTC

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به دوستان عزیز

از دوستانی هم که راهنمایی فرمودند خیلی متشکر و سپاسگزارم.

مشکل فقط مربوط به همین فیلم میشه و سایر فیلم ها و عکس ها بدون هیچ مشکلی روی سیستم کپی میشن .فقط این فیلم و چند تا عکسی که بعد از اون قرار دارن ریخته نمیشن که البته عکس ها بعد از چند بار کپی کردن و اون هم به صورت تک تک روی سیستم paste شدن . خودم حدس میزنم ایراداز مموری کارت هست تا نظر شما اساتید چی باشه ؟

از راهنماییتان خیلی متشکرم

موفق وموید باشید.

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
بله ایرادهایی از این قبیل در اثر فرمت نکردن کارت حافظه هستن ، گاهی اوقات هم عکسهای اول تا سوم غیر قابل مشاهده میشن و باقی عکسها بدون اشکال هستن ، برای برطرف شدن اشکالات اینچنینی حتما" بعد از هر بار در اوردن کارت حافظه و قرار دادن مجدد اون کارت رو با دوربین فرمت کنید تا اشکالات اینچنینی پیش نیاد . بعضی اوقات ممکنه اون فایل خراب بهترین کار شما باشه پس دقت کنید.

Arman_BTC

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بله ایرادهایی از این قبیل در اثر فرمت نکردن کارت حافظه هستن ، گاهی اوقات هم عکسهای اول تا سوم غیر قابل مشاهده میشن و باقی عکسها بدون اشکال هستن ، برای برطرف شدن اشکالات اینچنینی حتما" بعد از هر بار در اوردن کارت حافظه و قرار دادن مجدد اون کارت رو با دوربین فرمت کنید تا اشکالات اینچنینی پیش نیاد . بعضی اوقات ممکنه اون فایل خراب بهترین کار شما باشه پس دقت کنید.

سلام دوست عزیز

خیلی از راهنماییتان متشکرم ولی الان چکار باید بکنم که اون فیلم رو روی سیستمم کپی کنم . مطمئنن اگه فیلم کپی شد به راهنمایی شما عمل میکنم.به نظر شما کارت ریدر مشکل بنده رو حل نمیکنه ؟

متشکرم

موفق وموید باشید.

LEnIn+$

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
برای اطمینان..با یه کارتخوان انتقال رو انجام بدید..اگر باز هم نشد با یک کامپیوتر دیگه اینکارو انجام بدید..
اگر باز هم نشد دیگه یا اشکال از کارته.. یا فایل ضبط شده مخشوشه..و ارور داره...کاریش نمیشه کرد..و باید برای
استفاده بعدی باید کارت رو فرمت کنین..

Arman_BTC

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
برای اطمینان..با یه کارتخوان انتقال رو انجام بدید..اگر باز هم نشد با یک کامپیوتر دیگه اینکارو انجام بدید..
اگر باز هم نشد دیگه یا اشکال از کارته.. یا فایل ضبط شده مخشوشه..و ارور داره...کاریش نمیشه کرد..و باید برای
استفاده بعدی باید کارت رو فرمت کنین..

با سلام

دوست عزیز ممنونم از راهنماییتان. با یه کامپیوتر دیگه اینکار رو انجام دادم ولی نشد . اگه ممکنه لطفا در مورد کارت ریدر ها یه توضیحی بدید که از کجا و چه مارکی رو تهیه کنم ؟

خیلی ممنون و متشکرم

LEnIn+$

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
با سلام

دوست عزیز ممنونم از راهنماییتان. با یه کامپیوتر دیگه اینکار رو انجام دادم ولی نشد . اگه ممکنه لطفا در مورد کارت ریدر ها یه توضیحی بدید که از کجا و چه مارکی رو تهیه کنم ؟

خیلی ممنون و متشکرم

کارتخوان همه جا راحت پیدا میشه..EX-byte بگیرین خوبه.. ولی کلا هر مدلی گرفتین سعی کننی all in one باشه..یعنی همه انواع کارتها رو پشتیبانی کنه..

محمدی

Registered User
لایک‌ها
14
عيب از فيلم ضبط شده است
براي يكي از دوستانم همين اتفاق افتاد

بالا