برگزیده های پرشین تولز

تبرئه متهمي که فيلم خصوصي اش تکثير شد

Misagh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا همه اینا قبول ولی این خبر منبع خاصی داره که بشه روش قضاوت کنیم که اصلا همچین اتفاقی افتاده یا نه؟

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

LEnIn+$

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0

Amir_2591

Registered User
لایک‌ها
0
هیچ کس اینجا بیشتر از من بحث مذهبی و سیاسی نکرده، نه اخراج شدم نه هیچی ، تمام پستهایی که از من پاک شده(از نزدیک دویست) 3 پست بوده که 2 تاش رو همین کاربران اینجا گزارش داده بودند! یاشار(همان فریدام فایتر؟) اینرا می گویند که خودشان کسب اطمینان بکنند..

Laugh Out Loud
...

Siavash.sweden

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرا اینو میگی یاشار جان؟!!! از تو بعیده بخدا..
یه خبری رو داده از یه روزنامه رسمی کشور داده..نه سیاسیه نه مذهبی..

از ديدن آدمهای منطقی چه حاله خوبی دارم مرسی

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
چرا اینو میگی یاشار جان؟!!!
یه خبری رو داده از یه روزنامه رسمی کشور داده..نه سیاسیه نه مذهبی..
هیچ کس اینجا بیشتر از من بحث مذهبی و سیاسی نکرده، نه اخراج شدم نه هیچی ، تمام پستهایی که از من پاک شده(از نزدیک دویست) 3 پست بوده که 2 تاش رو همین کاربران اینجا گزارش داده بودند! یاشار(همان فریدام فایتر؟) اینرا می گویند که خودشان کسب اطمینان بکنند..

Laugh Out Loud
...
از ديدن آدمهای منطقی چه حاله خوبی دارم مرسی
برادرا! می دونید اسپمینگ تبلیغاتی یعنی چی؟

پس یه نگاهی به اینجا بندازید:

http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=929162&postcount=9

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
یاشار(همان فریدام فایتر؟) اینرا می گویند که خودشان کسب اطمینان بکنند..
ببین آقای محترم! من هیچوقت پست سیاسی کسی رو گزارش ندادم. اگر هم بر فرض محال واقعاً می خواستم همچین کاری بکنم دیگه نمیومدم تو اونجور تاپیکا حرف بزنم که بعدش یکی مثل شما بیاد به من انگ زیراب زنی بزنه.

من به این دوستمون هشدار دادم که بدونه چی کار کرده. همونطور که چند روز پیش هم یه آقایی همچین کاری کرده بود (زدن تاپیک، فقط برای لینک دادن به سایت خودش). منم بهش گفتم فکر کنم به زودی تاپیکت حذف بشه. و همینطور هم شد!

ضمناً فکر کنم شما تو این فروم دیرتر از همه فهمیدید من همون Freedom Fighter هستم و فقط نام کاربریمو تغییر دادم!

LEnIn+$

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0

Amir_2591

Registered User
لایک‌ها
0
ببین آقای محترم! من هیچوقت پست سیاسی کسی رو گزارش ندادم. اگر هم بر فرض محال واقعاً می خواستم همچین کاری بکنم دیگه نمیومدم تو اونجور تاپیکا حرف بزنم که بعدش یکی مثل شما بیاد به من انگ زیراب زنی بزنه.

من به این دوستمون هشدار دادم که بدونه چی کار کرده. همونطور که چند روز پیش هم یه آقایی همچین کاری کرده بود (زدن تاپیک، فقط برای لینک دادن به سایت خودش). منم بهش گفتم فکر کنم به زودی تاپیکت حذف بشه. و همینطور هم شد!

ضمناً فکر کنم شما تو این فروم دیرتر از همه فهمیدید من همون Freedom Fighter هستم و فقط نام کاربریمو تغییر دادم!

چرا شما از حرفهای من آنقدر بد و خصمانه برداشت می کنید؟ انگار به من نیامده یک دم در صلح و آشتی بیاسایم ! :lol: :( :lol:

بالا