برگزیده های پرشین تولز

خرید مستقیم ازچین با پایین ترین قیمت در ايران -بدون واسطه

hassanbahmani

Registered User
لایک‌ها
77
سلام
ببخشید کالایی که سفارش داده میشه مستقیم به آدرس خریدار ارسال میشه ؟؟
و اینکه خودمون باید بریم از گمرک شهرمون تحویل بگیریم یا مامور پست خودش میاره درب منزل؟؟؟
واسه اقلام زیاد و تعداد بیشتر مثلا 5 تا 20 تا نیاز به کارت سبز یا مثلا کارت ترخیص نیست؟؟؟
ممنون میشم کمی در رابطه با ارسال و رسیدن محصول توضیح بدید
متشکرم

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
سلام
ببخشید کالایی که سفارش داده میشه مستقیم به آدرس خریدار ارسال میشه ؟؟
و اینکه خودمون باید بریم از گمرک شهرمون تحویل بگیریم یا مامور پست خودش میاره درب منزل؟؟؟
واسه اقلام زیاد و تعداد بیشتر مثلا 5 تا 20 تا نیاز به کارت سبز یا مثلا کارت ترخیص نیست؟؟؟
ممنون میشم کمی در رابطه با ارسال و رسیدن محصول توضیح بدید
متشکرم
سلام وقت بخير
-بله دوست عزيز كالا به نام خريدار خريد ميشه و به ادرس خريدار ارسال ميشه.

-معمولا مامور پست مياره درمنزلتون و حتي اگه گمركي هم داشته باشه درب منزلتون گمركي رو ازتون ميگيره ،مگه اينكه كالايي خاصي باشه و ارجاع داده بشه به گمرك شهرتون و شما بايد بريد ترخيص كنيد از گمرك.

-بله برا تعداد زياد شامل گمركي و پروسسه گمركي ميشه

-ببينيد در مورد ارسال ، شما وقتي سفارش ميديد ، سفارشتون توسط فروشنده با پك و بسته بندي لازم توسط پست چين

سنگاپور .. dhl ems و.... به آدرستون ارسال ميشه و پست هاي مثل چين سوئيس مالزي سنگاپور و... معمولا رايگان

هستش حدود 20-30 روز ميانگين زمان ميبره تا كالا بدستون برسه ولي با پست هايي مثل dhl يا ems و... كه سفارشي

هستن معمولا بين 5 تا 10 روز نهايتا بدستون ميرسه كه بعضي از موارد هم فروشنده اين نو پست هاروهم رايگان ارئه ميده

اميدوارم جوابتون رو كامل داده باشم ، اگه سئوالي بوديد بفرمائيد ؟

hassanbahmani

Registered User
لایک‌ها
77
یه دنیا ممنون خیلی عالی و کامل جواب دادید متشکرم

mkhr2max

Registered User
لایک‌ها
138
معمولا توی خرید از چین ؛ حالا توی تهران که این طوری هست ؛ فقط 23500 تومان ؛ پست می گیره ؛ حتی اگر گمرک نخوره .

نمی دونم باقی شهرستان هم همین طوره .

top_persian666

Registered User
لایک‌ها
44
سلام دوست عزیز یه سوال داشتم اینکه توی سایت aliexpress یا مثل این گاهی تخفیفای خوبی میذارن میخواستم بدونم چقدر طول میکشه اگه چیزی پیدا کردیم ثبت سفارش بدین و اینکه یه محصول که قیمتش به صورت free shipping مثلا 50 دلار باشه باشه چقدر درمیاد که من حدود قیمتای دیگه دستم بیاد. ممنون

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

ares68z

Registered User
لایک‌ها
28
سلام مکمل بدنسازی هم میشه سفارش داد؟

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
معمولا توی خرید از چین ؛ حالا توی تهران که این طوری هست ؛ فقط 23500 تومان ؛ پست می گیره ؛ حتی اگر گمرک نخوره .

نمی دونم باقی شهرستان هم همین طوره .
ممنون که نظر دادید و ممنون از شفاف سازیتون قدم رنجه فرمودید ،دوست عزیز نمیشه تو 1 نسخه براش پیچید دوستانی هستن تو همین تاپیک که سفارش دادن از تهران ، حتی پول پست و گمرکی هم ازشون گرفته نشده و بقول شما ممکنه هزینه پست 23 بگیرن البته بسته به نوع کالاتون هم داره و سلیقه ای هست در کل (گمرک و پست )

Last edited:

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
سلام دوست عزیز یه سوال داشتم اینکه توی سایت aliexpress یا مثل این گاهی تخفیفای خوبی میذارن میخواستم بدونم چقدر طول میکشه اگه چیزی پیدا کردیم ثبت سفارش بدین و اینکه یه محصول که قیمتش به صورت free shipping مثلا 50 دلار باشه باشه چقدر درمیاد که من حدود قیمتای دیگه دستم بیاد. ممنون

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
سلام شب بخیر ، دوست عزیز شما هر لینکی یا کالایی که تخفیف ویژه خورد لینکشو به بنده بدید من اکی میکنم معمولا 80% موارد روز من آنلاین هستم
حتی تخفیف ویژه شن هم زمانش گذشته بود لینک بدید با فروشندش رایزنی میکنم و اکی میکنم ایشالا
اگه کالاتون 50 دلار باشه ضربدر قیمت دلار 3495 میشه 174 هزارتومان + 10 هزارتومان کارمزد بنده = جمعا میشه 184
سئوالی داشتید بفرمائید

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941

dr.alii

Registered User
لایک‌ها
199
جمعا 18 قابلتون رو هم نداره
مچکرم
راجع به نحوه محاسبه قیمت و کارمزد هم اگه میشه بگین. این کلا فک کنم سه دلار هست. قیمت هر دلار و کارمزد رو لطفا بگین. تعداد بالاش شامل تخفیف نمیشه توی اون سایت؟

Sent from my GT-I9192 using Tapatalk

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
مچکرم
راجع به نحوه محاسبه قیمت و کارمزد هم اگه میشه بگین. این کلا فک کنم سه دلار هست. قیمت هر دلار و کارمزد رو لطفا بگین. تعداد بالاش شامل تخفیف نمیشه توی اون سایت؟

Sent from my GT-I9192 using Tapatalk
دوست عزیز دلار وب مانی میشه 3495 ضربدر قیمت کالا + 10 هزارتومان کارمزد بنده
تعداد زیاد باید با فروشنده مکاتبه کرد اگه میخاین

hassanbahmani

Registered User
لایک‌ها
77
ممنون میشم زحمت بکشید محافظ یا گارد تبلت سامسونگ گلکسی نوت 8 رو از سایت های مورد نظر ارزانترین قیمت به همراه رم 64 گیگ کلاس 10 یولترا پیدا کنید و قیمتش رو برام پخ کنید

dforosh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

لطفا آیدی یاهو بفرمایید برای همکاری طولانی مدت

با احترام

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941

سلام
لینک اول میشه 70 کلا
لینک دوم قیمتش 12.77 دلاره وهزینه حملش US $74.47 با پست سفارشی ems هستش که البته گرون در میاد جمعا میشه 313 هزارتومان ، من پیشنهاد میدم از جایی دیگه که پست رایگان هستش این مدل رو گیر بیارید.
- لینک سوم 78 تومان میشه منتها فروشندش سابقه ای نداره فروشنده دیگه ای رو انتخاب کنید
-لینک چهارم 25 هزارتومان
لینک پنجم 36 هزارتومان منتها فروشندش سابقه ای نداره فروشنده دیگه ای رو انتخاب کنید
موفق باشید

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
ممنون میشم زحمت بکشید محافظ یا گارد تبلت سامسونگ گلکسی نوت 8 رو از سایت های مورد نظر ارزانترین قیمت به همراه رم 64 گیگ کلاس 10 یولترا پیدا کنید و قیمتش رو برام پخ کنید
از لیست زیر ببینید از کدوم خوشتون میاد؟
از فروشنده های مدال دار یا الماس انتخاب کنید
http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=galaxy+not+8&catId=&initiative_id=AS_20140604043049

موفق باشید

بالا