برگزیده های پرشین تولز

خرید مستقیم ازچین با پایین ترین قیمت در ايران -بدون واسطه

hassanbahmani

Registered User
لایک‌ها
77
ممنونم بنظرتون فروشنده مدال دار معتبرتره یا الماس دار؟؟
تعداد سقف مدال یا الماس برای تایید فروشنده حداکثر چندتاست؟؟؟

kaaro.ir

Registered User
لایک‌ها
117
داداش 3تا کفش هست از 3تا فروشنده معتبر و همشون ارسالشون فیری هست چجوی میشه 3تاشو با هم بفرستن که خرج کرایه داخل ایران کمتر بشه ؟

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
ممنونم بنظرتون فروشنده مدال دار معتبرتره یا الماس دار؟؟
تعداد سقف مدال یا الماس برای تایید فروشنده حداکثر چندتاست؟؟؟
الماس ارزشش بالاتره و بعد از اون مدال
هرچی بیشتر باشه یعنی فروشنده باسابقه تر و معتبر تره ( ولی ممکنه کمتر هم باشه ولی فروشنده معتبر باشه) ولی در کل الماس دار و مدال دار معتبرن
موفق باشید

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
داداش 3تا کفش هست از 3تا فروشنده معتبر و همشون ارسالشون فیری هست چجوی میشه 3تاشو با هم بفرستن که خرج کرایه داخل ایران کمتر بشه ؟
دوست عزیز اگه فروشنده ها مختلف باشن نمیشه کاریش کرد ،باید هرکدوم رو جدا سفارش بدید ، از علی اکسپرس هستش منظورتون درسته؟

ares68z

Registered User
لایک‌ها
28
سلام
لینک اول میشه 70 کلا
لینک دوم قیمتش 12.77 دلاره وهزینه حملش US $74.47 با پست سفارشی ems هستش که البته گرون در میاد جمعا میشه 313 هزارتومان ، من پیشنهاد میدم از جایی دیگه که پست رایگان هستش این مدل رو گیر بیارید.
- لینک سوم 78 تومان میشه منتها فروشندش سابقه ای نداره فروشنده دیگه ای رو انتخاب کنید
-لینک چهارم 25 هزارتومان
لینک پنجم 36 هزارتومان منتها فروشندش سابقه ای نداره فروشنده دیگه ای رو انتخاب کنید
موفق باشید
چقد بعضیاش گرون درمیاد نسبت به قیمت اصلیش؟
من از کجا بدونم کدوم فروشنده معتبره؟
فعلا همون کلاه 25تومنیو سفارش میدم تا بقیه چیزامو پیدا کنم دوباره مزاحم بشم
شرایط سفارش رو پخ کنید ممنون

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
چقد بعضیاش گرون درمیاد نسبت به قیمت اصلیش؟
من از کجا بدونم کدوم فروشنده معتبره؟
فعلا همون کلاه 25تومنیو سفارش میدم تا بقیه چیزامو پیدا کنم دوباره مزاحم بشم
شرایط سفارش رو پخ کنید ممنون

قیمتا اگه پست رایگان باشه و سرچ کنید میتونید با قیمت خوب و هزینه پست رایگان گیر بیارید چون این لینکی که شما انتخاب فرمودید $74.47 دلاره
در مورد فروشنده معتبر : فروشنده هایی که الماس مدال دارن معتبرن
الماس ارزشش بالاتره و بعد از اون مدال
هرچی بیشتر باشه یعنی فروشنده باسابقه تر و معتبر تره ( ولی ممکنه کمتر هم باشه ولی فروشنده معتبر باشه) ولی در کل الماس دار و مدال دار معتبرن
خواهش میکنم مراحمید
شرایط پخ شد

Last edited:

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
سلام وقت بخير ، دوست عزيز خيلي خيلي عذرخواهي ميكنم با تاخير زياد جوابتون رو دادم

لینک اول
64.5
لینک دوم
89
لينك 3
79
لينك 4 فروش از اين كالارو نداره.

لينك 5
115

لينك 6
115

لينك 7
49

لينك 8
68 كه 3 دلار هم هزينه حمل داره

لينك 9
152 البته اين كالا 10.72 دلار هزينه حمل داره ترجيحا مورد مشابه با حمل رايگانه گير بياريد مقرون بصرفه تره.

regedit021

Registered User
لایک‌ها
141
بله هر چیزی میشه خرید کرد (البته مجاز از نظر قوانین ایران ) بله میتونید هر تعدادی بخاین از هرکالایی سفارش بدید مشکلی نیست
در مورد گمرک هم بله تو گمرک باز میشه و چک میشه ولی هیچ مشکل ودخالتی تو کم و کیف کالا ندارن و همونطور که ارسال شده براتون ارسال میکنن مشکلی نیست خیالتون راحت.
من نميدونم مگه اينا دستگاه اشعه ايكس ندارن كه با اون ببينن ديگه بازكردنشون چيه
رفيقم گوشي سفارش داده بود از چين
نامه امد كه جنست رسيده گمرك برو تحويل بگير
رفته بود اونجا جلوش بسته رو باز كرده بودن تا فيحا خالدون گوشي رو چك كرده بودن

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
من نميدونم مگه اينا دستگاه اشعه ايكس ندارن كه با اون ببينن ديگه بازكردنشون چيه
رفيقم گوشي سفارش داده بود از چين
نامه امد كه جنست رسيده گمرك برو تحويل بگير
رفته بود اونجا جلوش بسته رو باز كرده بودن تا فيحا خالدون گوشي رو چك كرده بودن
بله متاسفانه همینطوره
حتی بعضی موقع ها از رو کنجکاوی مامور گمرک جنسو بالا و پایین میکنن که اصلا دلیلی نداره

Last edited:

XP Win

Registered User
لایک‌ها
20
دوست عزیز آیا سایتی هست جز این سایتا که جنس عمده با قیمت مناسب گیر بیاد؟
تا جایی که میدونم و خودم تجربه دارم این سایتا جنسا رو با قیمت بیشتر از ارزش واقعیشون می فروشن. من خودم از علی اکسپرس دو تا ساعت خریده بودم که وقتی به دستم رسید دیدم اصلا ارزش اون قیمتی که براش دادم رو نداشت، کلا اکثر سایتای چینی جنس خوب ندارن یا اگه دارن به قیمت بالایی فروخته می شه که بهتره آدم همینجا خرید کنه

regedit021

Registered User
لایک‌ها
141
تا جایی که میدونم و خودم تجربه دارم این سایتا جنسا رو با قیمت بیشتر از ارزش واقعیشون می فروشن. من خودم از علی اکسپرس دو تا ساعت خریده بودم که وقتی به دستم رسید دیدم اصلا ارزش اون قیمتی که براش دادم رو نداشت، کلا اکثر سایتای چینی جنس خوب ندارن یا اگه دارن به قیمت بالایی فروخته می شه که بهتره آدم همینجا خرید کنه
ساعت چه مدلي خريدي دادا چقدر برات افتاد؟
من يه سري ميخواستم يه ساعت كه جي پي اس داشت سفارش بدم اما از كيفيت ساختش ترسيدم حدودا300ت مي افتاد

XP Win

Registered User
لایک‌ها
20
ساعت چه مدلي خريدي دادا چقدر برات افتاد؟
من يه سري ميخواستم يه ساعت كه جي پي اس داشت سفارش بدم اما از كيفيت ساختش ترسيدم حدودا300ت مي افتاد
مال 2 سال پیشه اون موقع دلار دور و بر 1000 بود که برام با گمرک 40-50 تومن آب خورده بود. از این ساعتهای بدون باتری بود. توی عکسا و مشخصات خیلی ظریف و زیبا به نظر می رسید ولی وقتی رسید دیدم کیفیتش در حد ساعتهای 20 تومنی دست فروشای اینجا بود.

*** از استارتر محترم بابت پستم عذر میخوام، اگه تاپیکتونو خراب می کنه بفرمایید حذف کنم ***

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
دوست عزيز عذرخواهي ميكنم با تاخير جواب ميدم
بله همونطور كه فرموديد جنس بعد و خوب وجود داره بنده از سايت هاي كه تو تاپيك هست خريد انجام ميدم بابت عمده فروشي هم سايت alibaba.com هستش
در مورد ساعت شما بايد بصورت فيزيكي و حضوري خريد كنيد يا اينكه سمپل ونمونه بگيريد يا تجربشو داشته باشيد و بعد از اون خريد كنيد
چون مثلا تو سايت علي اكسپرس هم جنس ماركدار و خوب هست و هم جنس بي كيفيت و چيپ بايد كالارو بشناسيد بعد خريد كنيد هم ساعت مارك هست و هم ساعت بي كيفيت و امثالهم گوشي و ....
موفق باشيد

Last edited:

XP Win

Registered User
لایک‌ها
20
دوست عزیز

دوست عزيز عذرخواهي ميكنم با تاخير جواب ميدم
بله همونطور كه فرموديد جنس بعد و خوب وجود داره بنده از سايت هاي كه تو تاپيك هست خريد انجام ميدم بابت عمده فروشي هم سايت alibaba.com هستش
در مورد ساعت شما بايد بصورت فيزيكي و حضوري خريد كنيد يا اينكه سمپل ونمونه بگيريد يا تجربشو داشته باشيد و بعد از اون خريد كنيد
چون مثلا تو سايت علي اكسپرس هم جنس ماركدار و خوب هست و هم جنس بي كيفيت و چيپ بايد كالارو بشناسيد بعد خريد كنيد هم ساعت مارك هست و هم ساعت بي كيفيت و امثالهم گوشي و ....
موفق باشيد
ممنون ار توضیحتون، ایشالا به موقع با شما در این مورد صحبت می کنم و مشورت می گیرم. ممنون

smart2009

Registered User
لایک‌ها
120
سلام و درود

اقا این موس که سفارش دادیم هنوز نرسیده ها !!!

کد پیگیری مربوط به اداره پست اونجا نداره ؟؟؟

بالا