برگزیده های پرشین تولز

ps2?

†$H@ki®@†

Registered User
لایک‌ها
4
1-من در پلی استیشن دو ای که تازه خریدم وقتی وسط بازی هستم همینجوری دستگاه را خاموش میکنم تا دی وی دی را در بیارم
این اشکالی نداره؟
2-چرا ریست کنم؟من میخواهم دی وی دی را در بیارم پس باید دستگاه رو خاموش کنم تا دربیارم دیگه؟!
3-در ضمن میخواهم بدونم اگر دستگاه کنار مانیتور کامپیوتر باشه و من مانیتور را روشن کنم به دستگاه لطمه میخوره؟
4-به من گفتن هر وقت بازی میزاری 1 بار دستگاه رو ریست کن و هر وقت دی وی دی فیلم میزاری 3 بار دستگاه رو پشت سر هم ریست کن
این دلیلش چیه؟
اگر این کارو نکنم چی میشه؟
نکنه اون طرف منو سر کار گذاشته؟؟؟؟؟؟

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
1-من در پلی استیشن دو ای که تازه خریدم وقتی وسط بازی هستم همینجوری دستگاه را خاموش میکنم تا دی وی دی را در بیارم
این اشکالی نداره؟
2-چرا ریست کنم؟من میخواهم دی وی دی را در بیارم پس باید دستگاه رو خاموش کنم تا دربیارم دیگه؟!
3-در ضمن میخواهم بدونم اگر دستگاه کنار مانیتور کامپیوتر باشه و من مانیتور را روشن کنم به دستگاه لطمه میخوره؟
4-به من گفتن هر وقت بازی میزاری 1 بار دستگاه رو ریست کن و هر وقت دی وی دی فیلم میزاری 3 بار دستگاه رو پشت سر هم ریست کن
این دلیلش چیه؟
اگر این کارو نکنم چی میشه؟
نکنه اون طرف منو سر کار گذاشته؟؟؟؟؟؟

1: اگر وسط'ش از پشت خاموش کنی که کلا پاور دستگاه غيب میشه (!) و ديگه نمیتونی در بياری بازی رو (!) بايد ريست رو بزنی و هنگامی که داره بوت میشه Eject کنی !
2: شما تو ديويدی خونگی تا ضبط خونگی هر دفعه خاموش میکنی مگه :د ؟
3: به دستگاه شايد نه ولی شايد به مانيتور بخوره (!)
4: ديويدی رو 2 بار ريست کن ، نياز به 3 بار نيست چيزی نمیشه (!) ديويدی فيلم رو نمیخونه اگر يک بار ريست کنی و میگه فرمت ديسک ناشناخته هست !!

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
در تکمیل کردن صحبت های دوست عزیز Dark Knight برای بهتر ریست کردن و تعویض بازی , در هنگام بازی اول اجکت بزن و سی دی را دربیار و سی گیم بعدی را بزار و ریست کن اینطوری دوبار ریست نمی شه و فقط یه بار ریست می کنی.

در مورد چند بار ریست کردن هم خوب جز تعریف شده فرمان ps2 است که دو بار بزنه حالت movie بخونه ....

بالا