برگزیده های پرشین تولز

چند تا سوال

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
خواستم چند تا تاپیک نزنم همرو تو یه تاپیک میگم
1- یه فایل اکسپلولرر درست کردم
دیدید که همیشه بالاتر از همه فایل و فولدر ها یه ... وجود داره که میرا یه مرحله بالا تر؟
من اونو درست کردم با استفاده از گرفتن پرنت دایرکتوری جاری و رفتن به اون خب کار هم میکنه ولی وقتی به روت میرسم ارور میده مثلا وقتی اونقدر میام بالا که میرسم داخل فولدر مثلا E ارور میده چون میگه نمیتونم پرنت این رو بدست بیارم و عملا من نمیتونم داخل روت رو ببینم مگر اینکه از این روش استفاده نکنم
حالا راهی هست که مشکل من حل بشه؟ ینی یه جور دیگه اون پرنت رو بگیرم یا اینکه یه شرطی بزارم که هر وقت پرنت وجود نداشت اون غیر فعال بشه؟ یا مثلا هروقت توی روت بودم اون غیر فعال بشه؟
خواستم بگم :
کد:
If Directory.GetDirectoryRoot(path).ToString = Directory.GetCurrentDirectory(path).ToString Then
        End If
ولی میگه کورکت فورمت نیست اون تو اسیرینگارم ور میدارم نمیشه
2-اختلاف زیادی توی نمایش تو IE و FF وجود داره
لطفا این تاپیکو ببینید تو بخش اچ تا ام ال زدم
http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=978003#post978003
3-میخوام یه صفحه مثل ست آپ واسه این سایت درست کنم که اولین بار اطلاعات رو بخواد بعد سایت کار کنه حالا میگم که مثلا اطلاعات کانکشن دیتا بیسو چجوری بگیرم کجا ذخیره کنم که هر دفه بتونم تو هر صفحه ای که لازم داشتم بتونم بگیرمش و به دیتا بیس وصل بشم؟
این GLOBAL.ASAX کمکی میتونه بکنه؟ زیاد ازش سر در نمیارم ولی تو کتاب متابا خوندم میشه یه چیزیو توش ذخیره کرد و هر دفه بازخوانیش کرد
اگه میشه بیشتر توضیح بدید
4-میخوام واسه یه صفحه ی اکتیویشن درست کنم که یه کد مخصوص بدم بهش که سایت فقط در صورتی که با اون اکتیو شده باشه کار کنه مثلا یه بلایی سر اسم دامینش بیارو و یه کارای دیگه که کسی نتونه ازش سر در بیاره که نتونن تکثیرش کنن بعد اون بیاد اون کد رو از سایت من بگیره مثلا اسم دامینشو وارد کنه بعد سای من با اون روش یه کدی بدست بیاره بعد بره تو سایت خودش وارد کنه بعد اون سایت هم همون بلا رو سر اسم دامین بیاره اگه نتایج یکی بود سایت فعال بشه
بعد این مرحله ی اکتیو بودن رو چجوری تنظیم کنم؟ ینی کجا ذخیره بشه که این سایت اکتیو شدس که نشه کاری کرد که الکی اکتیو بشه؟
خلاصه هر نکته ای به نظرتون مفیده ممنون میشم بگید
ببخشید تعداد سوالات زیاد شد
اگه فکر میکنید تاپیک جدا بزنم بهتره همشو جدا کنم

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
یه سوال دیگه
فرض کنید یه استورد پروسیژر نوشتیم که یه مقداری رو با استفاده از Return بر میگردونه با چه دستوری توی کد دات نت میتونم این مقدارو بگیرم؟
با ExecuteScalar نشد
حتما یه جور دیگس

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
ای بابا این سوالا تموم نمیشه
من موقع دیلیت کردن فولدرو .. یه مسیج باکس با دوتا گزینه yes و no ایجاد میکنم
حالا میخوام وقتی این مسیج باکس باز میشه دیگه نشه با مرور گر کار کرد تا جواب سوالو بده

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
یکی کمک وکنه:(

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
یه سوال دیگه
فرض کنید یه استورد پروسیژر نوشتیم که یه مقداری رو با استفاده از Return بر میگردونه با چه دستوری توی کد دات نت میتونم این مقدارو بگیرم؟
با ExecuteScalar نشد
حتما یه جور دیگس

کد stored procedure را بذارین ببینیم !

چرا از پارامترهای خروجی استفاده نمیکنین ؟؟؟؟

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
ای بابا این سوالا تموم نمیشه
من موقع دیلیت کردن فولدرو .. یه مسیج باکس با دوتا گزینه yes و no ایجاد میکنم
حالا میخوام وقتی این مسیج باکس باز میشه دیگه نشه با مرور گر کار کرد تا جواب سوالو بده

از کدهای جاوا اسکریپت باید استفاده کنی

کد:
window.confirm("Ok?")

ضمنا ، نمیتوانی Yes و NO نسان دهی ، بلکه Ok و Cancel نشان میدهد
اگر خیلی دوست داری که Yes , No باشد میتوانید از یک لایه استفاده کنید

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
خواستم چند تا تاپیک نزنم همرو تو یه تاپیک میگم
1- یه فایل اکسپلولرر درست کردم
دیدید که همیشه بالاتر از همه فایل و فولدر ها یه ... وجود داره که میرا یه مرحله بالا تر؟
من اونو درست کردم با استفاده از گرفتن پرنت دایرکتوری جاری و رفتن به اون خب کار هم میکنه ولی وقتی به روت میرسم ارور میده مثلا وقتی اونقدر میام بالا که میرسم داخل فولدر مثلا E ارور میده چون میگه نمیتونم پرنت این رو بدست بیارم و عملا من نمیتونم داخل روت رو ببینم مگر اینکه از این روش استفاده نکنم
حالا راهی هست که مشکل من حل بشه؟ ینی یه جور دیگه اون پرنت رو بگیرم یا اینکه یه شرطی بزارم که هر وقت پرنت وجود نداشت اون غیر فعال بشه؟ یا مثلا هروقت توی روت بودم اون غیر فعال بشه؟
خواستم بگم :
کد:
If Directory.GetDirectoryRoot(path).ToString = Directory.GetCurrentDirectory(path).ToString Then
        End If
ولی میگه کورکت فورمت نیست اون تو اسیرینگارم ور میدارم نمیشه
2-اختلاف زیادی توی نمایش تو IE و FF وجود داره
لطفا این تاپیکو ببینید تو بخش اچ تا ام ال زدم
http://forum.persiantools.com/showthread.php?p=978003#post978003
3-میخوام یه صفحه مثل ست آپ واسه این سایت درست کنم که اولین بار اطلاعات رو بخواد بعد سایت کار کنه حالا میگم که مثلا اطلاعات کانکشن دیتا بیسو چجوری بگیرم کجا ذخیره کنم که هر دفه بتونم تو هر صفحه ای که لازم داشتم بتونم بگیرمش و به دیتا بیس وصل بشم؟
این GLOBAL.ASAX کمکی میتونه بکنه؟ زیاد ازش سر در نمیارم ولی تو کتاب متابا خوندم میشه یه چیزیو توش ذخیره کرد و هر دفه بازخوانیش کرد
اگه میشه بیشتر توضیح بدید
4-میخوام واسه یه صفحه ی اکتیویشن درست کنم که یه کد مخصوص بدم بهش که سایت فقط در صورتی که با اون اکتیو شده باشه کار کنه مثلا یه بلایی سر اسم دامینش بیارو و یه کارای دیگه که کسی نتونه ازش سر در بیاره که نتونن تکثیرش کنن بعد اون بیاد اون کد رو از سایت من بگیره مثلا اسم دامینشو وارد کنه بعد سای من با اون روش یه کدی بدست بیاره بعد بره تو سایت خودش وارد کنه بعد اون سایت هم همون بلا رو سر اسم دامین بیاره اگه نتایج یکی بود سایت فعال بشه
بعد این مرحله ی اکتیو بودن رو چجوری تنظیم کنم؟ ینی کجا ذخیره بشه که این سایت اکتیو شدس که نشه کاری کرد که الکی اکتیو بشه؟
خلاصه هر نکته ای به نظرتون مفیده ممنون میشم بگید
ببخشید تعداد سوالات زیاد شد
اگه فکر میکنید تاپیک جدا بزنم بهتره همشو جدا کنم

1 و 2 را نخواندم !!!! چون خیلی خسته ام

3 - چرا از فایل web.config استفاده نمیکنی ؟؟؟ برای همین کار ایجاد شده است.

4- حوصله ندارم جوا بدم چون خیلی توضیح داره ، !!! شاید وقتی دیگر

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
کد stored procedure را بذارین ببینیم !

چرا از پارامترهای خروجی استفاده نمیکنین ؟؟؟؟
کد:
CREATE procedure step1
as
IF (SELECT id FROM profits WHERE pdate = convert(varchar,getdate(),101) and planname = 1)  is null
   RETURN 1
ELSE
   RETURN 2
GO
مرسی
ینی باید تو استورد پروسیژر کاری کنم که مقدار خروجی رو طوری بده که با executescalar قابل خوندن باشه؟

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
از کدهای جاوا اسکریپت باید استفاده کنی

کد:
window.confirm("Ok?")

ضمنا ، نمیتوانی Yes و NO نسان دهی ، بلکه Ok و Cancel نشان میدهد
اگر خیلی دوست داری که Yes , No باشد میتوانید از یک لایه استفاده کنید
من با msgbox همون yes و no رو ایجاد کردم
خودش msgbox نداره چنین خصوصیتی؟

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
1 و 2 را نخواندم !!!! چون خیلی خسته ام

3 - چرا از فایل web.config استفاده نمیکنی ؟؟؟ برای همین کار ایجاد شده است.

4- حوصله ندارم جوا بدم چون خیلی توضیح داره ، !!! شاید وقتی دیگر
تا همینجاشم شرمنده کردی مارو تو تاپیکای دیگه هم کمک کردی
shame.gif

بالا