برگزیده های پرشین تولز

ADSLدر مناطق مخابراتي تهران

omid1979

Registered User
لایک‌ها
0
سلام .
من كلي اينور و اونور كردم كه توي اكباتان و آپادانا ADSL بگيرم راه ننداختن تا اينكه وقتي خواستم برم سر خونه زندگي خودم توي شريعتي منطقه مخابراتي شهيد بهشتي خونه گرفتم فهميدم كه توي اكباتان و آپادانا ADSL راه افتاده .
حالا ميخوام بدونم كي توي باقي مناطق راه مي اندازن ؟‌ از دوستان كسي ميدونه توي منطقه شهيد بهشتي با پيش شماره 8844 كي اين ADSL راه مي افته ؟‌ كسي ميتونه اينترنت منو تامين كنه ؟‌ با همين قيمت ADSL ؟.

30naa

Registered User
لایک‌ها
3
ببین مثلا بخشی از سعادت آباد که تحت پوشش منطقه ی شهید نهری هست رو من تحقیق کرده گفتن خطتون ریموته. حالا من هیچی از حرفشون نفهمیدم ولی اینجوری که خودشون گفتن پیش شماره های 8868/8858 فک کنم هیچوقت ای دی اس ال دار نمیشند. البته فقط یه شرکت اون منطقه رو میده که بیشتر از شرکت بودن دزده.
64 ماهی 35 تومن. 128 هم ماهی 70 تومن
افروز دات نت

Mammads

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام آقا کسی‌ اطلاع داره منطقه مخبراتی‌ قدس امیر آباد شمالی‌ با پیش شماره 8800 کی‌ راه میفته ؟ ما موردیم به خدا

arash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
شما پیش شماره بگین تا من بگم بهتون.

Parham

Registered User
لایک‌ها
2
شما پیش شماره بگین تا من بگم بهتون.
لطف بفرمایید: 2286 چه شرکتهایی؟ مرکز مفتح هست. جهت اطلاع شرکتهایی که من تا الان شناسایی کردم: تماس گستران، آفتاب و افروز این منطقه رو سرویس میدن که تقریبا سه برابر جاهای دیگه قیمتشون هست. چه شرکتهای دیگری برای این منطقه معرفی میکنید؟

A.Farokhzad

Registered User
لایک‌ها
3
سلام دوستان
میشه لطف کنید و بگید تو منطقه 22 تهران یعنی شهرک راهآهن و دهکده المپیک با پیش شماره 4473 چه شرکتی خدمات ADSL ارائه میده
با تشکر

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
سلام .
من كلي اينور و اونور كردم كه توي اكباتان و آپادانا ADSL بگيرم راه ننداختن تا اينكه وقتي خواستم برم سر خونه زندگي خودم توي شريعتي منطقه مخابراتي شهيد بهشتي خونه گرفتم فهميدم كه توي اكباتان و آپادانا ADSL راه افتاده .
حالا ميخوام بدونم كي توي باقي مناطق راه مي اندازن ؟‌ از دوستان كسي ميدونه توي منطقه شهيد بهشتي با پيش شماره 8844 كي اين ADSL راه مي افته ؟‌ كسي ميتونه اينترنت منو تامين كنه ؟‌ با همين قيمت ADSL ؟.
بعیده حالا حالا ها راه بیفته.
من هم شهید بهشتی هستم با پیش شماره 8846 !
یکی از بد ترین مناطق مخابراتی میشه گفت همینجاس !

majid_net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آیا شرکت وایرلسی که محدوده نواب رو پشتیبانی کنه هست ؟ تلفن ؟

بالا