برگزیده های پرشین تولز

وصل كردن w550 به اينترنت

aminjooon2005

Registered User
لایک‌ها
6
سلام ......
يه w550 دارم چه طوري اونو به كمك بلوتوس(ث؟) و كامپيوتر به اينترنت وصل كنم

نظرتون رو هم در مورد گوشي بگين واسه خواهرم خريدم:happy:

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
سلام ......
يه w550 دارم چه طوري اونو به كمك بلوتوس(ث؟) و كامپيوتر به اينترنت وصل كنم

نظرتون رو هم در مورد گوشي بگين واسه خواهرم خريدم:happy:
توی یه تاپیک مشابه دیگه جناب مازیار لینک زیر رو معرفی کردند :

http://www.tashnet.com.my/articles/connecting_sony_ericsson_k700i.html

با استفاده از اون من تونستم از طریق بلوتوث به اینترنت کامپیوتر دسترسی داشته باشم و از طریق Opera Mini صفحات وب رو با سرعت عالی روی گوشی باز کنم ... تجربه خوبی بود ... ( گوشی K750 )

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
حالا که بحث شد منم یه سوال داشتم : ( البته اگه لازمه بریم تاپیک خودش ؟ )

نمیدونم اون روش بالارو کسی امتحان کرده ؟ خیلی راحت جواب میده . فقط یه مشکلی داره! ،
اگه یادتون باشه با استفاده از روش بالا فقط از طریق DeviceExplorer میتونستیم بریم Opera رو اجرا کنیم و به اینترنت وصل بشیم .. یعنی گوشی با استفاده از این به اینترنت کامپیوتر دسترسی داره ! و به این ترتیب نمیشه با مرورگری که روی خود گوشی هست یا PlayNow به اینترنت وصل شد و حتی نمیشه با Opera چیزیو دانلود کرد !
حالا راه دیگری هم هست که این محدودیت هارو نداشته باشه و بشه به کامپیوتر از دید یه Access Point برای گوشی نگاه کرد ؟
مازیار جان کجایی ؟ راهی بلدی ؟

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
مازیار جان کجایی ؟ راهی بلدی ؟

هستم قربان ولی متاسفانه راهی برای پیشنهاد جدیدتون فعلا بلد نیستم :) ...یه نیگا بکنم این خارجی ها چه غلطی دارن میکنن..چیز به درد بخور گیر اوردم لینک میدم :happy:

sunnyboy

Registered User
لایک‌ها
1
من خیلی گشتم ولی متاسفانه به غیر از روش بالا ( که عملی هم هست ولی همونطور که گفتم مشکلات خاص خودشو داره ) روش دیگه ای پیدا نکردم .. ولی میدونم شدنی هستش !
از نرم افزارهای Proxy و Mrouter هم استفاده کردم ولی جوابی نگرفتم !

ولی در مورد گوشی هایی که PAN را ساپورت میکنند ( و همچنین Bluetooth هم باید ساپورت کنه ) مثل M600 و P990 خیلی راهتتر میشه این کارو انجام داد تنها با استفاده از Connection sharing و ساخت یه Incoming connection . اینطور که تو فرومهای خارجی نوشته بودند !

بالا