برگزیده های پرشین تولز

اطلاعیه : کاربران محترم بخوانند !

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
کاربران عزیز !

متاسفانه ظاهرا دوستان مفاد مرامنامه این فروم رو همه قبول کردند اون رو رعایت و اجرا کنند رو فراموش کردند یا شاید بعضی دوستان برای خودشون استثناء قائل میشن.

۲ موضوع هست که مدتیه شدیدا فراموش شده و رعایت نمیشه ! اینکه :

۱. تاپیک با موضوع سیاسی ممنوع هست!
۲. تاپیک با موضوع مذهبی ممنوع هست !

لطف کنید به هیچ وجه پستی که شامل این دو مورد میشه نزنید ! چون حذف میشه و ممکنه اخطار هم بگیرید از مدیران.

توضیح : ۹۰٪ موارد کاربران بعد از اینکه پستشون حذف میشه ، PM میزنن یا جای دیگه میگن که مثلا من چیز بدی نگفتم ... یا من فقط اطلاع رسانی کردم ... یا من خلاف دین یا جریان سیاسی کشور حرف نزدم ... یا چرا این چیزا ممنوع هست و ................

این رو دارم الان میگم ( با اینکه ۱۰۰ بار دیگه هم گفته شده قبلا :D ) پست سیاسی یا مذهبی ، چه موافق ، چه مخالف ، چه اعلام یک خبر ، چه بحث و کارشناسی ، چه عکس ، چه فیلم ، چه خوب ، چه بد و صدها چه دیگه ..... در هر شکل و صورت و نوع و عنوان ممنوع هست !!!

ممنون از توجه‌تون.

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
خسته نباشی شایان
4628.gif

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
کاربران عزیز !

.

من چند تاپیک زدم که فقط اطلاع رسانی بود و فقط به خاطر اینکه بعضیا میان اونجا ابراز وجود میکنند حذف شدن ... :blush:

حداقل یه تنبیهی برای اونا در نظر بگیرید ...

الان گفتگوی آزاد به دلیل همین ابراز وجودها داره بی محتوا میشه ... :(

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
این رو دارم الان میگم ( با اینکه ۱۰۰ بار دیگه هم گفته شده قبلا ) پست سیاسی یا مذهبی ، چه موافق ، چه مخالف ، چه اعلام یک خبر ، چه بحث و کارشناسی ، چه عکس ، چه فیلم ، چه خوب ، چه بد و صدها چه دیگه ..... در هر شکل و صورت و نوع و عنوان ممنوع هست !!!
112.gif
مطالعه کنید: مرامنامهء پرشین تولز
deal.gif

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
من چند تاپیک زدم که فقط اطلاع رسانی بود و فقط به خاطر اینکه بعضیا میان اونجا ابراز وجود میکنند حذف شدن ... :blush:

حداقل یه تنبیهی برای اونا در نظر بگیرید ...

الان گفتگوی آزاد به دلیل همین ابراز وجودها داره بی محتوا میشه ... :(
من همین الان گفتم هر نوع و هر مدل و ......... باز شما میگید ماله من جنبه اطلاع رسانی داشت ؟!

Haamed

Registered User
لایک‌ها
8
کاربران عزیز !

متاسفانه ظاهرا دوستان مفاد مرامنامه این فروم رو همه قبول کردند اون رو رعایت و اجرا کنند رو فراموش کردند یا شاید بعضی دوستان برای خودشون استثناء قائل میشن.

۲ موضوع هست که مدتیه شدیدا فراموش شده و رعایت نمیشه ! اینکه :

لطف کنید به هیچ وجه پستی که شامل این دو مورد میشه نزنید ! چون حذف میشه و ممکنه اخطار هم بگیرید از مدیران.

توضیح : ۹۰٪ موارد کاربران بعد از اینکه پستشون حذف میشه ، PM میزنن یا جای دیگه میگن که مثلا من چیز بدی نگفتم ... یا من فقط اطلاع رسانی کردم ... یا من خلاف دین یا جریان سیاسی کشور حرف نزدم ... یا چرا این چیزا ممنوع هست و ................

این رو دارم الان میگم ( با اینکه ۱۰۰ بار دیگه هم گفته شده قبلا :D ) پست سیاسی یا مذهبی ، چه موافق ، چه مخالف ، چه اعلام یک خبر ، چه بحث و کارشناسی ، چه عکس ، چه فیلم ، چه خوب ، چه بد و صدها چه دیگه ..... در هر شکل و صورت و نوع و عنوان ممنوع هست !!!

ممنون از توجه‌تون.

با من بودیا....درسته؟:D

ایرانی آزاد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
بهتر نیود این تاپیک رو close می کردی مگه فقط واسه اطلاع رسانی نبود .

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
نه ! برای تبادل نظر هم هست ! که اگر کسی سوالی هم داره بپرسه .

Haamed

Registered User
لایک‌ها
8
نه ! برای تبادل نظر هم هست ! که اگر کسی سوالی هم داره بپرسه .

اون تاپیک منو که ظهر پاک کردی داشتم سوال میکردم و جنبه اطلاع رسانی یا هیچ چیز دیگه نداشت و من دلیل

یک سوال معمولی رو میخواستم.

ولی تو باز پاکش کردی....

در صورتی که اینهمه تاپیک سیاسی داریم از جنگ تا گوجه فرنگی....

ایرانی آزاد

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اون تاپیک منو که ظهر پاک کردی داشتم سوال میکردم و جنبه اطلاع رسانی یا هیچ چیز دیگه نداشت و من دلیل

یک سوال معمولی رو میخواستم.

ولی تو باز پاکش کردی....

در صورتی که اینهمه تاپیک سیاسی داریم از جنگ تا گوجه فرنگی....

بابام جان می گم کلوزش کن میگی سوال بپرسین .

آخه شما هنوز نمی دونین اطلاع رسانی توی کشور ما یک کار سیاسیه ؟؟؟ فکر می کنین اینهمه خبرنگار که مارک سیاسی خوردن و .... همشون آبراهام لینکلن بودن نه داداش من اونا هم اطلاع رسانی می کردن .

بالا