برگزیده های پرشین تولز

آیا واقعا ارزش داره که به جای N73 ، نسخه میوزیک ادیشنش رو بخریم ؟

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167

مازیار

Registered User
لایک‌ها
2
نه!!! اصلا!!!
چون همه چیزایی که موزیک ادیشن داره رو میشه با 50 تومن جور کرد که خود موزیک ادیشن کلی گرونتر از 50 تومن گرونتر از N73 هست! عجب جمله ای!

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
اگه از لحاظ هدفون و سخت افزاری تغییر کرده باشه و همونطور که میگن دکمه های جدا واسه موسیقی تعبیه شده

باشه ارزش داره، تفاوت قابل توجهی هم که با مدل معمولی داره، اینه که مموری کارت تا 2 گیگ رو پشتیبانی میکنه

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
حالا وقتشه کسایی که N73 معمولی و ME دارن بیان در مورد گوشیهای خودشون و تفاوتی که ME سنبت به مدل معمولی

کرده، توضیح بدن

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
تفاوتی ندارند . فقط شما یک مموری کارت 2 گیگ اصل ژاپنی و یک هندزفری اصل روی گوشیت هست که مجموعا 70 تومن شاید 10 تومن کمتر بیشتر ارزش دارند که جداگانه میتونید تهیه کنید فقط باید مواظب باشید که تقلبیشون گیرتون نیاد و گرنه 2 گیگ رم رو بهتون میدن 40 تومن بعد هم باید بندازیدش دور! هندزفریهای غیر ارجینال هم معمولا یکماه بیشتر کار نمیکنند یا اینکه صدای خوبی ندارند.
نرم افزارش هم تفاوت کمی داره همون N73 معمولی رو میتونید فیرمورش رو به آخرین نسخه آپدیت کنید و برنامه پخش موزیک هم زیاد پیدا میشه. فقط صدای اسپیکرش رو نرم افزاری بردند بالا که فکر میکنم برای این هم در معمولی راه حلی باشه. اصلا میشه کلا فیرمور موزیک ادیشن رو روش ریخت که البته چندان لزومی نداره. دکمه مخصوص موزیک هم اضافه شده ولی چیز خاصی نیست میزنی موزیک پلیرب رو میاره در مورد پروفیل هندزفری بلوتوث هم خبری ندارم چون استفاده ای ندارم. پولی که بابت موزیک ادیشن میدید منهای رم و هندزفری فقط بابت کلاس گوشی و ظاهر جذابترش میدید همین و بس و اگر اقتصادی فکر میکنید بهتره که نوع معمولی رو بگیرید.

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
تفاوتی ندارند . فقط شما یک مموری کارت 2 گیگ اصل ژاپنی و یک هندزفری اصل روی گوشیت هست که مجموعا 70 تومن شاید 10 تومن کمتر بیشتر ارزش دارند که جداگانه میتونید تهیه کنید فقط باید مواظب باشید که تقلبیشون گیرتون نیاد و گرنه 2 گیگ رم رو بهتون میدن 40 تومن بعد هم باید بندازیدش دور! هندزفریهای غیر ارجینال هم معمولا یکماه بیشتر کار نمیکنند یا اینکه صدای خوبی ندارند.
نرم افزارش هم تفاوت کمی داره همون N73 معمولی رو میتونید فیرمورش رو به آخرین نسخه آپدیت کنید و برنامه پخش موزیک هم زیاد پیدا میشه. فقط صدای اسپیکرش رو نرم افزاری بردند بالا که فکر میکنم برای این هم در معمولی راه حلی باشه. اصلا میشه کلا فیرمور موزیک ادیشن رو روش ریخت که البته چندان لزومی نداره. دکمه مخصوص موزیک هم اضافه شده ولی چیز خاصی نیست میزنی موزیک پلیرب رو میاره در مورد پروفیل هندزفری بلوتوث هم خبری ندارم چون استفاده ای ندارم. پولی که بابت موزیک ادیشن میدید منهای رم و هندزفری فقط بابت کلاس گوشی و ظاهر جذابترش میدید همین و بس و اگر اقتصادی فکر میکنید بهتره که نوع معمولی رو بگیرید.
از لحاظ سخت افزاری یعنی هیچ فرقی نکرده؟

ولی تا اونجا که من میدونم مدل معمولیش 1 گیگ رم رو ساپورت میکنه ولی Me 2 گیگ رو هم ساپورت میکنه

در ضمن از لحاظ سخت افزاری هیچ تغییری برای بهبود کیفیت موزیک صورت نگرفته؟

از لحاظ هدفون چی؟ کسایی که مدل معمولیش رو دارن از کیفیت هدفونهاش راضی نیستن!

یعنی تو مدل موزیک ادیشن هم از همون هدفونها استفاده کرده؟

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
از لحاظ سخت افزاری یعنی هیچ فرقی نکرده؟

ولی تا اونجا که من میدونم مدل معمولیش 1 گیگ رم رو ساپورت میکنه ولی Me 2 گیگ رو هم ساپورت میکنه

در ضمن از لحاظ سخت افزاری هیچ تغییری برای بهبود کیفیت موزیک صورت نگرفته؟

از لحاظ هدفون چی؟ کسایی که مدل معمولیش رو دارن از کیفیت هدفونهاش راضی نیستن!

یعنی تو مدل موزیک ادیشن هم از همون هدفونها استفاده کرده؟

نوشتم که هندزفریش فرق داره.
N73 معمولی هم 2 گیگ رو ساپورت میکنه. من خبر ندارم که تغییر سخت افزاری هم کرده باشه یا نه ولی بعید به نظر میرسه.

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
N73 معمولی هم 2 گیگ رو ساپورت میکنه. من خبر ندارم که تغییر سخت افزاری هم کرده باشه یا نه ولی بعید به نظر میرسه.
Thanx

ولی شما خودت یه جا گفتی که استفاده از مموری 2 گیگ رو N73 معمولی ریسکه چون تو دفترچه اش یگ گیگ رو توصیه

کرده

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
Thanx

ولی شما خودت یه جا گفتی که استفاده از مموری 2 گیگ رو N73 معمولی ریسکه چون تو دفترچه اش یگ گیگ رو توصیه

کرده

بله و سر حرفمم هم هستم چون توصیه کارخانه نیست ولی خیلیها انداختند و میگن هیچ مشکلی ندارند.
ضمنا من زیاد با N73 معمولی کار نکردم بعضیها تو پرشین هال یا اینجا میگفتند کنده من با me هیچوقت احساس نکردم که گوشی کنده. اما باز تغییرات سخت افزاری و احتمالش رو رد نمیکنم ولی بعید به نظر میاد

Pixma

Registered User
لایک‌ها
0

آقا داریوش:p (آقاتو برم)

به نظر شما هم سرعت ان 73 معمولی از موزیک ادیشنیه نمه کم تره؟ من که کار کردم احساس کردم موزیم ادیشن سرعتش زیاد تره!! یه نمه!!

یه سوال دیگه
وقتی هندس فری رو عوض می کنی با حال میشه صدای هندس فریش؟

راستی رمت رو پر میکنی!! گوشی کند تر میشه؟!! شما چه قدش رو پر کردی؟!!!

قیمت اخیر موزیک ادیشن رو هم بگو!!

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
آقا داریوش:p (آقاتو برم)

به نظر شما هم سرعت ان 73 معمولی از موزیک ادیشنیه نمه کم تره؟ من که کار کردم احساس کردم موزیم ادیشن سرعتش زیاد تره!! یه نمه!!

یه سوال دیگه
وقتی هندس فری رو عوض می کنی با حال میشه صدای هندس فریش؟

راستی رمت رو پر میکنی!! گوشی کند تر میشه؟!! شما چه قدش رو پر کردی؟!!!

قیمت اخیر موزیک ادیشن رو هم بگو!!

من زیاد با معمولیش ور نرفتم فقط میدونم نمیشه به N73 ME گفت کند چندان با 6681 فرقی نداره. هدفنش خیلی صدای لطیف و ملایمی داره و خشن و بزن بکوب نیست برای کسی که خیلی براش مهم باشه یک هدفن creative توصیه میشه هر چند من مخالف این قضیه هستم چون برای گوش خیلی مضرره. به هر حال من از کیفیت هدفنی که روشه راضیم و فکر نکنم عوضش کنم. رم رو هم تا 1.6 پر کردم مشکلی نبوده رمی که روش هست ساخت ژاپنه و فعلا که خیلی خوب جواب داده. قیمتش رو هم نمیدونم میخواهم چیکار!؟ بمونه تا سال بعد که خواستم بفروشم قیمت میگیرم!
:cool:

Pixma

Registered User
لایک‌ها
0
راستیش من 810 رو می خوام بفروشم!!!:happy: به دوستم!! دوستم می خواد!!!

از ین گوشی ها هم 2 تا چشمم رو گرفتند!!!

ان 73

پی 990!!

موندم کدومش رو انتخاب کنم!!!؟

تعصب اینا رو هم ول کردم می خوام حال کنم!!:p

فقط صدای هندس فری برام خیلی مهمه!!!! موندم!!

عکاسی ان 73 رو قبول دارم!!

فیلم برداریش رو قبول دارم!!!

یه تو کندی گوشی با پر کردن رم موندم!!

یکی هم صدای هندس فری!!

پی 990 هم خیلی خوشم میاد!!

حالا بگید چی کار کنم!!!:happy:

بالا