برگزیده های پرشین تولز

شرط بندي روي مسابقات در اينترنت

rambod_s

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

آقا فوتباليا كمك كنن :rolleyes:

هر كي كمك كنه نتيجه بازيها رو حدس بزنيم من حاضرم هر چي بردم باهاش تقسيم كنم :cool:

مثلا امشب بازي خيلي زياده شرطاشم عاليه

يه بازيه توپ واسه شرط بستن امشب AZ Alkmaar

بازي داره با Sparta Rotterdam كه شرطشو داده يك گل فسخ آز آلكمار

يعني اگه آز با اختلاف يك گل ببره مثلا 0-1 بزنه اسپارتا رو نه ميبري نه ميبازي اما اگه دو تا گل بزنه مي بره

يعني مثلا 0-2 ببره يا 1-3 ببره 100 هزار ميبرم :D

حالا حرفه اي ها بگن ميزنه يا نه ؟!

آقا كمك كنين حق مشاوره ميرسه ها :rolleyes:

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
از 2 روز دیگه یه مسابقه ی شرط بندی میذارم با جایزه ی بزرگ.

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
سلام

هر كي كمك كنه نتيجه بازيها رو حدس بزنيم من حاضرم هر چي بردم باهاش تقسيم كنم :cool:

يعني اگه آز با اختلاف يك گل ببره مثلا 0-1 بزنه اسپارتا رو نه ميبري نه ميبازي اما اگه دو تا گل بزنه مي بره

شما سعی کن رو تیم های عحیب و غریب شرط نبندی.

صبر کن تا تیم هایی باشن که روشون کاملا شناخت داری.

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
از 2 روز دیگه یه مسابقه ی شرط بندی میذارم با جایزه ی بزرگ.

میشه بيشتر توضيح بدی حامد جان
89.gif

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37

ciamac

Registered User
لایک‌ها
10
سلام

خب ايني كه شما ميگي Handicap هستش اما مگه ميشه واسه يه هندي كپ ساده ي 1-0 اينهمه سود؟!! محاله دوست عزيز!! بيشتر توضيح بده

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
از روی LiveScore چک کردم / تقريبا درست گفتم :د / من که میگم شانس ندارم :د / دقيقا 2 گل زده بودن ياران آلکمار که يکی'ش رو هم همون آرولادزه زد ولی از شانس بد ما يه گل به خودی زدن اسپارتايی ها و در نتيجه :

آلکمار 3 - اسپارتا 0 شد !
121fs725372.gif

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
پس چی شد شرط بندی؟!!
من شرط بندی میخوام آقای حامد سولیوان!

ciamac

Registered User
لایک‌ها
10

rambod_s

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب ايني كه شما ميگي Handicap هستش اما مگه ميشه واسه يه هندي كپ ساده ي 1-0 اينهمه سود؟!! محاله دوست عزيز!! بيشتر توضيح بده

آقا خيلي سادست ببين مثلا تيم آ بازي داره با تيم ب

توي سايت يه هندي كپ ( نوع شرط ) ميده و يه ضريب

مثلا ميگه آ -0.5 و ضريبش 1.95

و ب +0.5 و ضريبش 1.90

اين منفيه نيم كه جلوي آ نوشته يعني آ مساوي رو ميبازه پس ب مساوي رو هم ميبره و اون ضريب هم يعني
مبلغي كه مي گذاريد در اين ضريب ضرب ميشه و بر مي گرده

مثلا صد هزار تومان در 1.95 كه ضرب ميشه 195 تومن بر مي گرده كه صدش مال خودت بوده 95 بردي

بقيه انواع لاينها هم اينطوريه

0 ( صفر ) يعني مساوي فسخ يعني اگه بازي مساوي بشه نه بردي نه باختي پولت هم كامل بر مي گرده

- 0.5 يعني مساوي باخت تيمي كه جلوش نوشته -0.5 و مساوي برد تيمي كه جلوش نوشته +0.5

- 0 و -0.5 يعني مساوي نصف باخت ( روبروش ميشه مساوي نصف برد )

-1 يعني يه گل بزنه فسخه دو تا بزنه برده مساوي رو هم كه باخته ( تيم روبروش برعكس يعني اگه يه گل هم بخوره شرط فسخه )

- 0.5 و -1 هم يعني يك گل نصف برد

-1 و - 1.5 هم كه يعني يك گل نصف باخت

تو اين سايته كه من ميرم همه بازيها هست ببيني متوجه ميشي پول هم ميتوني بريزي توش راحت و برداشت كني

آدرسشم اينه http://www.luckyliners.com

بازم سوالي داشتي من در خدمتم

rambod_s

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اوه :د چه تاپيکی / خوشمان آمد / اول يک سوال / شما شرط بندی رو آنلاين انجام دادی ديگه ؟ ؟ کلا ایران هستی ؟ راهنمايی میخواستم پيرامون این قضايا (!) / قديم بنگاه شرط بندی بود ولی تهران نه (!) بنگاه های ليگ داخلی در رشت بود که چند بار رفتيم يک مرتبه نزديک بود دستگير بشيم !!
حالا پيرامون این بازی ، ببين حدس من پيروزی 2-0 آلکمار هست به اسپارتا اما چرا !؟
هرچند ارولادزه ( Arveladze ) روی فرم سابق'ش توی آژاکس & رنجرز [ البته منظورم فقط سری SPL رده 10 بازی آخر هست ] نيست ولی 100% يک مهره اساسی هست ، کسی که هرکاری ازش بر میاد ، از طرفی وجود د کلر در خط دفاع با سوابق بازی که داره خودش نکته مثبتی هست / من از ترکيب بازيشون امشب خبر ندارم ولی بر اساس احتمالات آلکمار برنده هست (!) از طرفی شما بازيهای این 2 رو تعقيب میکردی ؟ میخوام ببينم هنوز XMass بازی میکنه آلکمار ؟ يعنی به شکل زير [ تو Paint کشيدم و میدونم فوق العاده بيربط شده ! ]

خوب اگر این شکلی باشه [ هرچند ارولادزه معمولا 9 يا 11 میپوشه :د ] و با توجه به توان پايين اسپارتا زدن 2 گل زياد دور از دسترس نيست ، از طرفی ساپورت 2 يار کناری هم خيلی مهم هست که الان نمیدونم این 2 تن چه کسانی هستند !؟
karate.gif
این خودش فشار زيادی رو وارد میکنه ! و با توجه به این مربی که آلکمار داره (!) فشار میانگين اگر جواب نده ، وضع خراب میشه ّ
راستی ایکديا که قرار بود بره موند يا نه ؟ عجيب بازيکنی'ست / اگر باشه خود'ش مهره ای حساب میشه
از اون طرف اسپارتا نه مهره درست حسابی داره ، نه هماهنگی تيمی داره و نه در کل احتمالا حال و روز خوشی !
kaffeetrinker_2.gif

اگر میشه راجبه این شرط بندی ها بيشتر توضيح بده !
2.gif

آقا سلام دمت گرم بابا تو كه خيلي تشخيصات خوبه :cool:
من روي فوتبالا زياد شرط ميبندم اما اصلان اطلاعاتم مثل تو نيست همش از اينور اونور ميپرسم و جدولارو نگاه مي كنم مخصوصا تو سايته www.soccerway.com كه اطلاعاتش كامله و بازيهاي هر روز رو ليست ميكنه و مقايسه ميكنه

راجع به شرط بندي كه پرسيده بودي من ايرانم آره آن لاينم شرط ميبندم يه سايتي هست كه پرداخت و دريافت پولش راحته ميتوني بري يه آيدي باز كني و بعد هم همه لاينها رو ببيني سوالي هم داشتي خودم در خدمتم تو فقط به ما اطلاعات بده :D

اينم آدرسشه www.luckyliners.com اول بايد يه آيدي باز كني و بعدش هم كه ايميل كانفيرم مياد و يه كم بعد هم آيديتو باز ميكنه ميتوني بري اگه رفتي ديدي بيشتر با من در تماس باش تا از اطلاعاتت استفاده كنيم آقا

چاكرم

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
آقا سلام دمت گرم بابا تو كه خيلي تشخيصات خوبه :cool:
من روي فوتبالا زياد شرط ميبندم اما اصلان اطلاعاتم مثل تو نيست همش از اينور اونور ميپرسم و جدولارو نگاه مي كنم مخصوصا تو سايته www.soccerway.com كه اطلاعاتش كامله و بازيهاي هر روز رو ليست ميكنه و مقايسه ميكنه

راجع به شرط بندي كه پرسيده بودي من ايرانم آره آن لاينم شرط ميبندم يه سايتي هست كه پرداخت و دريافت پولش راحته ميتوني بري يه آيدي باز كني و بعد هم همه لاينها رو ببيني سوالي هم داشتي خودم در خدمتم تو فقط به ما اطلاعات بده :D

اينم آدرسشه www.luckyliners.com اول بايد يه آيدي باز كني و بعدش هم كه ايميل كانفيرم مياد و يه كم بعد هم آيديتو باز ميكنه ميتوني بري اگه رفتي ديدي بيشتر با من در تماس باش تا از اطلاعاتت استفاده كنيم آقا

چاكرم

شديدا تشکر بابت توضيحات / حتما مزاحم میشم برای کسب اطلاعات بيشتر / اینطور که به نظر میاد بسيار خوب & مناسب هست / شما تا امروز چه مبلغی ذخيره کردی :د !؟ يعنی کلا سود کردی (!?)
121fs725372.gif

danialir2

Registered User
لایک‌ها
1
دوست عزیز میشه در مورد sysytem bet هم یه توضیح بدی قضیه این عددها (2/3 4/2 4/2 و....) چیه

من singel bet و Accumulator bet شرط میبندم

بالا