برگزیده های پرشین تولز

مالزی کی رفته؟ کتاب و فيلم می شه گرفت از اونجا؟

MojtabaGol.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام،
کسی مالزی رفته بدونه اونجا وضعيت فرهنگی چه جوريه؟! فيلم و کتاب و اينا می شه خريد؟ جايی سراغ داريد؟ ما داريم شنبه می ريم! -التماس دعا پذيرفته می شود- :D

kafkamedia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته كه ميشه از مالزي فيلم و كتاب خريد ! وضع كه از اينجا بدتر نيست !
يكي از دوست هام كه چند وقتيه كه رفته مالزي قراره راجع به اين موضوع خبرم كنه ( گفتم آدرس بده ! )
حتما خبرت مي كنم تا حالي بكني ! :D

سوغاتي ما هم فراموش نشه :blush:

mori

Registered User
لایک‌ها
14
به نقل از MojtabaGol. :
سلام،
کسی مالزی رفته بدونه اونجا وضعيت فرهنگی چه جوريه؟! فيلم و کتاب و اينا می شه خريد؟ جايی سراغ داريد؟ ما داريم شنبه می ريم! -التماس دعا پذيرفته می شود- :D
از ميلا يه سوالي بكن
يه مدت زيادي اونجا بوده

milad_sm

Registered User
لایک‌ها
0
به! ميري ولايت ما؟!
اونجا چكار؟!
موري راس ميگه...كاري باشه در خدمتم...خواستي زنگ بزن بهت سوال برسونم!

MojtabaGol.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسی جواب! کافکا جان مرسی منتظريم. سوغاتی هم که...؟! ما مخلصيم شديد! راستش من يه سری توضيح می خام فقط... مثلا کجا مرکز فرهنگيشه؟‌ کجا کتاب‌های درست‌حسابی (فلسفه، ادبيات و اين مايه‌ها) داره؟ فيلم کجا مرکزشه؟ وضعيت قيمت؟ و از اين حرفا... بنويسيد ممنون می شم.

kafkamedia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست من چون اصولا تو كار كتاب نيست ، در اين مورد اظهار بي اطلاعي كرد ! اما مي گه كه dvd توي مالزي ريخته . قيمتش هم با پول ايران حدود 2200 تومان در مياد كه واقعا مفته ! ( احتمالا dvd هاي حراجي رو ميگه )

milad_sm

Registered User
لایک‌ها
0
ها؟! فرهنگ؟! مالزي؟! ههههه! جك سال!! مالزي رو بيخيال فرهنگ! ميمون و حيات وحش و انسان هاي اوليه ميخواي جاي پيشرفته ايه! تكنولوژيش هم بد نيست..اما از نظر فرهنگي خيلي پايينند!
كتاب اگه ميخواي يه كتابفروشيه ژاپني باز شده تو برج دو قلو...يا همون KLCC...به اسم Kinokunia...اسمش قزوينيه ولي!!
اونجا بهترين كتابفروشي كوالالامپوره...اما خب...كلا كتاب اونجا خيلي گرونتره...يعني در كل مالزي...يه سري كتاب هايي هست از هند ميارند ارزونه...اما شايد نتوني پيداش كني!!
اگه رفتي china town كه حتما پيشنهاد ميكنم بري اونجا ميتوني پيدا كني.
براي فيلم و سي دي هم هر جا بري عشقه!! البته اين اواخر يه خورده دولتشون گير داده بود به فيلم هاي تقلبي...و خيلي جاهارو بست...اما وقتي من داشتم ميومدم باز شروع شده بود.
جاهاي مركزي كه ميتوني بري اينجاست:
sungei wang/lot10/bb plaza اين سه تا ساختمونه كه كنار هم هستند...تو همشون مغازه كامپيتوري هست...اما برا dvd برو sungei wang...چونه هم يادت نره. اونجا بفهمند خارجي هستي حسابي مي چاپندت!! قيمت dvd من ميخريدم 3 تا 20 رينگيت...كه ميشه حدود 4400 تومن. همين حول و هوشه!
china town هم سي دي و فيلم فراوونه...بازار مكاره است!! اما خب...كيفيتش معلوم نيست...فروشگاه هاي بالايي ميتوني تست كني قبل از خريد. اونجا كه رفتي برا قطعات كامپيوتر و موبايل و اين حرفا برو Plaza Low Yat كه نزديك همون sungei wang هست...قيمتاش حرف نداره...پايين ترين قيمت هاست. سودشون خيلي پايينه. يه جا ديگه هم كه بايد بري براي تماشا و خريد Time Squre هست كه تازه باز شده و خيلي تميزه...يه ترن هوايي بزرگ هم 4 طبقه اونجا رو گرفته! ضمنا بزرگترين مركز خريد جنوب شرقي آسيا هم هست.
ديگه همين بسته! چند روز اونجايي؟!
باز سوال داشتي بگو.
اونجا رفتي رستوران ما يادت نره!!
سراغ رستوران ناب رو بگير! P:

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
كتاب اگه ميخواي يه كتابفروشيه ژاپني باز شده تو برج دو قلو...يا همون KLCC...به اسم Kinokunia...اسمش قزوينيه ولي!!
:lol::lol:
ميگم ميلاد بخاطر تو مالزي بودنه كه اين آقاهه رو گذاشتي تو امضات ؟ ;)

milad_sm

Registered User
لایک‌ها
0
تو ديگه چرا ناراحت ميشي حالا! تو كه خودت انقدر سيبيل اندر سيبيلي چرا اينو ميگي!!!
بعد هم من بيگناهم! تقصير سروره! كاملا اتفاقيه تصاوير!!

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از milad_sm :
تو ديگه چرا ناراحت ميشي حالا! تو كه خودت انقدر سيبيل اندر سيبيلي چرا اينو ميگي!!!
بعد هم من بيگناهم! تقصير سروره! كاملا اتفاقيه تصاوير!!
راست ميگي الان يه آقاهه شبيه مافيايي هاست. قبلا يه انسان اوليه تر از اوليه بود....سيبيل هم داشت !

MojtabaGol.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسی از جواب های مفيد و کامل و حاشيه های جذاب!
ما يه هفته ای اونجاييم. اين china town شهرکه؟! يا پاساژه؟
رستوران رو هم که ايول داری! حتماً می‌ريم اونجا تِلِپ می شيم!!! غذا مفتی!! :)
مخلصات!

milad_sm

Registered User
لایک‌ها
0
هاها!! رستوران رفتي فقط نگو من فرستادمت كه دوبله شارژت ميكنند!!
china town بازار مكاره است!! جنس هاي بنجل!!! اما باحاله!! ديدنش مي ارزه!
هر چي بگي پيدا ميكني! يعني هر چي!! فقط چونه يادت نره! البته با كت شلوار نري يه وقت منو فحش بدي؟!؟! گفتم كه بازار مكاره است!!

MojtabaGol.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسی!
آقا ما ديگه راهی شديم ديگه! حلالمون کنيد!

Hell-Golden

Registered User
لایک‌ها
463
سلام،

تو مالزی شرکتایی هستند که فیلمهای روز دنیا رو زیرنویس فارسی میکنند و تو پک شیک و ارجینال تولید میکنن
من خودم چندتا از اینا رو دارم.خیلی خوبن
وضعیت فرهنگیشون هم خوبه.خیلی آزاده
درسته که مالزی کشور اسلامی هست.اما از اونجا که نزدیک نیمی از جمعیتش رو اقلیت های غیر اسلامی تشکیل میدن
بنابر این.زیاد اسلامی بازی در نمیارن و خیالت از نظر صفا و عشق و کیف وآزاد بودن و... راحت باشه

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
تو مالزی شرکتایی هستند که فیلمهای روز دنیا رو زیرنویس فارسی میکنند و تو پک شیک و ارجینال تولید میکنن
من خودم چندتا از اینا رو دارم.خیلی خوبن
وضعیت فرهنگیشون هم خوبه.خیلی آزاده
درسته که مالزی کشور اسلامی هست.اما از اونجا که نزدیک نیمی از جمعیتش رو اقلیت های غیر اسلامی تشکیل میدن
بنابر این.زیاد اسلامی بازی در نمیارن و خیالت از نظر صفا و عشق و کیف وآزاد بودن و... راحت باشه

اون پست مال 6 سال پیشه ها! :D

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
beach club
توی bukit bintang
تاپیک 6 سال پیش رو هم نیار بالا دیگه

بالا