برگزیده های پرشین تولز

ویروس services.exe

Gharibeh_M

Registered User
لایک‌ها
8
سلام کسی در مورد ویروس یا کرم services.exe که فکر کنم اسمی به نام p2p.qeneric داشته باشد اطلاعی دارد.بیشتر فایلها و پوشه ها را مخفی می کند و عکس ها ....یکی کمک کنه ککنون می شم..یه ویروس اب خوب معرفی کنید با بیشتر ویروس یاب ها شناسایی نشد

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
با این سایت کار کن که بصورت آنلاین اسکن می کنه ( میکرو ترند معروف )... باید کمی وایسی تا برنامه اش دانلود بشه و بعدش همه کارا رو خودش اتوماتیک انجام میده ...

Gharibeh_M

Registered User
لایک‌ها
8
راه دیگری نیست سیستمی که روی ان ویروس است به اینترنت وصل نمی شه

Gharibeh_M

Registered User
لایک‌ها
8
این ویروس تمام عکس های من رو پاک کرده بیشتر پسوندهای jpg بعضی از پوشه ها رو هم مخفی کرده نمی توانم انها را از حالت مخفی در بیاورم...ویندوز را هم عوض کردم فرقی نکرد و نشد....البته از یه تریق غیر از خود وی ندوز فهمی دم فایل هام مخفی هستند.....خواهشمند است یک راهنماییی بکنید ...ممنون میشوم:( :( :( :( :(

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
الان این چیزایی که گفتم بدرد خورد یا نه ....
32.gif

Gharibeh_M

Registered User
لایک‌ها
8
نه نشد نمی دونم ویروسش چیه.....از توی داس تونستم فایل هایی که با ٍexe هستند پاک کنم ولی معلوم نشد این ویروس چیه:blink: :blink: :blink: :blink:

m_ab

Registered User
لایک‌ها
0
نه نشد نمی دونم ویروسش چیه.....از توی داس تونستم فایل هایی که با ٍexe هستند پاک کنم ولی معلوم نشد این ویروس چیه:blink: :blink: :blink: :blink:

بهترین راه برای پیدا کردن اسم ویروس و راه پاک کردنش سرچ کردن کارایی که به نظرت توسط ویروس رو سیستم انجام شده( مثلا فایلی رو سیستم ساخته شده که فکر میکنی ویروس ساختتش ) توی سایت symantec.com هست. ( من خودم در چندین مورد از همین راه اسم ویروس و راه پاک کردنش رو پیدا کردم و بالاخره ویروسو پاک کردم )
ولی کلا واسه یه سیستم که ویروس گرفته و نمیدونی چه ویروسی داره اگه روش اطلاعاتی داری که لازم داریش اول رو یه سیستم سالم یه آنتی ویروس ( مثل nod32 یا ... ) نصب کن و بعد از آپدیت کردنش اون هارد ویروسیو به این سیستم وصل کن و بزار کل درایو های هاردرو برات چک کنه و ویروساشو پاک کنه در اکثر موارد مشکل حل میشه.

بالا