برگزیده های پرشین تولز

بهترین سیستم وبلاگ نویسی از نظر شما کدام است و چرا؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

deriksaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام به همه ی بازدید کنندگان عزیز.لطفا به این سوال درست پاسخ دهید تا وبلاگ نویسان عزیز بتوانند انتخاب درستی بکنند
بهترین سیستم وبلاگ نویسی از نظر شما کدام است و چرا؟

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
میهن وبلاگ

historian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
اینکه بخوایم یه یک سرویس صفت "ترین" بدیم واقعا کار سختیه؛ شما فرض کنید کسی فقط می خواد دل نوشته هاش رو آپ کنه، کس دیگری هم میخواد محصولاتش رو بفروشه، هردو به دو سیستم متفاوت نیاز دارند. همین می تونه اصن یه معیار برای قضاوت باشه و من با توجه به شناختی که دارم روی سرویس های وبلاگدهی،به نظرم سرویس بلاگ بیان، می تونه تمام انواع وبلاگ ها رو پوشش بده، ولی کسی که بلاگ نویس میشه، نباید دنبال یه سایت تفریحی و زرد و مضحک و البته متاسفانه جذاب برای مردم ایران، باشه، باید "متخصص" باشه. همینطور که می تونید ببینید، از شاعر و نویسنده که می تونم لینک بدم، تا برنامه نویس و بازی ساز، توی وبلاگ بیان، بلاگ دارن. مهمترین نقصش هم عدم وجود قالب کافی هست که طراحی قالب اختصاصی خوشبختانه با حداکثر 80 تومن انجام میشه توسط جاهای مختلف!

اما برای سایت های تفریحی و زرد که اگر دست من بود از جامعه مجازی ایران بلاکشون می کردم، می تونن تو کانی وب و رزبلاگ پیشرفت کنن.

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
اینکه بخوایم یه یک سرویس صفت "ترین" بدیم واقعا کار سختیه؛ شما فرض کنید کسی فقط می خواد دل نوشته هاش رو آپ کنه، کس دیگری هم میخواد محصولاتش رو بفروشه، هردو به دو سیستم متفاوت نیاز دارند. همین می تونه اصن یه معیار برای قضاوت باشه و من با توجه به شناختی که دارم روی سرویس های وبلاگدهی،به نظرم سرویس بلاگ بیان، می تونه تمام انواع وبلاگ ها رو پوشش بده، ولی کسی که بلاگ نویس میشه، نباید دنبال یه سایت تفریحی و زرد و مضحک و البته متاسفانه جذاب برای مردم ایران، باشه، باید "متخصص" باشه. همینطور که می تونید ببینید، از شاعر و نویسنده که می تونم لینک بدم، تا برنامه نویس و بازی ساز، توی وبلاگ بیان، بلاگ دارن. مهمترین نقصش هم عدم وجود قالب کافی هست که طراحی قالب اختصاصی خوشبختانه با حداکثر 80 تومن انجام میشه توسط جاهای مختلف!

اما برای سایت های تفریحی و زرد که اگر دست من بود از جامعه مجازی ایران بلاکشون می کردم، می تونن تو کانی وب و رزبلاگ پیشرفت کنن.
دروغ میگه

میهن وبلاگ خوبه آ

deriksaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من خودم میهن بلاگ و رزبلاگ رو ترجیح میدم.اما میهن بلاگ به نظرم داره درجا میزنه ولی رزبلاگ امکانات خیلی خوبی داره
در مورد سایتهای تفریحی و زرد که فرمودین این مشکل خیلی از سیستمهای وبلاگ نویسی جدیده
که به نظر من به خاطر اینکه حجم فضا ندارند بهانه میارن
مثلا بازاریابان دریکساز همه از این می نالند که سرویسهای وبلاگ نویسی میان و وبلاگهای تبلیغاتی رو حذف می کنن.و کل زحمت بازاریاب اینترنتی رو بر باد میدن
مطالب یک وبلاگ باید در چهارچوب عرف و قانون جمهوری اسلامی ایران باشه.وقتی مطالب در این چهارچوب هست به سرویس دهنده وبلاگ ربطی ندارد که وبلاگ نویس میخواهد چه موضوعی را انتخاب کند.
مثل سرویس بلاگفا که به خودش اجازه می دهد هر سایتی را در لیست سیاه خودش ببرد و به کاربران اجازه قراردادن هیچ اسکریپتی را نمی دهد.امروز بیشتر وبلاگ نویسان به فکر کسب درآمد و جذب آگهی در وبلاگشون هستند.سرویس دهنده ی وبلاگ حق ندارد بخواهد این را از کاربر بگیرد.

historian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
ببخشید جناب مهرابونی (همینه؟) لطفا کمی بهتر صحبت کنید.
میهن بلاگ هم سرویس خوبی هست. چون خودم هم تجربه کار توش رو داشتم ولی نه باید با این همه تعصب صحبت کنید و نه توهین کنید..!
و شما دریکساز عزیز، من منظورم از سایت های زرد سایت هایی بود که مطالب بی پایه و اساسی رو منتشر می کنن و ستون های وبلاگشون پر است از عکس های بازیگرا برای تبلیغات! این ساتا زردن.. و گرنه سایت هایی بازاریابی و غیره مشکلی ندارند.
به هر حال نظر من این بود که بلاگ سیستم خوبیه، هر چند میهن بلاگ هم می تونه هر موضوعی رو پشتیبانی کنه این وسط بحث امکانات پیش میاد که من فکر می کنم حتی به صورت رایگان بلاگ امنیت، و سرعت باورنکردنی و غیر قابل مقایسه ای داره.. سرعت لود بلاگ هایی که در این سرویسن خیلی کم به ده ثانیه می رسه..(با اینترنت 128 و دایل اپ) امتحان کنید. همینطور امکانات دیگه ای که داره و سرویس های دیگه ندارند.

mohammad_r03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
215
سلام
راستش من با همه ی سیستم های وبلاگ دهیکار نکردم از جمله (وبلاگ بیان) اما با چند تای که کار کردم رزبلاگ رو بهترین میدونم از هر نظر از نظر امنیت و فراوانی قالب سرعت خوب و ......

deriksaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام جناب
historian
من هم منظورم همینه که سرویسها نباید آزادی وبلاگها را محدود کنند.و لطفا آدرس سرویسی را که معرفی کردید را نیز قرار دهید تا دوستانی که میخواهند دست به انتخاب بزنند دسترسی راحتی داشته باشند.با سپاس از شما

historian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
کاملا درست می فرمایید..
Blog.ir سرویس وبلاگ شرکت دانش بنیان و قدیمی (در حدود ده سال) بیان هست. سرویس آپلود خودش رو هم داره .. اگر دوستان سوالی پیرامون این سرویس داشتن پ.خ کنن!

m-k

Registered User
لایک‌ها
95
من از خدمات سرویس های مختلفی استفاده کردم ولی به نظر من رزبلاگ در مواردی بهتر اومد...
نوع برخورد پشتیبانی رزبلاگ هم به نظرم خوب بود...
اگه میخوای آزادی داشته باشی هاست بگیری بهتره ولی اگه دوام مد نظرته همون وبلاگ موندگارتره...

amirhossein2015

Registered User
لایک‌ها
403
ایندکس شدن مطالب در سرویس وبلاگ بیان چطور است؟

سرعت و قدرتش خوبه؟

feri792

Registered User
لایک‌ها
41
بدون شک، با قاطعیت می گویم Blog.ir بلاگ بیان بهترین سیستم وبلاگ می باشد.

feri792

Registered User
لایک‌ها
41
ایندکس شدن مطالب در سرویس وبلاگ بیان چطور است؟

سرعت و قدرتش خوبه؟
بله. کاملا عالی. تقریبا هر ساعت چندین بار ربات های گوگل می آیند و به سایت سر می زنند و مطالب را ایندکس می کنند. از نظر سئو و ایندکس عالیییییییییی. این هم عکس:
upload_2014-8-24_13-38-21.png
همین الان که دارم این جمله رو می نویسم، 1 ساعت و نیم پیش، ربات گوگل آمده و سر زده.
و ضمنا یک چیز عجیب بگم:
شما برید لطفا وبلاگ irhowto.blog.ir رو بببینید، این وبلاگ بنده است. من این وبلاگ رو تقریبا 38 ساعت پیش ایجاد کردم! و تقریبا 2 روز هم از ایجاد این وبلاگ نگذشته!!! اما بدون استفاده از ماهان سورف و سایت های مشابه، دیروز در 24 ساعت 40 بازدید و در 14 ساعت که 2 شهریور شده، 63 بازدید داشته...!
و 5 ورودی گوگل!
upload_2014-8-24_13-45-20.png
آن هم فقط با کلا 8 مطلب که همگی در 1 شهریور نوشته شده اند! (که البته همگی اختصاصی هستند و هر کدام 10 کلمه کلیدی دارند) تعجب آور نیست؟!
upload_2014-8-24_13-46-23.png
اصلا نباید رزبلاگ و ... را با بیان کرد. دیروز ساعت 7 شب برام سوال پیش اومد، شماره 4 رقمی شونو گرفتم آقاهه همون لحظه تلفونو برداشت و کامل و جامع و مفید به سوالم پاسخ داد.
بهترین سرویس وبلاگ از نظر من...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا