برگزیده های پرشین تولز

گوشي k750 از نوع سريال چنج نخريد

root

Registered User
لایک‌ها
2
گوشي k750 از نوع سريال چنج نخريد .
بعد از روزها جستجو در اينترنت به اين نتيجه رسيدم كه برم و يه sony erricson K750i بخرم . ولي متاسفانه هيچ جا نگفته بودند كه از نوع serial change شده اش ( يا همون قاچاق ) نخريد .
بلي حتي وقتي هم كه مي خريدم كد *#06#‌رو زدم و فروشنده خيلي راحت مخ ما رو زد كه اين كد الكي هست و گوشيت درسته و داره كار مي كنه .
خلاصه تا اين شد كه نرم افزار گوشي رو از سايت sony erricson ‌بروز كردم . و رجيسترش پريد . بردم به فروشنده پس بدم پس نگرفت . رفتم 124 ‌شكايت كنم گفت نيازي به شكايت نيست كل بازار داره اين گوشي ها رو مي فروشه و مشكلي هم نيست ببر گارانتي .
بردم گارانتي بعد از يك هفته و زنگ زدن هاي مداوم بهم گفت بلي گوشي شما درست شده 45هزار تومن بياريد و گوشيتون رو بگيريد . ( به دروغ گفت نمي دونم چيپت نيم سوز شده ... آخه يكي نيست بگه آخه حيوون اين يه ريزه
گوشي چي هست كه تازه يكي از چيپ هاش نيمسوز هم بشه كه حالا تو بخواي عوضش كني . بهانه اش هم اينه كه نرم افزار گوشي رو آپديت كردي زدي سخت افزارش رو نيمسوز كردي . ) .
زنگ زدم به كميته مخابرات براي شكايت گفته دو هفته ديگه بيا چون تا اون موقع كميته تشكيل نمي شه .
خلاصه قوز بالاقوز .
آقايي كه داري گوشي مي خري جان بچت مواظب باش سريال چنج نباشه . چون اگه باشه به درد منم گرفتار مي شي .
كسي اگه تونست راهنمايي كنه . بگه كه من چي كار كنم ... هنوز هم نرفتم گوشيم رو از گارانتي بگيرم بعد از عاشورا مي رم ببينم مي تونم كاري كنم يا نه ....

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
گوشي k750 از نوع سريال چنج نخريد .
بعد از روزها جستجو در اينترنت به اين نتيجه رسيدم كه برم و يه sony erricson K750i بخرم . ولي متاسفانه هيچ جا نگفته بودند كه از نوع serial change شده اش ( يا همون قاچاق ) نخريد .
بلي حتي وقتي هم كه مي خريدم كد *#06#‌رو زدم و فروشنده خيلي راحت مخ ما رو زد كه اين كد الكي هست و گوشيت درسته و داره كار مي كنه .
خلاصه تا اين شد كه نرم افزار گوشي رو از سايت sony erricson ‌بروز كردم . و رجيسترش پريد . بردم به فروشنده پس بدم پس نگرفت . رفتم 124 ‌شكايت كنم گفت نيازي به شكايت نيست كل بازار داره اين گوشي ها رو مي فروشه و مشكلي هم نيست ببر گارانتي .
بردم گارانتي بعد از يك هفته و زنگ زدن هاي مداوم بهم گفت بلي گوشي شما درست شده 45هزار تومن بياريد و گوشيتون رو بگيريد . ( به دروغ گفت نمي دونم چيپت نيم سوز شده ... آخه يكي نيست بگه آخه حيوون اين يه ريزه
گوشي چي هست كه تازه يكي از چيپ هاش نيمسوز هم بشه كه حالا تو بخواي عوضش كني . بهانه اش هم اينه كه نرم افزار گوشي رو آپديت كردي زدي سخت افزارش رو نيمسوز كردي . ) .
زنگ زدم به كميته مخابرات براي شكايت گفته دو هفته ديگه بيا چون تا اون موقع كميته تشكيل نمي شه .
خلاصه قوز بالاقوز .
آقايي كه داري گوشي مي خري جان بچت مواظب باش سريال چنج نباشه . چون اگه باشه به درد منم گرفتار مي شي .
كسي اگه تونست راهنمايي كنه . بگه كه من چي كار كنم ... هنوز هم نرفتم گوشيم رو از گارانتي بگيرم بعد از عاشورا مي رم ببينم مي تونم كاري كنم يا نه ....
مشکلت با 10 تومن هزینه فلش حل میشد

نباید میبردی واسه گارانتی

SE_w810

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا موبایلت درست کار می کنه؟
کد IMEI چی بهش دادن؟

korosh bozorg

Registered User
لایک‌ها
7
تنها راه گویا بروز نکردن نرم افزار گوشی هست!

ali_power42

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اول گوشیتو بگیر و بهانه بیار که میخوام ببینم درست شده یا نه ( قبل از اینکه پول بدی)
بعد 10 تومن بذار رو میزش و زود بیا بیرون و پشت سرت رو هم نگاه نکن
خیلی بی انصافیه چون موقع خرید کلی پول گارانتی از ادم میگیرن بعد گوشی تقلبی میدن به ادم و این یعنی دزدی در روز روشن
اخه همه ملت که تو سایتهای موبایل عضو نیستن که بدوونن قضیه از چه قراره
اصلا دولت خودش نباید بذاره این گارانتیهای غیر مجاز فعالیت کنن
در ضمن پای اون فروشنده رو هم بکش وسط
همشونو تهدید کن و بگو شکایت میکنم چون اگه بخوای کوتاه بیای 40 تومنو ازت میگیرن
بهشون هم بگو که بیرون این کار رو با 8-10 تومن انجام میدن و بگو من مهندس الکترونیک هستم و میدونم که با update کردن اسیبی به سخت افزار گوشی نمیرسه
تازه بهشون هم بگو که شرکت شما چرا بدون اجازه از دولت از همون اول گوشیو دستکاری کرده و چرا گوشی قاچاق رو رجیستر میکنه
حالا اینا به جهنم چرا گوشی دستکاری شده رو به عنوان نو به مردم میفروشه
بگو بخاطر دستکاری شما بوده که الان به قول خودتون چیپش سوخته
بگو شرکت sony ericsson که یکی از بهترینهای دنیاست هیچ وقت نمیاد یه امکاناتی مثل update service روی سایتش قرار بده که بعد از update چیپ گوشی بسوزه چون اینطوری اعتبارش زیر سوال میره
بگو خیلی از دوستام update کردن و هیچ مشکلی هم پیش نیومده پس حتما شما گوشی خراب رو جای نو به من فروختین
راستی اینو بگم که این روش یعنی دادو بی داد کردن و زیر بار نرفتن قبلا جواب داده و شما هم همین کارو بکن( قبلا یکی از بچه ها تو سایت نوشته بود که این کار رو کرده و موفق هم شده)

root

Registered User
لایک‌ها
2
علي پاور : مرصي از راهنماييت . آره ظارهرا بهترين راه همينه ... چهارشنبه بايد برم گارانتي ببينم مي شه اينكاررو كرد يا نه .
SEw810 : بابا من هنوز گوشي رو از گارانتي پس نگرفتم .
كوروش بزرگ : منم چندان علاقمند به بروزكردن نبودم ولي Record sound و IR گوشي از كار افتاده بود ماهم تحريك شديم كه بروز كنيم ...

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
root عزیز، علی آقا بهترین راه حل ممکن رو گفتن.
این ها هیچ کار خاصی انجام ندادن
فقط imei گوشی رو عوض کردن.
این کار توسط همون دستگهی که باهش فلش می کنن گوشیرو انجام می شه
ولی فوق العاده آسون تره
طرف که اینکاره بود می گفت ظرف 2 دقیقه می شه imei رو عوض کرد!

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
یک سوال ....گوشی رو که سریال تقلبی داره میشه با فریمور های جدید فلش کرد؟ اگر میشه مشکلی واسش پیش نمیاد؟

web_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
الان توی بازار تقریبا همه سونی اریکسونا سریال چنج هستند ، بهتره دست به ترکیب گوشی نزنی !

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
منم تقريبا يه همچين كاري كردم كه اين بلا سرم اومد ديگه !

یعنی موقع آپدیت کردن هیچ مشکلی بوجود نیومد؟
بعد که آپدیت تموم شد، نوشتید که "رجیسترش پرید" ؛ یعنی گوشی بدون مشکل آپدیت شده بود و کار می کرد فقط نمی شد باهش تماس گرفت ؟
چک کردین ببینین imei ش چیه بعد از آپدیت؟
73.gif

SE_w810

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
علي پاور : مرصي از راهنماييت . آره ظارهرا بهترين راه همينه ... چهارشنبه بايد برم گارانتي ببينم مي شه اينكاررو كرد يا نه .
SEw810 : بابا من هنوز گوشي رو از گارانتي پس نگرفتم .
كوروش بزرگ : منم چندان علاقمند به بروزكردن نبودم ولي Record sound و IR گوشي از كار افتاده بود ماهم تحريك شديم كه بروز كنيم ...

بسیار بعیده که با آپدیت نرم افزار یه صدمه فیزیکی به قطعات موبایل بخوره. همون جور که بچه ها نوشتن بهشون
حالی کن که می دونی قضیه چیه . 10 تومن هم زیادیشونه

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
من نفهمیدم آپدیت کردن آنلاین با فلش کردن گوشی فرق داره یا نداره یکی توضیح بده...

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
من قبلا ها فکر میکردم فلش به صورت آفلاین هم انجام میشه

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
ببینم بچه ها خودمون نمیتونیم سریال رو چنج کنیم؟ فکر کنم یه جا توی سلیت topsonyدیدم
اگه اپدیت کنیم از سایت ..بعد که سریال رو چنج میکنن باز به فریم ور قبلی برمیگرده؟ یا فریم ور جدید با imei چنج شده داریم؟؟؟؟
یا هیحکدوم :D باید اخرین ورژن فریم ور رو به یارو داد که باهاش گوشی رو فلاش کنه همراهش imei رو هم چنج کنه :wacko:

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
ببینم بچه ها خودمون نمیتونیم سریال رو چنج کنیم؟ فکر کنم یه جا توی سلیت topsonyدیدم
اگه اپدیت کنیم از سایت ..بعد که سریال رو چنج میکنن باز به فریم ور قبلی برمیگرده؟ یا فریم ور جدید با imei چنج شده داریم؟؟؟؟
یا هیحکدوم :D باید اخرین ورژن فریم ور رو به یارو داد که باهاش گوشی رو فلاش کنه همراهش imei رو هم چنج کنه :wacko:

عوض کردن imei سونی اریکسون ها فقط با باکس امکان پذیره ظاهراً ، و ارتباطی هم به فرم ور گوشی نداره:cool: یعنی کلاً دوتا پروسه ی جدان آپدیت فرم ور و عوض کردن imei ! ولی جفتشون با یه دستگاه انجام می گیره!

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
اگر با خودت چند نفر رو هم ببری بهتره.برای نمایش قدرت.

جواب میده اساسی.

r10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هرکی کا 750 جدیدا رو میخره ضرر میکنه چون تقلبی هستش دبیلو 700 خیلی بهتره تا این کا750 تقلبی

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
منم تقريبا يه همچين كاري كردم كه اين بلا سرم اومد ديگه !

منظور من آپدیت نیست که آنلاین وصل کنی منظورم فلش باکس هست آخه من یک بار گوشیمو دادم فلش کردن فریمور گوشی عوض شده بود....سوال من اینه که دقیقا وقتی گوشی که پس از آپدیت این بلا سرش میاد چیکارش میکنن که دوباره درست میشه؟....اصلا فرق فلش کردن با آپدیت کردن چیه؟

بالا