برگزیده های پرشین تولز

پسرهای ترشیده که دنبال زن می گردن

RAHVAR

Registered User
لایک‌ها
453
توصیه های کاربردی،مخصوصه پسر هایی که زن گیرشون نمییاد:
نکته :این مورد را همه پسر ها بخونند چون شاملِ همه میشه.
1.اولین دختری که به تورتون خورد ازش شماره بگیرند (ولی چون در این کار استعداد ندارید بهتره دور اینکار را خط ِ قرمز بکشید)
2.اگه خواستید دختری را زیره نظر بگیرید (که بیخود کردی) باید زیر چشمی طوری که متوجه شما نشه زیره نظرش بگیری...
نکته:چون در این کار هم مثل مورد (1) ..... ندارید ، بهتره عینک بزنید.
3.اگه دختری را دیدید که تنها نشسته سر صحبت را باهاش باز کنید
و به مورد (1) مراجعه کنید .
نکته: قبلش دورو بر تان را یه نگاهی بندازید چون ممکنه یه دفعه ای یه دست از عقب اون گردنِ نسبتاَ نحیفتان را بچلاند.
4.به هر دختری که رسیدید سلام کنید و خود را بچه مثبت نشون بدید
ولی مواظب بعضی لنگه کفش ها باشید.
5.اگه خواستگاری هر دختری رفتید و جواب رد شنیدید نااُمید نشوید خواستگاری یکی دیگه بروید گرچه بازم جوابِ رد می شنوید.( پسر بايد پورو باشه)
6.اگه یه دختری را خیلی دوست دارید ولی به شما محل نمی ده، با یه دختره دیگه بیرون برید طوری که اون شما را ببینه .
نکته:که در این صورت نه تنها به شما دیگه محل نمی ده ،تا کفش هم نثارتان می کنه.
7.تا می توانید سن ازدواج را ببرید بالا چون دخترها،دختر ِنارنج و ترنج اند که ازآفتاب و سایه می رنجند.
اگرچه ریسکش خیلی بالا است, ممکن دیگه کسی بهتون دختر نده،
چون ترشی هم تاریخ انقضا داره,تا یه حدی می توان تحملش کرد.
نکته:در صورت موفق نشدن در این مورد یه ظرف حتماً آماده کنید.
حتماً میپرسی برای چی؟ خوب دیگه، برای ترشی.(ادم كه انقد خرفت نميشه)
8.اینقدر سرِ کوچه و خیابون ها کیشیک نکشید,که شاید شتر بخت رد بشه و شما بهش التماس کنید که شاید در خونه شما هم بخوابه .
نکته:ممکنه شتر بخت را با شتر ؟ اشتباه بگیرید واونم بخوابه و دیگه بلند نشه.که در این صورت(فاتحه مع صلوات)...
9.اگه دانشجو(یا سرباز) هستید,از خوردن غذاهای اونجا جداً خود داری کنید چون همون یه ذره همت را هم اَزِتون میگیره.به جاش موز معجون بخوريد
اين مورد مخصوص امير حجواني
10.اگه قیافه نداری،اشکال نداره عوضش ماشین داری ...
چی؟!!ماشین نداری... اشکال نداره عوضش خونه داری...
بازم چی؟!! خونه هم نداری...خوب مشکلی نیست چون کار ،را که داری بعداً هم؛میشه خونه و ماشین خرید.
وای نگو که کار هم نداری!!! ترشی هم که اُفتادی، پس بهتره بری یه جایی خودت را گمو گور کُنی.
11.یه توصیه : اگه قیافه نداری؛ نری... ابروهات را برداری،صورتت را تیغ بزنی، یکمی از لوازم آرایشی مامان جونت کش بری، همین جوری خوبی (فقط یکمی سرو وعظت را درست کن).
12.اگه از دوست دختر و هم دانشجویی به جایی نرسیدی چاره ای نداری جزء این که، بری سراغ همون دخترها فامیل...
13.اگه از قبل سابقه ات خراب نباشد کارت زیاد هم مشکل نیست، ولی... شما که تو 7 آسمون یه ستاره هم ندارید کارتون خیلی مشکله اما من کُمکتان میکنم :
تنها لطفی که میتونم بکنم اینه که هُلتون بدم، که در این صورت هم ممکنه از چاه در بیاند و بی یُفتید تو دره (خوب عوضش از دست یکی از سیریش ها راحت می شیم).
14.اگه از هیچ کدوم از این ها به نتیجه نرسیدی حتماً مشکل از خودت است بهتره بری پیشه یه روانپزشک اگه اون گفت مشکلی نداری!!! آخه... پس بد شانس هستی، برو خودت را دخیل کن به یکی از این امازاده ها شاید حاجت بگیری(دیگه باقیش با خداست و ما هم دیگه دخالت نمی کنیم).

مینا روانی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بلی
پست جالبی بود.

این پسرهای احمق(و بیشعور) همش فکر میکنن که فقط دخترا می ترشن.
من که عمرا حاضر نمیشم خدمات به شوهرم بدم! و با اینکار مانع پیشرفت خودم بشم.

Borat

Registered User
لایک‌ها
31
بلی
پست جالبی بود.

این پسرهای احمق(و بیشعور) همش فکر میکنن که فقط دخترا می ترشن.
من که عمرا حاضر نمیشم خدمات به شوهرم بدم! و با اینکار مانع پیشرفت خودم بشم.

آره جونم ... دخترا مي ترشن ! چون همه جاي دنيا مي بيني كه حتي حاضرن يه دختر 10 ساله رو به پيرمرد 90 ساله بدن تا نترشه ه ه ه !:lol: :lol: :lol: :cheff:

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
فکر کنم بخاطر همین یکم روانی شدی... البته روانی شدن بهتر از ترشیدنه !

مینا روانی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر کنم بخاطر همین یکم روانی شدی... البته روانی شدن بهتر از ترشیدنه !
جناب یانی دوست!
من فوق لسانس برق از داشگاه امیرکبیر هستم.

فکر کنم هوشم از 75% پسرهای بی هوش و دیپلم اینجا بالاتر باشه درسته ؟

حالا ما که ترشیدیم شما چی که 4 روز دیگه باید خرج زن و بچه ات رو به سختی بدی؟ کار داری؟ سربازی رفتی؟ تحصیلات داری؟ پول داری؟ یا فقط بلدی توی فروم پست بدی؟

اگه مردی به اینه عمرا نمیخوام مرد باشم!

hassanzamani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام متن جالبی بود ولی دوستان انگار خیلی جدی گرفتن . نه دوستان عزیز همه ما انسانها وقتی عاشق کسی بشیم براش خیلی کارها میکنیم نه تنها خدمات میدیم بلکه جون هم میدیم ولی همه اینها طنز هستند و برای همه آرزوی موفقیت و خوشبختی دارم

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جناب یانی دوست!

حالا ما که ترشیدیم شما چی که 4 روز دیگه باید خرج زن و بچه ات رو به سختی بدی؟ کار داری؟ سربازی رفتی؟ تحصیلات داری؟ پول داری؟ یا فقط بلدی توی فروم پست بدی؟

اگه مردی به اینه عمرا نمیخوام مرد باشم!

اوقات فراغتت رو میایی اینجا مهندس؟

ARTA_ADOBE CO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وای.........................
خاک تو سر این مملکت که تحصیل کردش مثل یک دختر 16 ساله فکر میکنه...

تاسف
تاسف
تاسف
و باز هم...

مینا روانی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خاک تو سر این مملکت که تحصیل کردش مثل یک دختر 16 ساله فکر میکنه...

تاسف
تاسف
تاسف
و باز هم...
خاک توی سر مملکتی که کاربراش کلی پول پهنای باند میدن که محدودیت سرعت اینترنت رو بردارن ولی به نتیجه نمیرسن. با این همه باز هم خودشون رو ضایع میکنن و به کارشون ادامه میدن.

تاسف
تاسف
تاسف
و باز هم...

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1
جناب یانی دوست!

گاهی وقتها یک آدم بیسواد! یک شبه راهی رو که تو 100 سال هم نمیتونی بری رو میره و ... ;)

دیگه دوره این که فقط مرد بره کار کنه یک نفر دیگه مفتی بخوره گذشت!:D
خوشبختانه من که از این بابتها مشکلی ندارم ولی چند سال دیگه که تعداد تحصیلکرده های دخترا رفت بالا و مجبور شدین با یه پسر دیپلمه یا ... ازدواج کنین بهتون میگم!;) حالا فعلا دلتون خوش باشه که در صد قبولی دانشگاتون بیشتره!:cool:

مینا روانی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوشبختانه من که از این بابتها مشکلی ندارم ولی چند سال دیگه که تعداد تحصیلکرده های دخترا رفت بالا و مجبور شدین با یه پسر دیپلمه یا ... ازدواج کنین بهتون میگم!

این مهم نیست که ما مجبور بشیم با پسر دیپلمه ازدواج کنیم .
مهم اینه که مرد غیرت داشته باشه و زنی نگیره که 4کلاس بیشتر از خودش سواد داره!

شما به عنوان یک پسر چه احساسی پیدا میکنید اگه زن آینده تون از شما سوادش بالاتر باشه ؟ یا اینکه زنتون خرجتون رو بده ؟

مینا روانی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میگن حضرت علی گفته که مرد باید از نظر علم و پول و قد و... نسبت به زن برتری داشته باشه. اونوقت شما افتخار میکنید که پسر دیپلم با دختر لیسانس ازدواج کنه؟

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1

شما به عنوان یک پسر چه احساسی پیدا میکنید اگه زن آینده تون از شما سوادش بالاتر باشه ؟ یا اینکه زنتون خرجتون رو بده ؟

خب من که نگفتم که الان اینجوری هست که . میگم همینطور پیش بره در آینده اینطور میشه مثلا 10 سال دیگه;)
همین الان که درصد قبولی دخترا تقریبا 65 % هست تو مثلا رشتها هاس پزشکی بالا تر هم هست;)

من خیلی ها رو میشناسم کارشناسی ارشد هست پسره ولی خانومش دکتر هست و هیچ مشکلی هم ندارن:rolleyes:

به هر حال بر فرض اینکه اینطور بشه ( که اگه همینطور پیش بره میشه! ) خب میگی چه کار کنن؟! وقتی کمبود پسر تحصلکرده ( یا بهتر بگم با تحصیلات بالاتر ) داشته باشیم پس کسی ازدواج نمیکنه یعنی؟!!!!

اتفاقا برای ( هم پسر و دختر بیسواد ) خیلی راحت تره که با یک آدم تحصیلکرده ازدواج کنه ولی برای یک آدم تحصیلکرده خیلی سخته طرف بیسواد باشه ( مخصوصا برا دخترا سخت تره ;) )
حالا شما به عنوان یک دختر چه احساسی پیدا میکنید؟!:cool:

z.meshk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

بابا مهندس !!! چرا بنزین تموم شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

مینا روانی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا مهندس !!! چرا بنزین تموم شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
عجیبه چقدر رفتار بعضی پسرها با مهندسها عجیب غریبه!!
هی میگین "مهندس!"

مهندس ندیدین ؟

به خاطر همین شماها من 3ماه پیش از کارم اخراج شدم! چرا ؟ چون پسر نبودم!!!

خاک توی سر مردم بی فرهنگ ایران که جنسیت مرد را در کار بیرون به مونث ترجیح میدن!! یا حقوق زن رو اندازه ی مرد نمیدن!

البته خواهران گرامی نیز با این مدهای عجیب غریب کاسه ی داغتر از آش شده اند

ARTA_ADOBE CO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خاک توی سر مملکتی که کاربراش کلی پول پهنای باند میدن که محدودیت سرعت اینترنت رو بردارن ولی به نتیجه نمیرسن. با این همه باز هم خودشون رو ضایع میکنن و به کارشون ادامه میدن.

تاسف
تاسف
تاسف
و باز هم...

اوخ اوخ !
فکر کردم فقط تو زندگی مشترک مشکل شاید پیدا کنی...

اینو فهمیدم که میخوای بجنگی مثل یه خروس جنگی ، برات مهم نیست موضوع چی باشه و چی میگی. موضوع سر طرز فکر شما در مورد شریک زندیگیته بعد بحث رو میکشی به امضای من!

مجری اصلی طرح سرعت بیشتر،پیشرفت بیشتر منم و به این افتخار میکنم که الان 4 ماه از افتتاح سایت میگذره و پا بر جاییم...
میدونی چیه خیلی شعور میخواد تا اینجور حرکت ها رو درک کنی!
من خودم در حال حاضر از dial-up استفاده میکنم ولی اومدم همیچین سایتی رو زدم و یک حرکت خود جوش راه انداختم تا با مردمی که کاری میتونن بکنن و نمیکنن فرق کنم...
درضمن من پولی بابت WB نمیدم چون یه آدمی مثل خودم پیدا کردم که اتفاقا هاستینگ داشت میتونی تو فوتر سایت اسمش رو ببینی!

مبارز خسته نمیشه !

در مورد این موضوع خیلی علاقه مند به گفتگو هستی میتونی تاپیک بزنی تا بحث کنیم.

من مطمئنا جای دادش کوچیکتم ولی یادت باشه نزار تحصیلات باعث این بشه که منیت داشته باشی...من کوچیک شما هستم...

زندگی مشترک چیزی جز از خود گذشتگی نیست اگه هر دو طرف جفت در رفاه کامل باشند خیلی کم پیش میاد زندگی پایدار و بی نقصی حداقل از بابت عاطفه‌ای داشته باشند

ARTA_ADOBE CO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میگن حضرت علی گفته که مرد باید از نظر علم و پول و قد و... نسبت به زن برتری داشته باشه. اونوقت شما افتخار میکنید که پسر دیپلم با دختر لیسانس ازدواج کنه؟

از این وصله ها به مرد عدالت نچسبون لطفا...
اگه جایی شنیدی فراموشش کن !
اگه خوندی لطفا بگو از کدوم کتاب ؟

حاضرم قصم بخورم عشق رو لمس نکردی...(نمیخواد به این پست جواب بدی)

بالا