برگزیده های پرشین تولز

مشکل در لود کردن فایل لیسانس

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
سلام

من کدهام را با zend انکود کردم و از فایل لیسانس هم برای تهیه لیسانس استفاده کردم ولی مشکلی که وجود دارد این هست :

اگر گزینه restrict را انتخاب کنم دوراه برای اجرا اسکریپت وجود دارد
یک گذاشتن فایل لیسانس در ادرسی که در php.ini برای فایل های لیسانس تعریف شده که این کار به دلیل عدم دسترسی به php.ini و سرور در هاستینگ ها تقریبا سخت و انعطاف پذیری کمی داره ...

دوم استفاده از api مخصوص لیسانس که فایل لیسانس را برای هر request باید لود کنید.
حالا من از api استفاده کردم دقیقا به همون صورتیکه در user guide گفته شده (البته دو خط دستور بیشتر نیست که احتمالا بگیم من اشتباه کردم) ولی !!!!! بگیر نگیر داره :blink: :wacko:

عجیبه نه ؟؟ یکبار صفحه را ریفرش میکنم لیسانس لود میشه و اسکریپت اجرا میشه !!! یکبار صفحه را ریفرش میکنم لیسانس لود نمیشه !! حتی داخل while گذاشتم !! یعنی ممکنه 10 ثانیه طول بکشه و try کنه و همون دوتا دستور لود کردن بارها تکرار بشه و لیسانس لود نمیشه !!! تا اینکه بعد از کلی try که 10 ثانیه خیلیه !! لود میشه !!!

تا حالا کسی با لیسانس فایل های zend کار کرده ؟؟

پ.ن: کم کم دارم نا امید میشم ازش :(

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
کرک شده هستش و بنظرم خیلی عالی برای تهیه لیسانس برای نرم افزارهایی که مینویسید هستش :)

hba

کاربر فعال صفحات داینامیک
کاربر فعال
لایک‌ها
1
ببین لوکال رو بی خیال فایل رو روی هاستی که Zend داره بریز ونجا تست کن ببین مشکل داره باز

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
من رو لوکال مشکلی ندارم ! دقیقا روی هاستی که زند داره مشکل دارم :)
سرور آپدیت هست بنظرم مشکل باید یک نکته خاص باشه :)

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
من رو لوکال مشکلی ندارم ! دقیقا روی هاستی که زند داره مشکل دارم :)
سرور آپدیت هست بنظرم مشکل باید یک نکته خاص باشه :)
خارج از موضوع :
میشه بگی زند با کرک رو از کجا گرفتی ؟ اگر دانلود کردی آدرس میدی ؟ اگر اینجا مشکل داره لطفا پی ام کن
ممنون :)

من بهش نیاز دارم ولی گیر نمیارم :(

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
کرک شده هستش و بنظرم خیلی عالی برای تهیه لیسانس برای نرم افزارهایی که مینویسید هستش :)

عالی که چه عرض کنم آخرشه :lol:
هر وقت که میخوام برم دنبال لاینسس گذاری یه مشکلی پیش میاد یا سفارشی رو میشه یکی از دوستان هست که برای اینکار کمکم میکنه(اون رو کدهام لاینسس میزاره
انشالله باید برم دنبالش یه مقدار درموردش اطلاعات جامع و کامل پیدا کنم
واقعا برای ما که توی ایران هستیم خیلی لازمه چرا که مشتریان قدرت پرداخت هزینه های زیاد سفارشات رو ندارند به همبن جهت راحت میشه با این امکان کلی شرایط مناسب برای خودمون ایجاد کنیم
مثلا محدویت یکساله . . .یا کد کردن سیستم و . . .

توی این سایت های وارز فکر میکنم لینک دانلودش باشه;)

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
من باهاش مشکل لیسانس نداشتم خیلی سریع میتوانی لیسانس جدید برای مشتری جدید درست کنی ولی همین گیری که روی سرور برام بوجود امد اذیتم کردش :( داخل فایل لیسانس هر پارامتری که بخوای میتونی تعیین کنی مثلا دامین خاصی که فقط روی اون دامین کار کنه ! یا سرور خاصی که اسکریپت فقط روی همون سرور کار کنه و دیگه کپی نشه !

یعنی اگر فایل لیسانس را بتونی مستقیم بزاری داخل دایرکتوری که برای فایل های لیسانس تعیین شده دیگه مشکلی نیست عالی کار میکنه :) من امدم از api استفاده کنم چون به اون دایرکتوری و php.ini دسترسی نداشتم که مشکل اینجوری پیش امد

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
این zend رو میتونه کسی برام پی ام کنه؟ با کرک و ایناش؟
www_MyEmoticons_com__smokelots.gif
www_MyEmoticons_com__smokelots.gif

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
آقا من Zend Gu.. رو دانلود کردم به همراه فایل کرک مشکلی شما داری من ندارم !!!
شما از کدوم کرک استفاده میکنی؟

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
آقا من Zend Gu.. رو دانلود کردم به همراه فایل کرک مشکلی شما داری من ندارم !!!
شما از کدوم کرک استفاده میکنی؟
از کجا اوردیش؟ خریدی یا از تورنتی جایی دانلود کردی؟

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
مشکل من Zend نیستش ! من الان Safe Gaurd 4 را دارم کرک شده مشکلی نداره ! انکود میکنه و کار میکنه من سئوالم در مورد فایل های لیسانس هستش که با این برنامه می توانید تولید کنید.

shahkey

Registered User
لایک‌ها
5
خود zend فروم نداره؟
برو اونجا بپرس شاید جواب گرفتی.
من تاحالا با zend و اینجور چیزا کار نکردم.

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
مشکل اینه که میگم شما کدوم مشتری هستی چرا نمیری ساپورت بگیری :(
توی فورمشون این مدل سئوال را جواب نمیدن مثلا میگن چجوری از api استفاده کن ولی مشکلی اگه هست و درست کار نمیکنه باید با ساپورت تماس بگیری :)

بنظرم باید هنوز چیز رایجی نباشه :) چون توی اینترنت هرچی گشتم صرفا دوتا دستور api هستش و مطلب دیگه ای نبود

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
مشکل من Zend نیستش ! من الان Safe Gaurd 4 را دارم کرک شده مشکلی نداره ! انکود میکنه و کار میکنه من سئوالم در مورد فایل های لیسانس هستش که با این برنامه می توانید تولید کنید.

من هم از زند محصول شرکت زند همون Safe Ge... بود که الان دارم بدون مشکل ازش استفاده میکنم؟!
نمیدونم شاید اشتباه میکنم:blink:

بالا