برگزیده های پرشین تولز

مورد با LOCK Code و حذف آن

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
سلام دوستان عزیز
در اینجا می خواستم در مورد حذف LOCK CODE ها در انواع گوشی ها صحبت کنم حذف رمز ها بعد از فراموش کردن یکی از اون مواردی هستش که همه کم و بیش باهاش درگیر هستن .
خب

اول یه مشکلی که من داشتم بگم
من گوشیم 6600 ( قول می دم عوضش کنم ) ولی رمزی بهش دادم که فراموشش کردم خواستم یه سیم کارت دیگه ای بهش بندازم که ازم کد رو می خواد با سیم خودم هم نمی تونم کد رو حذفش کنم !!
چطوری میتونم این کد رو حذف یا تغییرش بدم لطفا کمکم کنید . برگردوندن به تنظیمات کارخانه هم این کد رو می خواد .
می دونم یه سری کلیدهایی هستش که وقتی با هم بگیرش گوشی ریست میشه اما نمی دونم کدوم یکیشونن
اگه کمک کنید ممنون می شم .
ممنونم

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
یاران را چه شد ؟

دکمه سبز+ستاره و قلم رو بگیر بعد روشن کن به عبارتی دکمه های answer+pen +*
اگه درست انجام بدی میره توی محیط فرمت باید صبر کنی تا تموم بشه ..راستی قبلش از کانتاکت ها و اس ام اس هات بک اپ بگیر ..شارژ هم داشته باشی;)
موفق باشی
یا حق

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
دکمه سبز+ستاره و قلم رو بگیر بعد روشن کن به عبارتی دکمه های answer+pen +*
اگه درست انجام بدی میره توی محیط فرمت باید صبر کنی تا تموم بشه ..راستی قبلش از کانتاکت ها و اس ام اس هات بک اپ بگیر ..شارژ هم داشته باشی;)
موفق باشی
یا حق

دوست من کلید هایی که گفتی دیروز بچه ها به من * + کلید سبز + کلید 3 را گفته بودن که نتونستم انجام بدم
این رو نتونستم بردم پیش یکی از بچه ها این کار رو کرد ولی باز هم درست نشد
فکر کنم بایستی یه برنامه نصب کنم
کسی از اون برنامه ها سرغ داره نه فقط برای Nokia 6600 بلکه اگه باشه برای گوشی ها دیگه مثلا MOTO و سونی اریکسون و سامسونگ همچین برنامه هایی هست یا نه ؟

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
دوستان عزیز

یکی از بچه ها نوکیا 6610i داره اونم کدش رو فراموش کرده در مورد اون هم راهنمایی کنید ممنون میشم ( درسته گوشی ... هستش ولی چه کار میشه کرد !)

ocarina3

Guest
لایک‌ها
0
من هم یه 6630 داشتم تو کدش گیر کرده بودم
دست آخر یه بنده خدایی یه برنامه معرفی کرد که نصب میکردی کد گوشیتو پیدا میکرد... 100% هم کار میکرد
الان دارم دنبالش میگردم ... اما پیداش نمیکنم!

بالا