برگزیده های پرشین تولز

مخفی بودن فولدر در سی دی

Gharibeh_M

Registered User
لایک‌ها
8
چه جوری می شود فایلهایی که مخفی هستند را نمایش داد هر راهی رفتم نشد..... folder option منظورم نیست با این راه نمی شود...البته این فایلها روی سیدی وجود دارد ولی نمی شود انان را دید...:wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
اگر منظور شما را درست متوجه شده باشم .

folder Option دو قسمت دارد

يكي كه فايل هاي hidden را نمايش مي دهد
يك گزينه هم هست براي Hide Protected operating system Files كه در حالت عادي فعال است . مي توانيد تيك را برداريد و OK كنيد . با اين كار فايلهاي سيستمي كه در حالت عادي نمايش داده نمي شوند ؛ ديده خواهند شد .

اگر جز اين است بفرماييد . چون مطلب ديگري به نظرم نمي رسد كه باعث ديده نشدن فايل ها در يك سي دي شود .

Gharibeh_M

Registered User
لایک‌ها
8
آره منظور غیر از این مثال ها می باشد....فولدر در سیدی وجود دارد ولی مشاهده نمی شود این راه ها رو هم رفتم

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
یه چیزی هم بود مربوط به multi session کردن CD و اینا ... یعنی اینو توی برنامه ای مثل نرو میدیدی ولی توی بعضی سیستم ها نمی دیدی
4cxg2n7.gif
... یا برعکس ...
1655.gif

subzeroking

Registered User
لایک‌ها
0
اگه می خوای این فایلهایی که مخفی شده رو کپی کنی، می تونی از IsoBuster استفاده کنی. یعنی در حقیقت می تونی با این برنامه محتویات CD رو به صورت کامل ببینی ولی کپی شدنش بستگی به قفل داشتن یا نداشتن CD و البته نوع قفل داره!;)
اگه توضیح بدی که CD ات چی هست و می خوای دقیقاً چیکار کنی، بهتر می شه پیشنهاد داد!:hmm:

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
اگه می خوای این فایلهایی که مخفی شده رو کپی کنی، می تونی از IsoBuster استفاده کنی. یعنی در حقیقت می تونی با این برنامه محتویات CD رو به صورت کامل ببینی ولی کپی شدنش بستگی به قفل داشتن یا نداشتن CD و البته نوع قفل داره!;)
اگه توضیح بدی که CD ات چی هست و می خوای دقیقاً چیکار کنی، بهتر می شه پیشنهاد داد!:hmm:
آها .. ایول ... مثلا همین Iso buster که این دوستمون گفت ... همه session ها رو نشون میده ...

Gharibeh_M

Registered User
لایک‌ها
8
با این نرم افزار نشد سه تا تراک نشون می ده ولی داخل آنها فایلی نیست....سی دی من یک سی دی آموزش شبکه است یک راهی باشه تا بتونم کپی کنم این سیدی رو ...ممنون اگه کمک کنید:blink: :blink: :blink: :wacko: :wacko: موقه شروع سی دی صفحه ای مبنی بر لود قفل این سیدی می اید اسمی به نام visa lock klhda ld nin...

Gharibeh_M

Registered User
لایک‌ها
8
این تصویر هم از قفل این سیدی در هنگام لود شدن سی دی :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: visa lock.jpg

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
با این نرم افزار نشد سه تا تراک نشون می ده ولی داخل آنها فایلی نیست....سی دی من یک سی دی آموزش شبکه است یک راهی باشه تا بتونم کپی کنم این سیدی رو ...ممنون اگه کمک کنید:blink: :blink: :blink: :wacko: :wacko: موقه شروع سی دی صفحه ای مبنی بر لود قفل این سیدی می اید اسمی به نام visa lock klhda ld nin...
دوست من

قفلي را كه فرموديد من نمي شناسم . اما در مورد كپي آن فكر مي كنم clone cd بتواند آنرا كپي كند . من تا حالا سي دي نديدم كه اين نرم افزار نتواند كپي كند ( البته اگر قفل سخت افزاري هم نداشته باشد )
ورژن آخري را هم اگر دانلود كنيد بهتر است .
آيا اين نرم افزار را امتحان كرده ايد ؟؟

Gharibeh_M

Registered User
لایک‌ها
8
نه با clone 5.3 امتحان کردم نشد.....

بالا