برگزیده های پرشین تولز

آگهی استخدام

Reza_A

Registered User
لایک‌ها
5
منظورت شرکت ملی پالایش و پخشه فراورده های نفتی ایرانه؟

r2_irooni

Registered User
لایک‌ها
54
منظورت شرکت ملی پالایش و پخشه فراورده های نفتی ایرانه؟

دقیقا:) همینه ولی من واسه یه نفر که لیسانس حسابداری داره دنبال آگهی استخدام بانک یا پتروشیمی هستم

Reza_A

Registered User
لایک‌ها
5
ببخشید! من بالاخره نفهمیدم آگهی استخدام پالایش و پخشو می خوای یا پتروشیمی. اگه پالایش و پخشو می خوای برای لیسانس حسابداری فقط زن لازم دارند ولی برای کاردانی حسابداری هر دو رو می خوان.

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید! من بالاخره نفهمیدم آگهی استخدام پالایش و پخشو می خوای یا پتروشیمی. اگه پالایش و پخشو می خوای برای لیسانس حسابداری فقط زن لازم دارند ولی برای کاردانی حسابداری هر دو رو می خوان.

می گفتند تو ایران همه چیز بر عکس هست، واقعاً برای فوق دیپلم ها بیشتر کار هست تو این مملکت؟؟؟ :(:(

Reza_A

Registered User
لایک‌ها
5
تازه کجاشو دیدی. بجز بعضی گرایشای مهندسی شیمی، سایر رشته های مورد نیاز که مدرکشون بالاتر از کاردانیه باید فارغ التحصیل ممتاز (بر اساس یه جدول که تو آگهییه) باشند. :(

Reza_A

Registered User
لایک‌ها
5
عزیز جان! ببین اگر شخص مورد نظر زن هست زیر 30 سال داره (به ازای هر سال سابقه مرتبط با رشته که براش بیمه رد شده باشه یکسال اضافه میشه تا 5 سال) و یکی از شرایط لیست زیرو داره اطلاع بده تا کل آگهی رو برات اسکن و ارسال کنم. مهلت ارسال مدارک تا همین دوشنبه است. از مدارک مورد نیاز هم کپی آخرین مدرک تحصیلی یا گواهی موقت فراغت از تحصیل با قید معدل، رشته و گرایشه و دو قطعه عکس.

1- فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاههای روزانه دولتی (باستثنای دانشگاه پیام نور) و دانشگاههای معتبر خارج از کشور با معدل کل حداقل 17 برای رشته های فنی و 18 برای رشته های غیر فنی.
2- فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد روزانه دولتی دانشگاههای صنعتی شریف، دانشگاه تهران، دانشگاه امیرکبیر، دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه علم و صنعت، دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه صنعت نفت، خواجه نصیر، تبریز شیراز یا شهید بهشتی با معدل کل حداقل 16 برای رشته های فنی و 17 برای غیرفنی.
3- فارغ التحصیلان رتبه اول تا پنجم برای مقطع کارشناسی و اول تا سوم برای کارشناسی ارشد دوره های روزانه دولتی دانشگاههای صنعتی شریف، دانشگاه تهران، دانشگاه امیرکبیر، دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه علم و صنعت، دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه صنعت نفت، خواجه نصیر، تبریز شیراز یا شهید بهشتی و علامه طباطبایی برای مقطع کارشناسی ارشد.
4- فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی با حداقل معدل 15 دارای رتبه کشوری آزمون سراسری ورودی دانشگاههای دولتی روزانه با رتبه اول تا پانصد رشته ریاضی فیزیک اول تا 250 تجربی و اول تا 100 انسانی (رتبه مناطق ملاک نیست)
6- فارغ التحصیلان کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشکاههای روزانه دولتی (غیر از پیام نور) و دانشگاههای معتبر خارج از کشور که دارای گواهی از اداره ثبت شرکتها و مالکیتهای صنعتی در زمینه اختراعات مرتبط با صنعت نفت با معدل کل حداقل 16 در رشته های فنی و 17 در سایر رشته ها.
9- فارغ التحصیلان کارشناسی با حداقل معدل کل 15 و کارشناسی ارشد با معدل کل حداقل 16 که در
المپیادهای علمی دانشجویی و دانش آموزی که بعنوان نفرات برگزیده کشوری برای اعزام به المپیادهای جهانی انتخاب شده اند.
10- برگزیدگان رتبه اول تا سوم جشنواره خوارزمی که در مقطع کارشناسی با معدل کل حداقل 15 و کارشناسی ارشد با معدل کل حداقل 16 که طرحهای برگزیده آنان در جشنواره مذکور مرتبط با رشته تحصیلی یا نیازهای عملیاتی نفت و گاز باشند (جشنواره جوان خوارزمی ملاک عمل نخواد بود)

محمدی

Registered User
لایک‌ها
14
122.gif

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
تازه کجاشو دیدی. بجز بعضی گرایشای مهندسی شیمی، سایر رشته های مورد نیاز که مدرکشون بالاتر از کاردانیه باید فارغ التحصیل ممتاز (بر اساس یه جدول که تو آگهییه) باشند. :(
معدل بالاي 17!!!

بالا